Umów się na wizytę
22 436 83 50
czynne 7 dni w tygodniu
umow sie

W Warszawie pomoc psychologiczną oferuje kilka tysięcy psychologów - psychoterapeutów. Tylko część z nich przechodzi wieloletnie szkolenie psychoterapeutyczne, uzyskując tytuł certyfikowanego psychoterapeuty dopiero po zdaniu specjalistycznego egzaminu. Psycholodzy i psychoterapeuci specjalizują się w określonych obszarach pomocy. Centrum Terapii Dialog pomaga indywidualnie dobrać odpowiedniego Specjalistę dla każdego swojego pacjenta.

W NZOZ Centrum Terapii Dialog pracuje w sumie 110 psychologów i psychoterapeutów. Doskonale znamy ich wszystkich - w czym się specjalizują, jakie mają doświadczenie w pracy z pacjentami.

Jako Zespół Doradców indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta i wspieramy w doborze najlepszego specjalisty, który ma doświadczenie w pomocy osobom z podobnymi do Pana/Pani problemami. W celu skorzystania z Doradcy prosimy o wypełnienie formularza - Indywidualny Dobór Psychologa.

W ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Panią/Panem by zadać ewentualne dodatkowe pytania i podpytać o oczekiwania, które pomogą w dobraniu najlepszego psychologa.

mgr Ewa Waszkiewicz - psycholog kliniczny, diagnosta, specjalista ds. weryfikacji doświadczenia klinicznego w procesie rekrutacji psychologów

Aleksandra Pasela - specjalista ds. doradztwa

mgr Marta Żurawska - psycholog, specjalista ds. procesu rekrutacji doświadczonych psychologów, psychoterapeutów

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z BEZPŁATNEGO, INDYWIDUALNEGO DOBORU PSYCHOTERAPEUTY?

  1. Psychoterapeuci często specjalizują się w konkretnych, wąskich obszarach pomocy. Zgłaszając się po wsparcie warto udać się do Specjalisty posiadającego największe doświadczenie w problemach podobnych do Pani/Pana.
  2. Dostępnych jest wiele metod i nurtów pomocy terapeutycznej - wykwalifikowany Doradca dobierze rodzaj wsparcia, który jest najefektywniejszym sposobem pomocy w Pani/Pana przypadku.
  3. Wybierając psychoterapeutę ważne jest zwrócenie uwagi na kwalifikacje danej Osoby. Specjaliści z NZOZ Centrum Terapii DIALOG, zanim dołączą do Zespołu, przechodzą nasz autorski, bardzo trudny proces 3-etapowej rekrutacji (test kompetencji merytorycznych, badanie osobowości i predyspozycji, weryfikację doświadczenia klinicznego).
  4. Dopasowanie do indywidualnych potrzeb - kierując się zgłaszanymi problemami, Doradca bierze pod uwagę również osobiste preferencje takie jak dogodny termin oraz miejsce spotkań. Nadrzędnym kryterium jest jednak dobór Psychoterapeuty, który ma największe doświadczenie w danym obszarze. Jeżeli jego czas lub miejsce pracy nie jest zbieżne z Pani/Pana preferencjami - kontaktujemy się, aby znaleźć optymalne rozwiązanie.
  5. Elementem sukcesu pomocy psychoterapeutycznej jest jakość relacji pomiędzy Pacjentem a Terapeutą. Specjalista który pomógł wielu Pacjentom może nie odpowiadać indywidualnym oczekiwaniom innej osoby. Rolą Doradcy ds. Psychoterapii jest jak najlepsze poznanie preferencji oraz późniejsza weryfikacja trafności doboru.

Wypełnij formularz


Indywidualny dobór psychoterapeuty