Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50

Umów się do psychologa/psychoterapeuty!

Zapraszamy do zapisów na wizyty u doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych psychologów/psychoterapeutów w  NZOZ Centrum Terapii Dialog.

 

Nie wiesz, do kogo pójść?

Skorzystaj z naszego doradcy ds. psychoterapii!

Ewa Waszkiewicz

mgr Ewa Waszkiewicz

psycholog kliniczny, diagnosta, specjalista ds. weryfikacji doświadczenia klinicznego w procesie rekrutacji psychoterapeutów

Angela Walaszczyk

mgr Angela Walaszczyk

psycholog, specjalista ds. doboru psychologów i psychoterapeutów

Ewa Waszkiewicz, psycholog kliniczny i diagnostka oraz Angela Walaszczyk, psycholog i Doradca ds.Psychoterapii doskonale znają zespół psychologów i psychoterapeutów pracujących w NZOZ Centrum Terapii DIALOG. Pomogą w wyborze najlepszego specjalisty, który ma doświadczenie w pomocy z problemami podobnymi do Pani/Pana problemów.
 

 

FORMULARZE

  • Jeśli chcesz skorzystać z doboru psychologa/psychoterapeuty do Twoich potrzeb, prosimy o odpowiedź na kilka pytań w jednym z poniższych formularzy.
  • W ciągu 48h roboczych skontaktuje się z Tobą Doradca ds. Psychoterapii i zaproponuje najlepiej dobranego psychologa/psychoterapeutę.
  • W trakcie rozmowy można zadać dodatkowe pytania lub przekazać informacje, które pomogą w jeszcze lepszy sposób spełnić oczekiwania dotyczące wyboru właściwego specjalisty.
 

DLA DOROSŁYCH

Chcę umówić się do
psychologa

potrzebuję pomocy teraz

chcę poradzić sobie z bieżacymi trudnościami

jest mi źle teraz

potrzebuję porady, kto najlepiej mi pomoże

Formularz doboru psychologa

Chcę umówić się do
psychoterapeuty

chcę pracować nad sobą i nad moimi relacjami z innymi

chcę zmiany w moim życiu

jest mi źle od dłuższego czasu

chcę uczęszczać na cykliczne spotkania

potrzebuję porady, jaki rodzaj psychoterapii będzie dla mnie najlepszy

Formularz doboru psychoterapeuty

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Chcę umówić do
psychologa moje dziecko

szukam pomocy psychologicznej lub terapii dla mojego dziecka (do 18 r.ż.)

Formularz doboru psychologa dziecięcego

 

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z BEZPŁATNEGO,
INDYWIDUALNEGO DOBORU PSYCHOLOGA/PSYCHOTERAPEUTY?

  1. Psycholodzy i psychoterapeuci często specjalizują się w konkretnych, wąskich obszarach pomocy. Dobierzemy specjalistę, który ma największe doświadczenie w problemach podobnych do Pani/Pana.
  2. Dostępnych jest wiele metod i nurtów pomocy terapeutycznej - wykwalifikowany Doradca dobierze najlepszy rodzaj wsparcia.
  3. Kwalifikacje specjalisty są ważne! Specjaliści z NZOZ Centrum Terapii DIALOG, zanim dołączą do Zespołu, przechodzą nasz autorski, bardzo trudny proces 3-etapowej rekrutacji (test kompetencji merytorycznych, badanie osobowości i predyspozycji, weryfikację doświadczenia klinicznego).
  4. Doradca bierze pod uwagę również osobiste preferencje takie jak dogodny termin oraz miejsce spotkań. Nadrzędnym kryterium jest dobór psychologa lub psychoterapeuty, który ma największe doświadczenie w danym obszarze.
  5. Elementem sukcesu pomocy psychologicznej / psychoterapeutycznej jest jakość relacji pomiędzy Pacjentem a Specjalistą. Rolą Doradcy ds. Psychoterapii jest jak najlepsze poznanie preferencji Pacjenta oraz późniejsza weryfikacja trafności doboru.