Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50

30.09.2020

Psychiatrzy i psycholodzy NZOZ Centrum Terapii Dialog – autorami książek i publikacji naukowych

Zespół NZOZ Centrum Terapii Dialog tworzą psychiatrzy oraz psycholodzy/psychoterapeuci, którzy na co dzień pomagają pacjentom, ale także chcą dzielić się swoją wiedzą. Warto wiedzieć, że wielu z nich tworzy artykuły naukowe z dziedziny psychologii i psychiatrii, jak również jest autorami książek naukowych i popularnonaukowych. Niektórzy specjaliści podejmują trud bycia redaktorami naukowymi, pod których pieczą powstają prace zbiorowe z zakresu współczesnej psychologii i psychiatrii. Dzisiaj przedstawiamy paru z nich:

Przewodnik "Nastolatek z Zespołem Aspergera" >> POBIERZ

  • mgr Izabela Barton Smoczyńską, psycholog, psychotraumatolog, autorka książki „O dziecku, które odwróciło się na pięcie", autorka krótkiego przewodnika "Jak TY możesz pomóc osobie, która ma skłonności samobójcze".
     
Przewodnik "Jak TY możesz pomóc osobie, która ma skłonności samobójcze" >> POBIERZ

  • mgr Patrycja Gajda, psycholog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny, współautorka książki „Skuteczne działanie w stresie".
  • dr hab. n. społ. Annę Zajenkowską, profesor APS, psycholog, psychoterapeuta w Centrum Terapii Dialog. Autorka książki „Polskana kozetce”,  współautorka książki "A Psychoanalytic and Socio-Cultural Exploration of a Continent"
     
  • mgr Péter Nowak Körmendy, psycholog, psychoterapeuta uzależnień, autor skryptu "Jak pomóc osobie uzależnionej"
     
Skrypt "Jak pomóc osobie uzależnionej" >> POBIERZ
 

Zachęcamy do sięgania po publikacje naszych specjalistów – doświadczonych psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów.