Umów się na wizytę
22 436 83 50
czynne 7 dni w tygodniu
umow sie

Aktualności

16.09.2019

- Większość pacjentów z dysmorfofobią z powodu choroby traci pracę, szkołę, kontakty z rówieśnikami. Często dochodzi do prób samobójczych. Dlatego warto tę chorobę znać i w razie podejrzenia – zgłosić się po pomoc - mówi dr Michał Feldman, psychiatra ze specjalistyczne Poradni Dysmorfofobii (Body Dysmorphic Disorder) w Centrum Terapii Dialog. |Zobacz więcej »

13.09.2019

Doradca małżeński, autor bloga "Shrink Talk" wymienia 6 powodów rozpadu małżeństw. Swoją wiedzę czerpie z wieloletniej pracy z parami i co ciekawe jego zdaniem, największym problemem nie jest to, co dzieje się w małżeństwie, ale to, jak ludzie wyobrażali sobie życie po ślubie, czego się spodziewali, a jak wygląda rzeczywistość. Jego zdaniem najlepiej by było, gdyby pary korzystały z pomocy doradcy małżeńskiego jeszcze przed ślubem. |Zobacz więcej »

09.09.2019

W dniach 25-30 sierpnia 2019 roku na Uniwersytecie Wiedeńskim odbył się XXI Międzynarodowy Kongres Psychologii Analitycznej. Ponad 100 wykładów i seminariów poświęconych psychoanalizie i psychologii głębi. O najciekawszych tematach i wystąpieniach opowiada Katarzyna Kwaśny-Czehak, psycholog, psycholog dzieci i młodzieży, psychoterapeuta psychodynamiczny w Centrum Terapii Dialog. |Zobacz więcej »

08.02.2019

Magdalena Pach, psycholog, psychoterapeuta Centrum Terapii Dialog przybliżą nam temat mobbingu. Opowiada m.in. o tym, kiedy można mówić o mobbingu w pracy, jak wyniszczający wpływ na zdrowie człowieka ma długotrwałe nękanie, oraz podpowiada, jak wyrwać się z toksycznej relacji w pracy, i znów zacząć żyć pełnią życia. |Zobacz więcej »