Co każdy terapeuta powinien wiedzieć o nieprawidłowo rozwijającej się osobowości u nastolatków?

Tytuł szkolenia: Co każdy terapeuta powinien wiedzieć o nieprawidłowo rozwijającej się osobowości u nastolatków? Szkolenie z dr hab. n. med. Maciejem Pileckim

Kiedy: 22 września, czwartek 18:00 – 21:00

Koszt: 99 zł

Podczas szkolenia dowiesz się, jak rozpoznawać nieprawidłowo kształtującą się osobowość u młodzieży oraz jakie są skuteczne podejścia terapeutyczne w pracy z tą grupą osób.

Dowiesz się, jak poprawnie diagnozować oraz jak dopasowywać kryteria diagnostyczne, aby odpowiadały realiom nieprawidłowo kształtującej się osobowości u nastolatka. Szczególną uwagę poświęcimy osobowości borderline.

Swoją wiedzą i wieloletnim, praktycznym doświadczeniem podzieli się dr hab. n. med. Maciej Pilecki, specjalista psychiatra, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży, psychoterapeuta oraz superwizor Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

  • Z jakiego względu diagnozuje się u nastolatków nieprawidłowo kształtującą się osobowość?
  • Jak zmodyfikować kryteria diagnostyczne zaburzeń osobowości w celu poprawnej diagnozy zaburzenia u młodzieży?
  • W jaki sposób obraz kliniczny zaburzeń osobowości u nastolatków zmienia się wraz ze zmianami kulturowymi i społecznymi?
  • Poznasz diagnozę różnicową zaburzeń osobowości i schorzeń towarzyszących.
  • W jaki sposób planować terapię młodzieży z nieprawidłowo kształtującą się osobowością?
  • Poznasz skuteczne podejścia terapeutyczne w pracy z nieprawidłowo kształtującą się osobowością u nastolatków (ze szczególnym naciskiem na ZO Borderline).
  • Jakie jest ryzyko suicydalne w grupie młodzieży z nieprawidłowo kształtującą się osobowością?
  • Poznasz przykłady pracy klinicznej.

DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i terapeutów pracujących terapeutycznie z młodzieżą w okresie dorastania. Zapraszamy również psychologów i terapeutów pracujących z dorosłymi osobami z ZO, którzy chcą lepiej zrozumieć proces formowania się ZO u swoich pacjentów. Szkolenie skierowane jest wreszcie do studentów psychologii oraz osób zainteresowanych diagnozą i psychoterapią młodzieży z nieprawidłowo kształtującą się osobowością.

JAKA JEST FORMUŁA SZKOLENIA?

Szkolenie odbędzie się przez platformę on-line ClickMeeting i będzie trwało 3 godziny. Podczas szkolenie odbędzie się część wykładowa oraz moderowanej sekcji pytań i odpowiedzi. Szkolenie będzie nagrywane i każda osoba, która weźmie w nim udział otrzyma bezpłatny dostęp do nagrania przez okres 90 dni.

KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

dr hab. n. med. Maciej Pilecki – specjalista psychiatra, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, psychoterapeuta PTP, PTPP, EAP, superwizor PTP, kierownik Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży UJ CM, kierownik Oddziału Klinicznego Psychiatrii Dorosłych Dzieci i Młodzieży SU w Krakowie. W latach 2009-2011 kierownik Zespołu Leczenia Zaburzeń Odżywiania w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitalu Uniwersyteckim w Kingston w Kanadzie. Autor kilkudziesięciu artykułów i prac naukowych z dzieciny psychiatrii, psychiatrii wieku rozwojowego, psychoterapii.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia i kursy online dla psychologów i psychoterapeutów?

– Certyfikowane szkolenia online prowadzone są przez ekspertów dla ekspertów.
– Tu spotkasz najlepszych specjalistów z zakresu psychoterapii, psychologii, psychiatrii.
– Otrzymasz aktualną i praktyczną wiedzę, którą warto wykorzystywać podczas pracy w gabinecie.
– Masz wybór spośród wielu propozycji rożnych tematów
– Uzyskasz certyfikat uczestnictwa wystawiany przez Szkołę akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
– Twoja inwestycja w praktyczną dawkę wiedzy wynosi tylko 99 zł.

Dlaczego warto zaufać Szkole Psychoterapii Dialog?

Misją Szkoły Psychoterapii Dialog jest dzielenie się wiedzą i budowanie szerokiej społeczności psychoterapeutów, psychologów i lekarzy psychiatrów.

Chcemy kształcić najlepiej jak potrafimy psychoterapeutów z całej Polski, aby jak najwięcej osób w Polsce mogło liczyć na profesjonalną pomoc.

Łączymy doświadczenie dydaktyczne Szkoły Psychoterapii Dialog z doświadczeniem klinicznym Centrum Terapii Dialog, które prowadzi Szkołę od 2019 roku.

Szkoła Psychoterapii Dialog, oprócz praktycznych szkoleń online, ma w swojej ofercie przede wszystkim całościowy 4-letni kurs dla psychoterapeutów. Szkoła przygotowuje do prowadzenia psychoterapii w podejściu integracyjnym, którego osią jest terapia systemowa. Uczymy psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, ale również pracy terapeutycznej z rodzinami i parami. Program szkolenia zawiera także moduły poświęcone terapii dzieci i młodzieży.

Całościowe 4-letnie szkolenie posiada atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, dzięki czemu absolwenci Szkoły Psychoterapii Dialog mogą ubiegać się o Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i jest realizowane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi wymogami PTP.
(więcej informacji: https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/o-centrum/szkola-psychoterapii/ )

Najlepsze kursy i szkolenia w Polsce dla psychologów i psychoterapeutów w jednym miejscu

Aby na bieżąco otrzymywać informacje o nadchodzących szkoleniach serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebooku (SzkolaPsychoterapiiDialog) oraz do dołączania do dedykowanej grupy dla psychologów, psychoterapeutów na Facebooku: Szkolenia dla psychoterapeutów i psychologów (https://www.facebook.com/groups/754264118558427).

Do zobaczenia na szkoleniach!

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6