Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50

Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Lekarzy i Studentów Medycyny

Pierwsza w Polsce Specjalistyczna Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Lekarzy i Studentów Medycyny NZOZ Centrum Terapii Dialog:
  • specjalizuje się w udzielaniu specjalistycznej pomocy lekarzom i stuentom medycyny z uwzględnieniem specyficznych potrzeb i problemów tej grupy zawodowej oraz świadomości jej  szczególnych oczekiwań
  • działa on-line i w przychodniach NZOZ Centrum Terapii Dialog w Warszawie
  • leczenie w Poradni polega na odpowiednio dobranej farmako- i/lub psychoterapii
 
Jeśli jesteś lekarzem / studentem medycyny i masz pytania odnośnie Poradni, napisz: dlalekarzy@terapiadialog.pl
 

Umów się do Poradni Zdrowia Psychicznego dla Lekarzy i Studentów Medycyny:

Zespół Poradni Zdrowia Psychicznego dla Lekarzy i Studentów Medycyny tworzą specjaliści, którzy na co dzień pomagają pacjentom, ale także chcą dzielić się swoją wiedzą. Wielu z nich to autorzy artykułów i książek naukowych z dziedziny współczesnej psychologii i psychiatrii. Ważna jest dla nich również psychoedukacja, dlatego tworzą Poradniki dla pacjentów i występują w webinarach, telewizji czy radiu.
Zobacz poniżej:


Publikacje naukowe

Webinary i wystąpienia w mediach

Specjaliści przyjmujący w poradni:

Udzielanie pomocy lekarzom oraz studentom medycyny jest zaszczytem, ale i ogromnym wyzwaniem - wymaga znajomości specyficznych potrzeb i problemów tej grupy zawodowej oraz świadomości jej  szczególnych oczekiwań. Kluczowe znaczenie w leczeniu ma pogłębiona wiedza oraz praktyczne doświadczenie. W wielu krajach powstają wyspecjalizowane przychodnie czy programy terapeutyczne adresowane do lekarzy. Nawiązując do najlepszych światowych standardów, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, stworzyliśmy pierwszą w Polsce Poradnię Zdrowia Psychicznego dla Lekarzy i Studentów Medycyny.