Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50

Opis grupy

Grupa dedykowana jest osobom zmagającym się z uzależnieniem. Wspiera w dążeniu do realizacji postanowień związanych z rezygnacją z nałogu. Sesje grupowe dają uczestnikom możliwość przyjrzenia się swoim odczuciom i zachowaniom w kontakcie z innymi ludźmi, pozwalają wymieniać się doświadczeniami oraz własnymi sposobami radzenia sobie w różnych sytuacjach. Dzięki pomocy profesjonalnych terapeutów pacjenci mają szansę na odzyskanie dobrego samopoczucia oraz zmianę swoich przyzwyczajeń utrudniających walkę z uzależnieniem. Zapraszamy do zapisu na konsultację, która umożliwi wzięcie udziału w terapii.Monika Jaroszczyk / Péter Nowak-Körmendy


Pani Monika Jaroszczyk oraz Pan Péter Nowak-Körmendy to wysoko wyspecjalizowani terapeuci posiadający duże doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi oraz ich bliskimi. Posiadają wiedzę pozwalającą na udzielanie porad, które wpływają na jakość życia codziennego osób powiązanych z problemem uzależnienia. Pani Monika Jaroszczyk uzyskała "Certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień". Terapeuci stale podnoszą swoje kwalifikacje co sprawia, że ich konsultacje są niezwykle korzystne dla pacjentów biorących udział w spotkaniach. 

Termin:

poniedziałki, godz.: 20:00

Koszt:

120 zł za spotkanie (120 min.)

Zapisy do grup terapeutycznych

Przed rozpoczęciem udziału w grupie zapraszamy na indywidualne konsultacje do terapeutów prowadzących grupy. Na spotkanie można się umówić on-line lub telefonicznie.


Zadzwoń: 22 436 83 5022 436 83 50


Napisz: przychodnia@terapiadialog.pl


Napisz: fb