Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50

15.05.2019

Nowa placówka Dialogu na Woli

Od 6 maja 2019 roku Pacjenci mogą korzystać z nowej placówki NZOZ Centrum Terapii Dialog zlokalizowanej przy ul. Górczewskiej 137. Przyjmują w niej zarówno psychiatrzy, psychologowie, jak i psychoterapeuci.

Nowy Dialog zlokalizowany jest przy ul. Górczewskiej 137, na I piętrze. Wejście znajduje się z boku budynku, pod filarami - można tam dojść zarówno od ul. Górczewskiej, jak i od ul. Okocimskiej.

 


Dogodny dojazd

Dla osób poruszających się samochodem, najlepszy dojazd oraz możliwość zaparkowania samochodu jest od ul. Okocimskiej. Miejsca parkingowe znajdują się także przy CH Wola Park - 4 minuty pieszo od nowej placówki Dialogu.


Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się dwie minuty od budynku (Jana Olbrachta). Możliwy jest dojazd autobusami linii: 109, 154, 171, 190, 523. Wkrótce tuż obok zostanie otwarta nowa stacja II linii metra - Księcia Janusza.


W placówce na Woli znajdują się przestronne, widne gabinety oraz przytulne poczekalnie. Mamy nadzieję, że nowa lokalizacja będzie kolejnym udogodnieniem i pozwoli niektórym z Państwa zaoszczędzić czas na dojazdy.
 


Przypomnijmy, że aktualnie specjaliści NZOZ Centrum Terapii Dialog przyjmują w pięciu miejscach w Warszawie:

Zapraszamy! Wystarczy jedno słowo, żeby rozpocząć dialog...