Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50

Poradnia Fibromialgii i Zespołu Przewlekłego Zmęczenia

Specjalistyczna Poradnia Fibromialgii i Zespołu Przewlekłego Zmęczenia NZOZ Centrum Terapii Dialog specjalizuje się w:W ramach leczenia w zależności od stanu pacjenta stosujemy odpowiednio dobrane leki i/lub odpowiedni rodzaj psychoterapii.
 

Umów się do Poradni Fibromialgii i Zespołu Przewlekłego Zmęczenia :

Zespół Poradni Fibromialgii i Zespołu Przewlekłego Zmęczenia  tworzą specjaliści, którzy na co dzień pomagają pacjentom, ale także chcą dzielić się swoją wiedzą. Wielu z nich to autorzy artykułów i książek naukowych z dziedziny współczesnej psychologii i psychiatrii. Ważna jest dla nich również psychoedukacja, dlatego tworzą Poradniki dla pacjentów i występują w webinarach, telewizji czy radiu.
Zobacz poniżej:

 

Webinary i wystąpienia w mediach

Specjaliści przyjmujący w poradni:

Fibromialgia jest chorobą nazywaną często "reumatyzmem tkanek miękkich ". Obecnie na tą chorobę choruje około 2-4 % populacji choć przypuszcza się, że powszechność występowania jest wiele większa a liczba chorych będzie stale rosnąc wraz z rozwojem cywilizacji.

Charakterystyczną cechą tej choroby są uogólnione bóle mięsniowo-stawowe. Pacjenci często zgłaszają takie dolegliwości jak: osłabienie siły mięśniowej, sztywność, poczucie ciągłego zmęczenia. Objawy wspólistniejące przy tej chorobie to m.in:
W Zespole przewlekłego zmęczenia – poza licznymi powyższymi objawami - występują często stany podgorączkowe, wędrujące bóle stawowe, powiększenie węzłów chłonnych.