Jak świadomie posługiwać się głosem, aby być skutecznym terapeutą?

Tytuł szkolenia: Jak świadomie posługiwać się głosem, aby być skutecznym terapeutą?

Kiedy: 27 września, wtorek, 18:00 – 21:00

Koszt: 99 zł

Weź udział w praktycznym szkoleniu, podczas którego dowiesz się jak ćwiczyć i używać swojego głosu w zawodzie psychologa i psychoterapeuty.
 • Dowiedz się jak świadomie rozwijać i używać swojego głosu podczas pracy z pacjentem, by wzmacniać efekty terapeutyczne, które pragniesz osiągnąć.
 • Poczuj się pewniej w swojej pracy, dzięki lepszemu panowaniu nad swoim głosem i sposobem mówienia.
 • Dowiedz się czym jest emisja głosu, dykcja, akcentowanie oraz jakie są najczęstsze błędy językowe popełniane na co dzień przez ludzi.
Każda forma pracy terapeutycznej z pacjentem ma jeden wspólny element – terapeuta używa do pracy swojego głosu. Głos, poza tym że przekazuje informacje poprzez wypowiadane słowa, to niesie też w sobie ogrom znaczenia w swojej barwie, tonie oraz sposobie mówienia. Terapeuci podczas kursów psychoterapii uczeni są często tego, co mają mówić ale praktycznie nigdy, jak mają to mówić.
Podczas tego szkolenia dowiesz się, jak pracować swoim głosem i jak go ćwiczyć, by to, co mówisz i to, jak to mówisz miało możliwe duży i zgodny z twoimi intencjami wpływ.

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

 • jak rozumieć pojęcie emisji głosu.
 • jak dbać o poprawność językową.
 • jakie są najczęstsze błędy językowe popełniane w j. polskim
 • w jaki sposób konstruować płynny komunikat.
 • jak ważna jest świadomość własnego głosu oraz wrażliwość na jego zabarwienie.
 • jakie jest znaczenie emisji głosu w zawodzie psychologa.
 • jak używać swojego głosu terapeutycznie.
 • poznasz praktyczne sposoby ćwiczenia i rozgrzewania głosu.

DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i terapeutów wszelkich nurtów, którzy chcą poznać praktyczne sposoby, jak warto pracować nad własnym głosem oraz jakie znaczenie ma emisja głosu w zawodzie terapeuty. Skierowane jest również do studentów psychologii oraz wszelkich osób zainteresowanych emisją głosu w zawodach tzw. “pomagaczy”.

JAKA JEST FORMUŁA SZKOLENIA?

Szkolenie odbędzie się przez platformę on-line ClickMeeting i będzie trwało 3 godziny. Podczas szkolenie odbędzie się część wykładowa oraz moderowana sekcja pytań i odpowiedzi. Szkolenie będzie nagrywane i każda osoba, która weźmie w nim udział otrzyma bezpłatny dostęp do nagrania na okres 90 dni.

KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

Paweł Budziński – aktor, reżyser oraz założyciel Teatru Bakałarz w Krakowie. Ukończył Scenariopisarstwo w Krakowskiej Szkole Scenariuszowej, Aktorstwo w Krakowskim Studio Teatralnym Drama Studio oraz złożył Egzamin Eksternistyczny przed Sekcją Reżyserów Związku Artystów Scen Polskich. Obecnie pełni funkcję wiceprzewodniczącego Krakowskiego Oddziału. Jest mediatorem rodzinnym i Instruktorem Terapii Uzależnień. Obecnie adept I stopnia w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, gdzie poddaje się superwizji. Prowadzi własny gabinet w Krakowie, pracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Od 2010 roku jest korepetytorem w zakresie przedmiotów humanistycznych.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia i kursy online dla psychologów i psychoterapeutów?

– Certyfikowane szkolenia online prowadzone są przez ekspertów dla ekspertów.
– Tu spotkasz najlepszych specjalistów z zakresu psychoterapii, psychologii, psychiatrii.
– Otrzymasz aktualną i praktyczną wiedzę, którą warto wykorzystywać podczas pracy w gabinecie.
– Masz wybór spośród wielu propozycji rożnych tematów
– Uzyskasz certyfikat uczestnictwa wystawiany przez Szkołę akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
– Twoja inwestycja w praktyczną dawkę wiedzy wynosi tylko 99 zł.

Dlaczego warto zaufać Szkole Psychoterapii Dialog?

Misją Szkoły Psychoterapii Dialog jest dzielenie się wiedzą i budowanie szerokiej społeczności psychoterapeutów, psychologów i lekarzy psychiatrów.

Chcemy kształcić najlepiej jak potrafimy psychoterapeutów z całej Polski, aby jak najwięcej osób w Polsce mogło liczyć na profesjonalną pomoc.

Łączymy doświadczenie dydaktyczne Szkoły Psychoterapii Dialog z doświadczeniem klinicznym Centrum Terapii Dialog, które prowadzi Szkołę od 2019 roku.

Szkoła Psychoterapii Dialog, oprócz praktycznych szkoleń online, ma w swojej ofercie przede wszystkim całościowy 4-letni kurs dla psychoterapeutów. Szkoła przygotowuje do prowadzenia psychoterapii w podejściu integracyjnym, którego osią jest terapia systemowa. Uczymy psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, ale również pracy terapeutycznej z rodzinami i parami. Program szkolenia zawiera także moduły poświęcone terapii dzieci i młodzieży.

Całościowe 4-letnie szkolenie posiada atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, dzięki czemu absolwenci Szkoły Psychoterapii Dialog mogą ubiegać się o Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i jest realizowane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi wymogami PTP.
(więcej informacji: https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/o-centrum/szkola-psychoterapii/ )

Najlepsze kursy i szkolenia w Polsce dla psychologów i psychoterapeutów w jednym miejscu

Aby na bieżąco otrzymywać informacje o nadchodzących szkoleniach serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebooku (SzkolaPsychoterapiiDialog) oraz do dołączania do dedykowanej grupy dla psychologów, psychoterapeutów na Facebooku: Szkolenia dla psychoterapeutów i psychologów (https://www.facebook.com/groups/754264118558427).

Do zobaczenia na szkoleniach!

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6