Jak być dobrym terapeutą? 5 wskazówek od prof. Bogdana de Barbaro.

Tytuł szkolenia: Jak być dobrym terapeutą? 5 wskazówek od prof. Bogdana dr Barbaro. Szkolenie dla psychologów i psychoterapeutów.

Koszt: 99 zł

Podczas 3-godzinnego szkolenia prof. Bogdan de Barbaro podzieli się swoim doświadczeniem z pracy terapeutycznej, a także przedstawi 5 wskazówek dla kolejnego pokolenia terapeutów. 

Podczas szkolenia wysłuchasz wykładu prof. de Barbaro na temat 5 wątków rozwoju terapeuty (5 wskazówek dla terapeutów), a następnie weźmiesz udział w dłuższym segmencie moderowanej rozmowy nt. skutecznego wykonywania zawodu terapeuty, gdzie Pan Profesor będzie odpowiadał m.in. na pytania zadane przez uczestników szkolenia. 

W swoim wykładzie prof. Bogdan de Barbaro poruszy 5 zagadnień:

  1. WIEDZA – między doktryną a chaosem: czyli na ile realizować doktrynę, w którą się wierzy i w której się pracuje.
  2. STAN UMYSŁU – między wiedzą a niewiedzą: czyli na ile terapeuta ma być ekspertem dla pacjenta.
  3. EMOCJE – między chłodem a gorączką: czy terapeuta powinien być emocjonalnie zaangażowany w problemy pacjenta.
  4. ETYKA – pomiędzy wolnością a odpowiedzialnością: czy w sytuacjach krytycznych terapeuta powinien ingerować w życie pacjenta.
  5. ŻYCIE – między pracą a życiem: czyli jak zadbać o równowagę między pracą a życiem osobistym?  

DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie skierowane jest do psychoterapeutów, którzy chcą lepiej zrozumieć i wykonywać swój zawód terapeuty z szacunkiem do siebie oraz do swoich pacjentów.

Na szkolenie zapraszamy również studentów psychologii oraz tych, którzy są zainteresowani skutecznym i etycznym wykonywaniem zawodu psychoterapeuty. 

JAKA JEST FORMUŁA SZKOLENIA?

Szkolenie odbędzie się przez platformę on-line clickmeeting i będzie trwało 3 godziny.  Szkolenie  składa się z wykładu oraz moderowanej rozmowy z pytaniami i odpowiedziami. 

Spotkanie będzie nagrywane i uczestnicy będą otrzymają dostęp do nagrania przez 90 dni po zakończonym szkoleniu.

KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

PROF. DR HAB. N. MED. BOGDAN DE BARBARO 

  • Psychiatra, psychoterapeuta, terapeuta rodzin.
  • Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (1973 r.). W 1993 r. na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego nauk medycznych. Tytuł naukowy profesora otrzymał w 2007 r.
  • Przez wiele lat był zawodowo związany z Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 1990 – 2016 był kierownikiem Zakładu Terapii Rodzin w Katedrze Psychiatrii, a następnie kierownikiem Katedry Psychiatrii (2016 – 2019).
  • Superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, członek korespondent American Psychiatric Association. Członek Editorial Advisory Board pisma Psychiatry. Interpersonal and Biological Processes.
  • Autor, współautor i redaktor publikacji z zakresu psychoterapii, terapii schizofrenii, terapii rodzin m.in.  „Bliskość. Co i jak robić, co i jak mówić, żeby naprawdę być razem”, „I jak tu się dogadać?”, „Postmodernistyczne inspiracje w psychoterapii”, „Sztuka rozmowy z chorym”, „Możesz pomóc. Poradnik dla rodzin pacjentów chorych na schizofrenię i zaburzenia schizotypowe”.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia i kursy online dla psychologów i psychoterapeutów?

– Certyfikowane szkolenia online prowadzone są przez ekspertów dla ekspertów.
– Tu spotkasz najlepszych specjalistów z zakresu psychoterapii, psychologii, psychiatrii.
– Otrzymasz aktualną i praktyczną wiedzę, którą warto wykorzystywać podczas pracy w gabinecie.
– Masz wybór spośród wielu propozycji rożnych tematów
– Uzyskasz certyfikat uczestnictwa wystawiany przez Szkołę akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
– Twoja inwestycja w praktyczną dawkę wiedzy wynosi tylko 99 zł.

Dlaczego warto zaufać Szkole Psychoterapii Dialog?

Misją Szkoły Psychoterapii Dialog jest dzielenie się wiedzą i budowanie szerokiej społeczności psychoterapeutów, psychologów i lekarzy psychiatrów.

Chcemy kształcić najlepiej jak potrafimy psychoterapeutów z całej Polski, aby jak najwięcej osób w Polsce mogło liczyć na profesjonalną pomoc.

Łączymy doświadczenie dydaktyczne Szkoły Psychoterapii Dialog z doświadczeniem klinicznym Centrum Terapii Dialog, które prowadzi Szkołę od 2019 roku.

Szkoła Psychoterapii Dialog, oprócz praktycznych szkoleń online, ma w swojej ofercie przede wszystkim całościowy 4-letni kurs dla psychoterapeutów. Szkoła przygotowuje do prowadzenia psychoterapii w podejściu integracyjnym, którego osią jest terapia systemowa. Uczymy psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, ale również pracy terapeutycznej z rodzinami i parami. Program szkolenia zawiera także moduły poświęcone terapii dzieci i młodzieży.

Całościowe 4-letnie szkolenie posiada atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, dzięki czemu absolwenci Szkoły Psychoterapii Dialog mogą ubiegać się o Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i jest realizowane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi wymogami PTP.
(więcej informacji: https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/o-centrum/szkola-psychoterapii/ )

Najlepsze kursy i szkolenia w Polsce dla psychologów i psychoterapeutów w jednym miejscu

Aby na bieżąco otrzymywać informacje o nadchodzących szkoleniach serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebooku (SzkolaPsychoterapiiDialog) oraz do dołączania do dedykowanej grupy dla psychologów, psychoterapeutów na Facebooku: Szkolenia dla psychoterapeutów i psychologów (https://www.facebook.com/groups/754264118558427).

Do zobaczenia na szkoleniach!

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6