Umów się na wizytę
22 436 83 50
czynne 7 dni w tygodniu
umow sie

07.01.2019

Dialog pokieruje Szkołą Psychoterapii MABOR

 

Od 1 lipca 2019 roku Centrum Terapii Dialog będzie prowadzić Szkołę Psychoterapii MABOR, która od 18 lat kształci osoby z całej Polski i przygotowuje je do prowadzenia psychoterapii. Szkoła posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz European Association of Psychotherapy, dzięki czemu jej absolwenci mogą ubiegać się o uzyskanie Certyfikatu Psychoterapeuty PTP.

Już kilkanaście tysięcy osób skorzystało z pomocy Centrum Psychoterapii Dialogu. Większość pacjentów trafia do nas z polecenia osób, które otrzymały nasze wsparcie i uznały je za profesjonalne i skuteczne. To zaufanie, jakim obdarzają nas Warszawiacy, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, ale i wyzwaniem. Coraz większa świadomość społeczeństwa i chęć dbałości o zdrowie psychiczne sprawia, że zapotrzebowanie na wykształconą kadrę psychoterapeutów wciąż rośnie. Chcielibyśmy dzielić się naszym doświadczeniem z innymi, aby jak najwięcej osób w Polsce mogło liczyć na profesjonalną pomoc.

Z dumą będziemy kontynuować misję szkoły i dołożymy wszelkich starań, aby absolwenci MABORu byli jak najlepiej przygotowani do pracy z pacjentami.