Dobierzemy właściwego psychologa

Chcę umówić się do psychologa.

Aby skorzystać z bezpłatnego indywidualnego doboru psychologa, prosimy o odpowiedź na kilka pytań zamieszczonych poniżej.

W ciągu 48 godzin roboczych nasz Doradca ds. Psychoterapii skontaktuje się z Panią/Panem i zaproponuje najlepiej dobranego psychologa.

W trakcie rozmowy będzie możliwość zadania dodatkowych pytań lub przekazania informacji,które pomogą w jeszcze lepszy sposób spełnić Pani/Pana oczekiwania dotyczące wyboru właściwego specjalisty.

Indywidualny dobór psychologa

  Uwaga!

  Nasi psychoterapeuci są polecani przez wielu pacjentów, dlatego ze względu na ograniczną liczbę dostępnych terminów możliwość wypełnienia formularza doboru psychologa/psychoterapeuty dla pacjentów została zawieszona do 30 czerwca 2022 r.

  Pola oznaczone są obowiązkowe

  GŁÓWNE POWODY ZGŁOSZENIA (proszę o wybranie maksymalnie 3)

  problemy w życiu zawodowym:

  nie radzi sobie Pani/Pan ze stresemczuje Pani/Pan wypalenie zawodowejest Pani/Pan w trakcie zmiany pracychciałaby Pani/Pan skorzystać z porady doradcy zawodowego

  problemy w życiu prywatnym:

  potrzebuje Pani/Pan wsparcia w trakcie kryzysu rodzinnego/ małżeńskiego/partnerskiegojest Pani niedługo po porodzie i przerasta Panią obecna sytuacjadowiedziała się Pani/Pan o swojej chorobie lub bliskiej osobystraciła Pani/Pan kogoś bliskiegopotrzebuje Pani/Pan wsparcia w związku z niespodziewanym wydarzeniem losowym (np. wypadek)potrzebuje Pani/Pan porozmawiać o swoich problemach w szczerej i przyjaznej atmosferzechciałaby Pani/Pan skorzystać z porady dietetyka

  problemy w codziennym funkcjonowaniu:

  podejrzewa Pani/Pan u siebie depresjęnie chce Pani/Pan wychodzić z domujest Pani/Panu smutnozdarzają się sytuacje kiedy nie panuje Pani/Pan nad emocjamima Pani/Pan destrukcyjne myśli i/lub zachowaniajest Pani/Pan rozdrażniona, nerwowachciałaby Pani/Pan lepiej zrozumieć swoje zachowaniedoświadcza Pani/Pan przemocy

  problemy związane z uzależnieniem:

  własnymbliskiej osoby

  Inne:

  PREFERENCJE DOTYCZĄCE WIZYTY:

  preferowana płeć psychologa:

  KobietaMężczyznaBrak preferencji

  preferowana forma spotkania:

  online

  Nasi psycholodzy są polecani przez wielu pacjentów, dlatego dostępność terminów jest ograniczona. Prosimy o wpisanie terminów, w których spotkania definitywnie NIE będą możliwe (uwzględniając dni tygodnia i pory dnia np. niedziela w godzinach od 8-20):

  PANI/PANA DANE:

  numer telefonu kontaktowego:

  e-mail:

  rok urodzenia:

  Dodatkowe informacje:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.
  Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/na, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest NZOZ Centrum Terapii DIALOG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna, z siedzibą przy ul. Stryjeńskich 19 lok 18U, 02-791 Warszawa.

  Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
  7 dni w tygodniu

  Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

  poniedziałek-piątek:
  sobota-niedziela:
  7:30–22:00
  8:00–20:00

  Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

  poniedziałek-piątek:
  7:30–22:00
  sobota-niedziela:
  8:00–20:00

  Umów online