Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50

Poradnia Psychologii Pracy

oraz Wypalenia Zawodowego

Specjalistyczna Poradnia Psychologii Pracy oraz Wypalenia Zawodowego NZOZ Centrum Terapii Dialog specjalizuje się w pomocy osobom, które:

Wypalenie zawodowe jest odpowiedzią na stres emocjonalny i interpersonalny w pracy. Osoby doświadczające wypalenia zawodowego mogą odczuwać zarówno problemy somatyczne takie jak np.: zmęczenie, ból głowy, brak apetytu i równie często problemy natury psychicznej, m.in. zniechęcenie, irytacja, złość, smutek. Przyczynia się to w znacznym stopniu do obniżenia jakości pracy i relacji międzyludzkich.
 
Spotkanie z psychologiem, który posiada doświadczenie pomocy w ramach psychologii pracy ma na celu złagodzenie syndromów wypalenia zawodowego, wsparcie oraz znalezienie optymalnego rozwiązania problemu.
 

Umów się do Poradni Psychologii Pracy oraz Wypalenia Zawodowego:

Zespół Poradni Psychologii Pracy oraz Wypalenia Zawodowego tworzą specjaliści, którzy na co dzień pomagają pacjentom, ale także chcą dzielić się swoją wiedzą. Wielu z nich to autorzy artykułów i książek naukowych z dziedziny współczesnej psychologii i psychiatrii. Ważna jest dla nich również psychoedukacja, dlatego tworzą Poradniki dla pacjentów i występują w webinarach, telewizji czy radiu.
Zobacz poniżej:

 

Specjaliści przyjmujący w poradni: