GRUPA DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH PROBLEMÓW W RELACJACH

Większość osób zgłaszających się po pomoc do psychoterapeutów boryka się z problemami w relacjach z innymi. Niepowodzenia w tym zakresie są przyczyną wielu objawów, na przykład braku motywacji, lękliwości, wycofania z kontaktów społecznych, drażliwości, problemów ze snem, poczucia braku sensu i obniżonej wartości własnej. Często objawy te prowadzą do społecznej izolacji i związanego z nią poczucia osamotnienia. Psychoterapia w grupie służy badaniu, co leży u podłoża problemów w relacjach z innymi, jak również otrzymaniu potrzebnego wsparcia od psychoterapeuty oraz innych uczestników grupy. Dzięki łączeniu perspektywy „tu i teraz” z własną historią i tym, w jaki sposób oddziałuje ona na emocjonalność, osoby w grupie uczą się rozumienia siebie oraz innych. Dzięki temu rozumieniu możliwe są zmiany, które prowadzą do bardziej satysfakcjonującego życia.

Grupa prowadzona jest przez doświadczoną, certyfikowaną terapeutkę grupową pracującą w nurcie analitycznym. Podejście analityczne w terapii pomaga zrozumieć jakie mechanizmy psychologiczne kryją się za objawami (problemami, z którymi zgłaszają się pacjenci).

mgr Kamila Kicińska

mgr Kamila Kicińska – jest certyfikowaną psychoterapeutką indywidualną i grupową oraz superwizorką. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii pacjentów indywidualnych, grup psychoterapeutycznych, superwizji psychoterapeutów pracujących w podejściu psychodynamicznym/psychoanalitycznym oraz pracy dydaktycznej ze szkolącymi się psychoterapeutami które zdobywała m.in. w pracy na Oddziale Dziennym w Centrum Psychoterapii przy Szpitalu Nowowiejskim oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Termin:

środy, godz.: 19:00-20:30

Koszt:

150 zł za spotkanie (90 min.)

 

Zapisy do grup terapeutycznych

Spotkania grupy odbywają się co najmniej raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny. Cena jednego spotkania to 150 zł. Przed dołączeniem do grupy zapraszamy na konsultację ze specjalistką prowadzącą grupę – certyfikowaną psychoterapeutką grupową.

Zadzwoń: 22 436 83 5022 436 83 50

Napisz: przychodnia@terapiadialog.pl

Napisz: fb

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Umów online