Umów się na wizytę
22 436 83 50
czynne 7 dni w tygodniu
umow sie

20.05.2019

Coaching żywieniowy — nowa usługa w Dialogu

NZOZ Centrum Terapii Dialog wprowadził nową usługę -  coaching żywieniowy. Jest on skierowany do osób indywidualnych, par i rodzin, które chcą zmienić nawyki zdrowotne, np. mierzą się z uzależnieniem od cukru, kompulsywnym objadaniem się, jedzeniem emocjonalnym.

W maju do Zespołu Dialogu dołączyła Marta Pawłowska, która jest coachem zdrowia rodziny, trenerem zdrowia, coachem żywienia akredytowanym w Izbie Coachingu. Pracuje z pacjentami z zaburzeniami odżywiania, takimi jak: anoreksja, bulimia, jedzenie kompulsywne, emocjonalne, uzależnienie od cukru. Wspiera osoby otyłe, które chcą się zdrowo odżywiać i potrzebują motywacji przy wprowadzaniu zmian. Pracuje także z całymi rodzinami nad zmianą nawyków żywieniowych, co jest szczególnie ważne, gdy z problemem otyłości borykają się dzieci.
 

Marta Pawłowska będzie prowadziła spotkania również w terenie — np. w sklepach spożywczych, restauracjach czy domach pacjentów, gdzie w praktyce pokaże, na czym polega prawidłowy dobór produktów w diecie i jak poradzić sobie ze zmianą niewłaściwych zachowań żywieniowych.Zapraszamy do korzystania z nowych usług:

Coach żywieniowy (60 min) - 200 zł;

Coach żywieniowy sesje w terenie (120 min) - 400 zł.


Więcej informacji o Marcie Pawłowskiej można znaleźć pod linkiem: https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/specjalisci/352-marta-pawlowska.