Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50

20.09.2021

Centrum Terapii Dialog wyróżnione nagrodą "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia"

17 września 2021 r.  podczas uroczystej Gali Finałowej mieliśmy zaszczyt odebrać nagrodę "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej, przyznawaną przez  Quality Institute (dawniej Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości). Certyfikat jest nadawany przez ekspertów ze środowiska naukowego i środowiska praktyków zarządzania.

 

Jesteśmy dumni, że po przeprowadzeniu drobiazgowej oceny wielu kryteriów, Kapituła Konkursu najwięcej punktów przyznała nam za eksperckość i kwalifikacje Zespołu Dialogu,  a samo Centrum Terapii Dialog opisała jako nowoczesny, dynamiczny i przyjazny pacjentom ośrodek zdrowia. 
 
Codziennie na różnych płaszczyznach (od pierwszego kontaktu w recepcji do wizyt u specjalistów) pracujemy nad tym, aby zapewnić Pacjentom opiekę na najwyższym poziomie.Szczególną uwagę przykładamy do rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności wszystkich naszych lekarzy psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów. Wspieramy specjalistów poprzez m.in. organizowanie dla nich dedykowanych szkoleń, tworzenie specjalistycznych poradni, w których mogą skupić się na rozwoju w danym, wąskim obszarze psychiatrii czy organizowanie superwizji i Grup Balinta. 
 
Powyższe obszary zostały drobiazgowo ocenione przez niezależne grono ekspertów naukowych, bezpośrednio związanych ze środowiskiem medycznym i ochroną zdrowia.
 
Profesor Marian Zembala, były Minister Zdrowia i laureat Konkursu powiedział, że “Certyfikat Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia to wyróżnienie dla danej placówki medycznej i jej kierownictwa, ale w pierwszej kolejności dla wszystkich pracowników placówki, którzy wykonują dziesiątki zadań na rzecz jakości. Pracownikom należą się największe gratulacje z tytułu pozytywnego wyniku postępowania certyfikacyjnego".
 
Cały Zespół Dialogu bardzo cieszy się z nagrody.