TRWA REKRUTACJA NA 4-LETNIE SZKOLENIE PSYCHOTERPEUTYCZNE W SZKOLE PSYCHOTERAPII DIALOG
(dawniej Szkoła Psychoterapii MABOR)
Zapraszamy do udziału w rekrutacji do kolejnych edycji 4-letniego całościowego szkolenia z zakresu psychoterapii w Szkole Psychoterapii DIALOG.
Program 4-letniego całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii DIALOG oparty jest na podejściu integracyjnym. Osią szkolenia jest nurt systemowy ze szczególnym uwzględnieniem pracy z dziećmi i młodzieżą.
30. EDYCJA
Rozpoczęcie zajęć:
STYCZEŃ 2023
(rekrutacja zamknięta)
31. EDYCJA
Rozpoczęcie zajęć:
KWIECIEŃ 2023
(rekrutacja otwarta)
32. EDYCJA
Rozpoczęcie zajęć:
WRZESIEŃ 2023
(rekrutacja otwarta)
Zapraszamy do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej
KADRA
Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, którzy poza wiedzą teoretyczną posiadają również ogromne doświadczenie kliniczne i psychoterapeutyczne są certyfikowanymi superwizorami i psychoterapeutami.





dr Szymon Chrząstowski
Certyfikowany psychoterapeuta i członek zarządu Sekcji Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Uzyskał certyfikat terapeuty: Diploma in Applied Systemic Theory w renomowanym ośrodku Tavistock Clinic w Londynie. Ukończył również zaawansowany kurs terapii narracyjnej prowadzony w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo stale dokształca się na warsztatach prowadzonych zarówno w Polsce, jak i w głównych brytyjskich ośrodkach terapeutycznych, np. KCC Foundation oraz Institute of Family Therapy. Współpracuje też z Centre for Narrative Practice. Jest członkiem brytyjskiego towarzystwa terapeutów rodzinnych Association for Family Therapy. Jest autorem kilkunastu publikacji naukowych. Oprócz pracy naukowej koncentrującej się wokół analizy funkcjonowania rodzin osób z zaburzeniami psychicznymi, pracuje jako terapeuta.
dr Lidia Popek
Konsultant Wojewódzki w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży na Mazowszu. Certyfikowany psychoterapeuta i superwizor Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami, które zodobywała m.in w szpitalach psychiatrycznych w całej Polsce, Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii jako ordynator oddziału psychiatrycznego dla dzieci.
Michał Melonowski
Psycholog, psychoterapeuta systemowy certyfikowany w Polskim Towarzystwie Psychologicznym. Superwizor psychoterapii certyfikowany w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. Od lat zajmuje się prowadzeniem terapii par i terapii rodzin. W swojej pracy z indywidualnymi pacjentami oprócz myślenia w kategoriach systemowych odwołuje się także do teorii psychodynamicznych. Interesuje się etyką w psychoterapii. Działa społecznie na rzecz środowiska psychoterapeutów w ramach zarządu Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Patrycja Gajda
Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Poznawczo-Behawioralnego. Ukończyła Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Praktykę prowadzi od 2015 roku. Doświadczenie zdobywała m.in. w W Interdyscyplinarnym Centrum Genetyki Zachowania Uniwersytetu Warszawskiego, Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Oddziale Całodobowym Kliniki Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania pod kierunkiem prof. Katarzyny Kucharskiej oraz dr Beaty Janke-Klimaszewskiej, Centrum Psychoterapii przy ul. Sobieskiego w Warszawie, a także w Centrum Terapii Dialog. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu Zespołu Stresu Pourazowego, zaburzeń lękowych, kompulsywno-obsesyjnych a także zaburzeń odżywiania.
Zajęcia w Szkole Psychoterapii prowadzą także m.in.: Andrzej Wroński, Peter Nowak-Kormendy, Anna Sternik, Agata Bilsky, Katarzyna Wyrzykowska, Magdalena Rozenfeld, Tytus Koweszko, Marta Maryl, Anna Saramonowicz, Ireneusz Kaflik.
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
- Wypełnienie i przesłanie Ankiety Zgłoszenia
Zgłoszenie rozpatrywane jest w ciągu 14 dni od daty jej przesłania; osoby, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu, zostaną o tym poinformowane drogą mailową. - Rozmowa kwalifikacyjna (realizowana na platformie ZOOM)
Ogłoszenie wyników następuje po zebraniu się Komisji Kwalifikacyjnej. O wynikach rekrutacji zostaną poinformowane wszystkie osoby uczestniczące w drugim etapie (drogą mailową bądź telefoniczną).
Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby:
- posiadające tytuł magistra z zakresu: psychologii, pedagogiki lub kierunku lekarskiego. (W szczególnych przypadkach zgłoszenia mogą wysyłać także osoby, które ukończyły inne kierunki studiów niż te wymienione pod warunkiem i nie pracują w zawodzie, ale mogą udokumentować doświadczenie w pracy pomocowej z ludźmi.
- posiadające już doświadczenie w pracy pomocowej z ludźmi ( np. w placówkach służby zdrowia, oświaty, domach dziecka, ośrodkach wychowawczych, świetlicach socjoterapeutycznych, ośrodkach pracujących z osobami niepełnosprawnymi, uzależnionymi itp.).
KOSZT UDZIAŁU
w 4-letnim szkoleniu w Szkole Psychoterapii DIALOG
- opłata wstępna – 1 500 zł
- I semestr – 8 490 zł
- II semestr – 8 490 zł
- III semestr – 7 990 zł
- IV semestr – 7 990 zł
- V semestr – 7 490 zł
- VI semestr – 7 490 zł
- VII semestr – 6 990 zł
- VIII semestr – 6 990 zł
Powyższe opłaty semestralne obejmują wszystkie elementy szkolenia takie jak:
- zajęcia teoretyczno-warsztatowe
- grupy genogramowe
- grupy balinta
- dwa wyjazdowe treningi interpersonalne
- prowadzenie terapii rodziny z superwizją “na żywo”