Czego warto nauczyć się od terapeutów kontekstualnej terapii schematów?

Tytuł szkolenia: Czego warto nauczyć się od terapeutów kontekstualnej terapii schematów?

Kiedy: 24 listopada, czwartek 18:00 – 21:00

Koszt: 99 zł

Poznaj Kontekstualną Terapię Schematów i zainspiruj się nią do własnej pracy z pacjentami. Dowiedz się, w jaki sposób Kontekstualna Terapia Schematów pracuje z pacjentami z zaburzeniami osobowości i czemu jest to tak skuteczna metoda w leczeniu tego rodzaju zaburzeń. Dowiedz się, jak powstała Kontekstualna Terapia Schematów, czym się charakteryzuje oraz jaki jest jej najcenniejszy wkład w szersze spektrum psychoterapii.

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

– Czym jest i jak powstała Kontekstualna Terapia Schematów?

– Jak KTS integruje terapię schematów z terapią akceptacji i zaangażowania?

– Jaka jest skuteczność KTS w pracy z pacjentami z zaburzeniami osobowości i dysregulacji emocji?

– Poznasz najważniejsze techniki terapeutyczne KTS.

– Poznasz nowe modele trybów schematów.

– Poznasz praktyczne przykłady pracy klinicznej.

DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie skierowane jest do psychologów oraz psychoterapeutów wszelkich nurtów, chcących poznać podstawy kontekstualnej terapii schematów oraz zainspirować się najbardziej skutecznymi metodami tego nurtu do własnej pracy z pacjentami. Skierowane jest również do studentów psychologii oraz osób zainteresowanych tematem kontekstualnej terapii schematów.

JAKA JEST FORMUŁA SZKOLENIA?

Szkolenie odbędzie się przez platformę on-line ClickMeeting i będzie trwało 3 godziny. Podczas szkolenie odbędzie się część wykładowa oraz moderowana sekcja pytań i odpowiedzi. Szkolenie będzie nagrywane i każda osoba, która weźmie w nim udział otrzyma bezpłatny dostęp do nagrania na okres 90 dni.

KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

Adam Elżanowski – jest magistrem psychologii, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo–behawioralnym (Certyfikat nr 500 PTTPB oraz certyfikowanym terapeutą European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (Europejski Certyfikat EABCT), w trakcie szkolenia podyplomowego – prowadzącego do uzyskania certyfikatu superwizora, dydaktyka w terapii poznawczo – behawioralnej. Posiada blisko 10-letnie doświadczenie w pracy klinicznej, w tym pracy na oddziałach dziennych, poradni zdrowia psychicznego.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia i kursy online dla psychologów i psychoterapeutów?

– Certyfikowane szkolenia online prowadzone są przez ekspertów dla ekspertów.
– Tu spotkasz najlepszych specjalistów z zakresu psychoterapii, psychologii, psychiatrii.
– Otrzymasz aktualną i praktyczną wiedzę, którą warto wykorzystywać podczas pracy w gabinecie.
– Masz wybór spośród wielu propozycji rożnych tematów
– Uzyskasz certyfikat uczestnictwa wystawiany przez Szkołę akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
– Twoja inwestycja w praktyczną dawkę wiedzy wynosi tylko 99 zł.

Dlaczego warto zaufać Szkole Psychoterapii Dialog?

Misją Szkoły Psychoterapii Dialog jest dzielenie się wiedzą i budowanie szerokiej społeczności psychoterapeutów, psychologów i lekarzy psychiatrów.

Chcemy kształcić najlepiej jak potrafimy psychoterapeutów z całej Polski, aby jak najwięcej osób w Polsce mogło liczyć na profesjonalną pomoc.

Łączymy doświadczenie dydaktyczne Szkoły Psychoterapii Dialog z doświadczeniem klinicznym Centrum Terapii Dialog, które prowadzi Szkołę od 2019 roku.

Szkoła Psychoterapii Dialog, oprócz praktycznych szkoleń online, ma w swojej ofercie przede wszystkim całościowy 4-letni kurs dla psychoterapeutów. Szkoła przygotowuje do prowadzenia psychoterapii w podejściu integracyjnym, którego osią jest terapia systemowa. Uczymy psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, ale również pracy terapeutycznej z rodzinami i parami. Program szkolenia zawiera także moduły poświęcone terapii dzieci i młodzieży.

Całościowe 4-letnie szkolenie posiada atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, dzięki czemu absolwenci Szkoły Psychoterapii Dialog mogą ubiegać się o Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i jest realizowane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi wymogami PTP.
(więcej informacji: https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/o-centrum/szkola-psychoterapii/ )

Najlepsze kursy i szkolenia w Polsce dla psychologów i psychoterapeutów w jednym miejscu

Aby na bieżąco otrzymywać informacje o nadchodzących szkoleniach serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebooku (SzkolaPsychoterapiiDialog) oraz do dołączania do dedykowanej grupy dla psychologów, psychoterapeutów na Facebooku: Szkolenia dla psychoterapeutów i psychologów (https://www.facebook.com/groups/754264118558427).

Do zobaczenia na szkoleniach!

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6