Umów się na wizytę
22 436 83 50
czynne 7 dni w tygodniu
umow sie

NIE WIESZ, KTÓREGO SPECJALISTĘ WYBRAĆ?

W Warszawie pomoc psychologiczną oferuje kilka tysięcy psychologów. Tylko część z nich przechodzi wieloletnie szkolenie psychoterapeutyczne, uzyskując tytuł certyfikowanego psychoterapeuty dopiero po zdaniu specjalistycznego egzaminu. Psycholodzy i psychoterapeuci specjalizują się w określonych obszarach pomocy. Centrum Terapii Dialog pomaga indywidualnie dobrać odpowiedniego Specjalistę dla każdego swojego pacjenta.

DLA DOROSŁYCH

Chcę umówić się do
psychologa

to moja pierwsza wizyta u psychologa

potrzebuję wsparcia psychicznego

potrzebuję porady, kto najlepiej mi pomoże

Formularz doboru psychologa

Chcę umówić się do
psychoterapeuty

chcę uczęszczać na cykliczne spotkania

potrzebuję porady, jaki rodzaj psychoterapii będzie dla mnie najlepszy

Formularz doboru psychoterapeuty

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Chcę umówić do
psychologa moje dziecko

szukam pomocy psychologoicznej lub terapii dla mojego dziecka (do 18 r.ż)

Formularz doboru psychologa dziecięcego


NASZ DORADCA

mgr Aleksandra Pasela

psycholog, specjalista ds. doboru psychologów i psychoterapeutów

 

Doskonale znam zespół psychologów pracujących w NZOZ Centrum Terapii DIALOG i mogę pomóc w wyborze najlepszego specjalisty, który ma doświadczenie w pomocy z problemami podobnymi do Pani/Pana.

Jeśli chciałaby Pani/ Pan skorzystać z mojej pomocy, proszę o odpowiedź na kilka pytań w jednym z poniższych formularzy.

W ciągu 48h skontaktuję się z Panią/Panem i zaproponuję najlepiej dobranego psychologa.

W trakcie rozmowy będzie możliwość zadania dodatkowych pytań lub przekazania informacji, które pomogą w jeszcze lepszy sposób spełnić Pani/Pana oczekiwania i potrzeby dotyczące wyboru właściwego specjalisty.


DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z BEZPŁATNEGO, INDYWIDUALNEGO DOBORU SPECJALISTY?

  1. Psycholodzy i psychoterapeuci często specjalizują się w konkretnych, wąskich obszarachpomocy. Zgłaszając się po wsparcie warto udać się do specjalisty posiadającego największedoświadczenie w problemach podobnych do Pani/Pana.
  2. Dostępnych jest wiele metod i nurtów pomocy terapeutycznej - wykwalifikowany Doradcadobierze rodzaj wsparcia, który jest najefektywniejszym sposobem pomocy w Pani/Panaprzypadku.
  3. Wybierając psychologa lub psychoterapeutę ważne jest zwrócenie uwagi na kwalifikacje danejosoby. Specjaliści z NZOZ Centrum Terapii DIALOG, zanim dołączą do Zespołu, przechodzą naszautorski, bardzo trudny proces 3-etapowej rekrutacji (test kompetencji merytorycznych, badanieosobowości i predyspozycji, weryfikację doświadczenia klinicznego).
  4. Dopasowanie do indywidualnych potrzeb - kierując się zgłaszanymi problemami, Doradca bierzepod uwagę również osobiste preferencje takie jak dogodny termin oraz miejsce spotkań.Nadrzędnym kryterium jest jednak dobór psychologa lub psychoterapeuty, który ma największedoświadczenie w danym obszarze. Jeżeli jego czas lub miejsce pracy nie jest zbieżne z Pani/Panapreferencjami - kontaktujemy się, aby znaleźć optymalne rozwiązanie.
  5. Elementem sukcesu pomocy psychologicznej / psychoterapeutycznej jest jakość relacjipomiędzy Pacjentem a Specjalistą. Specjalista który pomógł wielu Pacjentom może nieodpowiadać indywidualnym oczekiwaniom innej osoby. Rolą Doradcy ds. Psychoterapii jest jaknajlepsze poznanie preferencji oraz późniejsza weryfikacja trafności doboru.