Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50

18.05.2021

Wysokospecjalistyczne Poradnie w NZOZ Centrum Terapii Dialog

NZOZ Centrum Terapii Dialog działa już kilkanaście lat i przez ten czas  zbudowało Zespół Specjalistów,  którzy są ekspertami w danej, wąskiej dziedzinie. 
Są to lekarze, którzy specjalizują się w konkretnych obszarach psychiatrii takich jak np. zaburzenia odżywiania, zaburzenia snu, natręctwa i wielu innych. 

Dlatego w NZOZ Centrum Terapii Dialog działają Wysokospecjalistyczne Poradnie. Dzięki nim  nasi Pacjenci trafiają właśnie do tych specjalistów, którzy całe swoje życie zawodowe poświęcili zgłębianiu wiedzy dotyczącej konkretnego problemu, z którym zgłaszają się pacjenci.
 
W NZOZ Centrum Terapii Dialog działają m.in.:
✔ Poradnia Pierwszego Kontaktu Psychiatrycznego
✔ Poradnia Zaburzeń Snu
✔ Poradnia Zaburzeń Odżywiania
✔ Poradnia Nerwic i Lęku
✔ Poradnia ADHD u dorosłych
✔ Poradnia ChAD
 
Zobacz Specjalistyczne Poradnie w NZOZ Centrum Terapii Dialog >> 

W Dialogu działa też Centrum Psychoterapii. Pacjenci mają możliwość skorzystania z bezpłatnego, indywidualnego doboru psychoterapeuty - doradca dobiera specjalistę posiadającego największe doświadczenie w problemach z którymi zgłasza się pacjent.
 
Dzięki ścisłej i bezpośredniej współpracy między psychoterapeutami a lekarzami psychiatrami, skierowaniu do odpowiedniej Wysokospecjalistycznej Poradni oraz troskliwemu doborowi psychoterapeuty, nasi pacjenci mają zapewnioną kompleksową opiekę od momentu pierwszego kontaktu.