Jak być terapeutą, niezależnie od nurtu, na różnych etapach terapii?

Tytuł szkolenia: Jak być terapeutą, niezależnie od nurtu, na różnych etapach terapii? Spotkanie z prof. Czesławem Czabałą. 

Kiedy: 11 listopada, wtorek 18:00 – 21:00

Koszt: 99 zł

Zapraszamy na spotkanie online z prof. Czesławem Czabałą, profesorem psychologii, specjalistą psychologii klinicznej, psychoterapeutą i superwizorem, który będzie mówił o ty, jak być skutecznym terapeutą na różnych etapach terapii, niezależnie od nurtu w którym pracujesz. Podczas szkolenia poznasz uniwersalne czynniki sprzyjające zdrowieniu pacjenta w procesie psychoterapii, niezależne od nurtu pracy. W trakcie szkolenia dowiesz się, czego potrzebują Twoi pacjenci na każdym etapie terapii oraz jak najlepiej ich wspierać. Dowiesz się, co przeżywają na każdym etapie, czego doświadczają oraz jakie mogą być skuteczne postawy i interwencje terapeuty na danym etapie.

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

Etapy terapii, które zostaną omówione podczas szkolenia to:
– Etap angażowania pacjenta
– Etap rozpoznania przyczyny doświadczanych przez pacjenta trudności
– Etap wprowadzania możliwych zmian
– Etap podtrzymania dokonanej zmiany

DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie skierowane jest do psychologów oraz psychoterapeutów wszelkich nurtów chcących dowiedzieć się, jakie czynniki czynią terapeutę skutecznym na różnych etapach terapii, niezależnie od nurtu pracy.

JAKA JEST FORMUŁA SZKOLENIA?

Szkolenie odbędzie się przez platformę on-line ClickMeeting i będzie trwało 3 godziny. Szkolenie zostanie poprowadzone w formule rozmowy na żywo. Podczas szkolenia będzie możliwość zadawania pytań na czacie, które moderator będzie przekazywał Panu Profesorowi.

KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

prof. Czesław Czabała – profesor psychologii, specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta i superwizor psychoterapii. Autor publikacji na temat psychoterapii, rodziny i zdrowia psychicznego, promocji zdrowia psychicznego. Wieloletni kierownik Zakładu Psychologii Klinicznej i Promocji Zdrowia Psychicznego w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Członek Europejskiego Zespołu Ekspertów ds. Promocji Zdrowia Psychicznego (IMHPA). Obecnie Kierownik Katedry Psychologii Klinicznej Instytutu Psychologii Stosowanej Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia i kursy online dla psychologów i psychoterapeutów?

– Certyfikowane szkolenia online prowadzone są przez ekspertów dla ekspertów.
– Tu spotkasz najlepszych specjalistów z zakresu psychoterapii, psychologii, psychiatrii.
– Otrzymasz aktualną i praktyczną wiedzę, którą warto wykorzystywać podczas pracy w gabinecie.
– Masz wybór spośród wielu propozycji rożnych tematów
– Uzyskasz certyfikat uczestnictwa wystawiany przez Szkołę akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
– Twoja inwestycja w praktyczną dawkę wiedzy wynosi tylko 99 zł.

Dlaczego warto zaufać Szkole Psychoterapii Dialog?

Misją Szkoły Psychoterapii Dialog jest dzielenie się wiedzą i budowanie szerokiej społeczności psychoterapeutów, psychologów i lekarzy psychiatrów.

Chcemy kształcić najlepiej jak potrafimy psychoterapeutów z całej Polski, aby jak najwięcej osób w Polsce mogło liczyć na profesjonalną pomoc.

Łączymy doświadczenie dydaktyczne Szkoły Psychoterapii Dialog z doświadczeniem klinicznym Centrum Terapii Dialog, które prowadzi Szkołę od 2019 roku.

Szkoła Psychoterapii Dialog, oprócz praktycznych szkoleń online, ma w swojej ofercie przede wszystkim całościowy 4-letni kurs dla psychoterapeutów. Szkoła przygotowuje do prowadzenia psychoterapii w podejściu integracyjnym, którego osią jest terapia systemowa. Uczymy psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, ale również pracy terapeutycznej z rodzinami i parami. Program szkolenia zawiera także moduły poświęcone terapii dzieci i młodzieży.

Całościowe 4-letnie szkolenie posiada atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, dzięki czemu absolwenci Szkoły Psychoterapii Dialog mogą ubiegać się o Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i jest realizowane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi wymogami PTP.
(więcej informacji: https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/o-centrum/szkola-psychoterapii/ )

Najlepsze kursy i szkolenia w Polsce dla psychologów i psychoterapeutów w jednym miejscu

Aby na bieżąco otrzymywać informacje o nadchodzących szkoleniach serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebooku (SzkolaPsychoterapiiDialog) oraz do dołączania do dedykowanej grupy dla psychologów, psychoterapeutów na Facebooku: Szkolenia dla psychoterapeutów i psychologów (https://www.facebook.com/groups/754264118558427).

Do zobaczenia na szkoleniach!

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6