Czego warto nauczyć się od terapeutów analizy transakcyjnej?

Tytuł szkolenia: Czego warto nauczyć się od terapeutów analizy transakcyjnej?

Kiedy: 23 listopada, środa 18:00 – 21:00

Koszt: 99 zł

Poznaj nurt terapii oparty na analizie transakcyjnej, zdobądź nowe umiejętności przydatne w pracy z pacjentami. Weź udział w szkoleniu z Anną Frączek, certyfikowaną nauczycielką i superwizorką w nurcie Analizy Transakcyjnej w dziedzinie psychoterapii i pionierką tego nurtu psychoterapii w Polsce. Dowiedz się, jak wygląda w praktyce praca z pacjentami w nurcie psychoterapii opartej na analizie transakcyjnej.

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

♦ Czym jest i jak powstała analiza transakcyjna?
♦ Autonomia jako zdrowie.
♦ Rola relacji terapeutycznej w AT.
♦ AT jako metoda kontraktowa – czyli o istotności kontraktu terapeutycznego oraz ustanawiania wspólnych celów z pacjentem.
♦ Cztery poziomy diagnozy w AT.
♦ Stany Ja (Dziecko, Dorosły, Rodzic) – jak one wpływają na komunikację z innymi ludźmi?
♦ Rola skryptów (przyzwolenia, nakazy oraz programy) w formowaniu i podtrzymywaniu problemów pacjenta.
♦ Praktyczne przykłady pracy klinicznej.

DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i terapeutów wszelkich nurtów, którzy chcą zapoznać się z nurtem psychoterapii analizy transakcyjnej w celu rozważenia rozpoczęcia edukacji w tym nurcie albo w celu zainspirowania się nim do pracy własnej w ramach integracyjnego postrzegania pracy terapeutycznej. Szkolenie skierowane jest również do studentów psychologii oraz osób zainteresowanych psychoterapeutycznym nurtem analizy transakcyjnej.

JAKA JEST FORMUŁA SZKOLENIA?

Szkolenie odbędzie się przez platformę on-line ClickMeeting i będzie trwało 3 godziny. Podczas szkolenie odbędzie się część wykładowa oraz moderowana sesja pytań i odpowiedzi. Szkolenie będzie nagrywane i każda osoba, która weźmie w nim udział otrzyma bezpłatny dostęp do nagrania na okres 90 dni.

KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

Anna Frączek – jest Certyfikowanym Analitykiem Transakcyjnym w dziedzinie psychoterapii (CTA). Egzamin certyfikacyjny odbyła w Nivelles w Belgii w 2015 roku. Jest absolwentka UAM, ukończyła specjalność kliniczną. Zajmuje się terapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz psychoterapią grupową w Centrum Analizy Transakcyjnej. Ukończyła półtoraroczny kurs „Terapii – Holistycznej Gestalt”. Ukończyła roczny kurs „Podstawy psychoterapii Psychodynamicznej” i jest absolwentką „Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej” w ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Zadała Test 101 z zakresu Analizy Transakcyjnej

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia i kursy online dla psychologów i psychoterapeutów?

– Certyfikowane szkolenia online prowadzone są przez ekspertów dla ekspertów.
– Tu spotkasz najlepszych specjalistów z zakresu psychoterapii, psychologii, psychiatrii.
– Otrzymasz aktualną i praktyczną wiedzę, którą warto wykorzystywać podczas pracy w gabinecie.
– Masz wybór spośród wielu propozycji rożnych tematów
– Uzyskasz certyfikat uczestnictwa wystawiany przez Szkołę akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
– Twoja inwestycja w praktyczną dawkę wiedzy wynosi tylko 99 zł.

Dlaczego warto zaufać Szkole Psychoterapii Dialog?

Misją Szkoły Psychoterapii Dialog jest dzielenie się wiedzą i budowanie szerokiej społeczności psychoterapeutów, psychologów i lekarzy psychiatrów.

Chcemy kształcić najlepiej jak potrafimy psychoterapeutów z całej Polski, aby jak najwięcej osób w Polsce mogło liczyć na profesjonalną pomoc.

Łączymy doświadczenie dydaktyczne Szkoły Psychoterapii Dialog z doświadczeniem klinicznym Centrum Terapii Dialog, które prowadzi Szkołę od 2019 roku.

Szkoła Psychoterapii Dialog, oprócz praktycznych szkoleń online, ma w swojej ofercie przede wszystkim całościowy 4-letni kurs dla psychoterapeutów. Szkoła przygotowuje do prowadzenia psychoterapii w podejściu integracyjnym, którego osią jest terapia systemowa. Uczymy psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, ale również pracy terapeutycznej z rodzinami i parami. Program szkolenia zawiera także moduły poświęcone terapii dzieci i młodzieży.

Całościowe 4-letnie szkolenie posiada atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, dzięki czemu absolwenci Szkoły Psychoterapii Dialog mogą ubiegać się o Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i jest realizowane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi wymogami PTP.
(więcej informacji: https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/o-centrum/szkola-psychoterapii/ )

Najlepsze kursy i szkolenia w Polsce dla psychologów i psychoterapeutów w jednym miejscu

Aby na bieżąco otrzymywać informacje o nadchodzących szkoleniach serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebooku (SzkolaPsychoterapiiDialog) oraz do dołączania do dedykowanej grupy dla psychologów, psychoterapeutów na Facebooku: Szkolenia dla psychoterapeutów i psychologów (https://www.facebook.com/groups/754264118558427).

Do zobaczenia na szkoleniach!

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6