Umów się na wizytę
22 436 83 50
czynne 7 dni w tygodniu
umow sie

23.04.2019

Umów wizytę on-line, czyli nowość dla Pacjentów Dialogu

Na stronie psychiatrzy.warszawa.pl został uruchomiony Portal Pacjenta Centrum Terapii Dialog, który daje możliwość umawiania on-line wizyt do naszych specjalistów. Zachęcamy do korzystania z tej formy zapisów, jest ona bezpłatna i dostępna przez całą dobę.

Korzystając z zapisów on-line można wybrać konkretną usługę (Psychiatra, Psycholog, Neurolog), specjalistę, placówkę i termin. Przez Portal Pacjenta można zapisywać się zarówno na pierwszą, jak i na kolejne wizyty, do specjalisty dla dorosłych i dla dzieci.


Rezerwacja terminu u specjalisty wymaga podania imienia, nazwiska oraz numeru telefonu. Użytkownik może opcjonalnie podać swój nr PESEL oraz adres e-mail. Każdy może zarezerwować termin u specjalisty za pomocą Portalu Pacjenta Centrum Terapii Dialog pod warunkiem zweryfikowania numeru telefonu komórkowego poprzez wpisanie kodu, który każdorazowo przy rezerwacji wysyłany jest na numer telefonu wpisany przez użytkownika.


Dodatkowo użytkownicy mają możliwość założenia konta na Portalu Pacjenta Centrum Terapii Dialog, które daje dodatkowe korzyści: podgląd historii wizyt umówionych (wyłącznie za pośrednictwem Portalu Pacjenta) oraz odwołania wizyt (umówionych wyłącznie za pośrednictwem Portalu Pacjenta).


Mamy nadzieję, że Portal Pacjenta Centrum Terapii Dialog będzie kolejnym udogodnieniem, które ułatwi nawiązanie dialogu.

Zapraszamy do zapisów -
https://portalpacjenta.psychiatrzy.warszawa.pl