Czego warto nauczyć się od terapeutów schematu?

Tytuł szkolenia: Czego warto nauczyć się od terapeutów schematu? Szkolenie dla psychologów i psychoterapeutów z Aleksandrą Defranc.

Kiedy: 7 lipca, czwartek, 18:00 – 21:00

Koszt: 99 zł

Poznaj nurt terapii schematów, zainspiruj się i wykorzystaj w pracy z pacjentami.

Podczas szkolenia poznasz podstawowe założenia terapii schematów.

Dowiesz się, czym się charakteryzuje terapia schematów, jak interpretuje problemy pacjentów oraz jak w praktyce wygląda terapia w tym nurcie.

Szkolenie ma na celu przybliżenie tego nurtu terapii oraz poszerzenie Twojej perspektywy rozumienia problemów pacjentów oraz sposobów pracy z nimi z perspektywy terapii schematów.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się z Tobą Aleksandra Defranc certyfikowana psychoterapeutka CBT, oraz certyfikowana psychoterapeutka zaawansowana Terapii Schematu

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

 • Czym jest i na czym polega terapia schematu?
 • Historia powstania nurtu terapii schematów.
 • Jaki jest cel i założenia terapii schematów?
 • Jakie są metody pracy i jak w praktyce wygląda praca terapeuty w nurcie terapii schematów?
 • Przykłady pracy klinicznej z pacjentami w nurcie terapii schematów

DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i psychoterapeutów wszelkich nurtów, którzy chcą zapoznać się bliżej z terapią schematów oraz zainspirować się tym nurtem terapii w pracy własnej z pacjentami. Zapraszamy również studentów psychologii oraz wszelkich osób zainteresowanych tematyką podstaw terapii schematów.

JAKA JEST FORMUŁA SZKOLENIA?

Szkolenie odbędzie się przez platformę on-line ClickMeeting i będzie trwało 3 godziny. Podczas szkolenia odbędzie się część wykładowa oraz część moderowanej sekcji pytań i odpowiedzi.
Szkolenie będzie nagrywane i każda osoba, która weźmie w nim udział otrzyma bezpłatny dostęp do nagrania na okres 90 dni.

KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

mgr Aleksandra Defranc

 • Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo–behawioralny oraz certyfikowany psychoterapeuta Schematu.
 • Absolwentka Wydziału Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego w ramach specjalności Psychologia Kliniczna i Zdrowia.
 • Ukończyła dwuletnie studium podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS.
 • Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, Międzynarodowego Towarzystwa Terapii Schematu.
 • Autorka licznych warsztatów i programów szkoleniowych z zakresu psychoterapii oraz rozwoju osobistego w języku polskim, angielskim i hiszpańskim.
 • Współpracuje z Uniwersytetem Warszawskim prowadząc zajęcia na Wydziale Psychologii.
 • Współpracuje z Wyższą Szkołą ESPOCH, Wydziały Medycyny i Zdrowia Publicznego w Ekwadorze oraz z Instytutem Terapii Schematu IMTE w Meksyku aktywnie udzielając się na konferencjach i szkoląc przyszłych terapeutów.
 • Na co dzień pracuje w „Zespole Gabinetów Psychoterapeutycznych OdNova”, którego jest współzałożycielką oraz prowadzi prywatną praktykę w „Gabinecie Psychoterapeutyczno-Seksuologicznym HUMANA”.
 • Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, prowadzi terapię par, udziela konsultacji seksuologicznych. Prowadzi terapię w języku polskim, hiszpańskim oraz angielskim.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia i kursy online dla psychologów i psychoterapeutów?

– Certyfikowane szkolenia online prowadzone są przez ekspertów dla ekspertów.
– Tu spotkasz najlepszych specjalistów z zakresu psychoterapii, psychologii, psychiatrii.
– Otrzymasz aktualną i praktyczną wiedzę, którą warto wykorzystywać podczas pracy w gabinecie.
– Masz wybór spośród wielu propozycji rożnych tematów
– Uzyskasz certyfikat uczestnictwa wystawiany przez Szkołę akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
– Twoja inwestycja w praktyczną dawkę wiedzy wynosi tylko 99 zł.

Dlaczego warto zaufać Szkole Psychoterapii Dialog?

Misją Szkoły Psychoterapii Dialog jest dzielenie się wiedzą i budowanie szerokiej społeczności psychoterapeutów, psychologów i lekarzy psychiatrów.

Chcemy kształcić najlepiej jak potrafimy psychoterapeutów z całej Polski, aby jak najwięcej osób w Polsce mogło liczyć na profesjonalną pomoc.

Łączymy doświadczenie dydaktyczne Szkoły Psychoterapii Dialog z doświadczeniem klinicznym Centrum Terapii Dialog, które prowadzi Szkołę od 2019 roku.

Szkoła Psychoterapii Dialog, oprócz praktycznych szkoleń online, ma w swojej ofercie przede wszystkim całościowy 4-letni kurs dla psychoterapeutów. Szkoła przygotowuje do prowadzenia psychoterapii w podejściu integracyjnym, którego osią jest terapia systemowa. Uczymy psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, ale również pracy terapeutycznej z rodzinami i parami. Program szkolenia zawiera także moduły poświęcone terapii dzieci i młodzieży.

Całościowe 4-letnie szkolenie posiada atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, dzięki czemu absolwenci Szkoły Psychoterapii Dialog mogą ubiegać się o Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i jest realizowane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi wymogami PTP.
(więcej informacji: https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/o-centrum/szkola-psychoterapii/ )

Najlepsze kursy i szkolenia w Polsce dla psychologów i psychoterapeutów w jednym miejscu

Aby na bieżąco otrzymywać informacje o nadchodzących szkoleniach serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebooku (SzkolaPsychoterapiiDialog) oraz do dołączania do dedykowanej grupy dla psychologów, psychoterapeutów na Facebooku: Szkolenia dla psychoterapeutów i psychologów (https://www.facebook.com/groups/754264118558427).

Do zobaczenia na szkoleniach!

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6