Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50

Aktualności

17.11.2020

O KONSULTACJACH ONLINE opowiada w najnowszym filmie dr Anna Nowak, specjalista psychiatra z ponad 20letnim doświadczeniem w leczeniu pacjentów. Zapraszamy na film! |Zobacz więcej »

11.05.2020

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów to dla nas piorytet! Dlatego w Centrum Terapii Dialog zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS) wydanymi w związku z epidemią koronawirusa prowadziliśmy specjalne procedury związane z obsługą pacjentów. |Zobacz więcej »

30.09.2020

Zespół Centrum Terapii Dialog tworzą psychiatrzy oraz psycholodzy/psychoterapeuci, którzy na co dzień pomagają pacjentom, ale także chcą dzielić się swoją wiedzą. Warto wiedzieć, że wielu z nich tworzy artykuły naukowe z dziedziny psychologii i psychiatrii, jak również jest autorami książek naukowych i popularnonaukowych. Szczegóły w artykule! |Zobacz więcej »

29.09.2020

Leczenie donosową esketaminą depresji, w tym depresji lekoopornej jest już dostępne dla pacjentów w Polsce. NZOZ Centrum Terapii Dialog, jako pierwsza przychodnia w Polsce była w pełni gotowa do zastosowania tej innowacyjnej metody. Aby dowiedzieć się, jak działa lek esketamina, kiedy i jak podaje się esketaminę zapraszamy do lektury naszego tekstu. |Zobacz więcej »