Grupa dla osób uzależnionych

Opis grupy

Grupa dedykowana jest osobom zmagającym się z uzależnieniem. Wspiera w dążeniu do realizacji postanowień związanych z rezygnacją z nałogu. Sesje grupowe dają uczestnikom możliwość przyjrzenia się swoim odczuciom i zachowaniom w kontakcie z innymi ludźmi, pozwalają wymieniać się doświadczeniami oraz własnymi sposobami radzenia sobie w różnych sytuacjach. Dzięki pomocy profesjonalnych terapeutów pacjenci mają szansę na odzyskanie dobrego samopoczucia oraz zmianę swoich przyzwyczajeń utrudniających walkę z uzależnieniem. Zapraszamy do zapisu na konsultację, która umożliwi wzięcie udziału w terapii.

Monika Jaroszczyk / Paweł Węcławiak

Pani Monika Jaroszczyk oraz Pan Paweł Węcławiak to wysoko wyspecjalizowani terapeuci posiadający duże doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi oraz ich bliskimi. Posiadają wiedzę pozwalającą na udzielanie porad, które wpływają na jakość życia codziennego osób powiązanych z problemem uzależnienia. Pani Monika Jaroszczyk uzyskała „Certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień”. Terapeuci stale podnoszą swoje kwalifikacje co sprawia, że ich konsultacje są niezwykle korzystne dla pacjentów biorących udział w spotkaniach.

Termin:

wtorki, godz. 20:00 (online)

Koszt:

150 zł za spotkanie

Zapisy do grup terapeutycznych

Przed rozpoczęciem udziału w grupie zapraszamy na indywidualne konsultacje do terapeutów prowadzących grupy. Na spotkanie można się umówić online lub telefonicznie.

 Zadzwoń: 22 436 83 5022 436 83 50

 Napisz: przychodnia@terapiadialog.pl

 Napisz: fb

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6