Dobierzemy właściwego psychologa dziecięcego

Chcę umówić dziecko do psychologa dziecięcego

Aby skorzystać z bezpłatnego indywidualnego doboru psychologa prosimy o odpowiedź na kilka pytań zamieszczonych poniżej.

W ciągu 48 godzin roboczych nasz Doradca ds. Psychoterapii skontaktuje się z Panią/Panem i zaproponuje najlepiej dobranego psychologa.

W trakcie rozmowy będzie możliwość zadania dodatkowych pytań lub przekazania informacji, które pomogą w jeszcze lepszy sposób spełnić Pani/Pana oczekiwania dotyczące wyboru właściwego specjalisty.

Indywidualny dobór psychologa dziecięcego

  Uwaga!

  Nasi psychoterapeuci są polecani przez wielu pacjentów, dlatego ze względu na ograniczną liczbę dostępnych terminów możliwość wypełnienia formularza doboru psychologa/psychoterapeuty dla pacjentów została zawieszona do 30 czerwca 2022 r.

  Pola oznaczone są obowiązkowe

  W jakim wieku jest dziecko?

  0 - 1 rok życia (okres niemowlęcy)1 - 3 lata (okres poniemowlęcy)3 - 6 lat (okres przedszkolny)6 - 10 lat (okres wczesnoszkolny)10 - 12 lat (okres dorastania wczesnego)13 - 16 lat (okres dorastania późnego)16 - 18 lat (okres młodzieńczy)

  GŁÓWNE POWODY ZGŁOSZENIA (proszę o wybranie maksymalnie 3)

  Czy dziecko jest pod opieką psychiatry?

  TakNie

  Czy dziecko było już konsultowane u innego psychologa?

  TakNie

  PREFERENCJE DOTYCZĄCE WIZYTY:

  preferowana forma spotkania:

  online (video rozmowa przez portal Centrum Terapii Dialog)w przychodni w Warszawie

  Terminy, w których spotkania NIE będą możliwe (uwzględniając dni tygodnia pn - nd oraz pory dnia np. niedziela w godzinach od 8-20):

  PANI/PANA DANE:

  numer telefonu kontaktowego:

  e-mail:

  Dodatkowe informacje:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.
  Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/na, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest NZOZ Centrum Terapii DIALOG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna, z siedzibą przy ul. Stryjeńskich 19 lok 18U, 02-791 Warszawa.

  Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
  7 dni w tygodniu

  Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

  poniedziałek-piątek:
  sobota-niedziela:
  7:30–22:00
  8:00–20:00

  Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

  poniedziałek-piątek:
  7:30–22:00
  sobota-niedziela:
  8:00–20:00

  Umów online