Poszerz swój warsztat terapeutyczny o TEAM CBT.

Tytuł szkolenia: Poszerz swój warsztat terapeutyczny o TEAM CBT. Szkolenie dla psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych

Kiedy: 25 października, wtorek 18:00 – 21:00

Koszt: 99 zł

Poznaj nowe podejście w ramach terapii poznawczo-behawioralnej TEAM CBT. Dowiedz się, jakie są podstawy podejścia TEAM CBT oraz jakie czynniki sprawiają, że to podejście jest skuteczne.
Zdobywaj wiedzę od dr. Mariusza Wirgi, ucznia dr. Davida Burnsa, twórcy metody TEAM CBT.

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA?

♦ Czym jest i czym się wyróżnia TEAM CBT?
♦ Jaka jest historia powstania TEAM CBT i czy potrzebna jest kolejna szkoła CBT?
♦ Jak wygląda praca w podejściu TEAM CBT i czym jest Testowanie, Empatia, Agenda i Metody zawarte w akronimie podejścia?
♦ W jaki sposób możesz wprowadzić elementy TEAM CBT do swojego warsztatu terapeuty poznawczo-behawioralnego?
♦ W jakich sytuacjach TEAM CBT może być szczególnie pomocne?
♦ Jakie ma zastosowanie TEAM CBT w pracy z pacjentami psychotycznymi i z zaburzeniami osobowości?
♦ Poznasz przykłady pracy klinicznej w podejściu TEAM CBT.
♦ Gdzie i jak można szkolić się w tym podejściu?

DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie skierowane jest do psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych, którzy chcą zapoznać się z TEAM CBT. Skierowane jest również do psychologów i psychoterapeutów wszelkich nurtów, którzy chcą poszerzać swoje rozumienie psychoterapii oraz poznawać różne nurty pracy z pacjentami. Na szkolenie zapraszamy również studentów psychologii oraz osoby zainteresowane nurtem terapii TEAM CBT.

JAKA JEST FORMUŁA SZKOLENIA?

Szkolenie odbędzie się przez platformę on-line ClickMeeting i będzie trwało 3 godziny. Podczas szkolenia odbędzie się część wykładowa oraz moderowana sekcja pytań i odpowiedzi. Szkolenie będzie nagrywane i każda osoba, która weźmie w nim udział otrzyma bezpłatny dostęp do nagrania przez okres 90 dni.

KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

dr Mariusz Wirga – certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, certyfikowany psychoonkolog i superwizor psychoonkologii Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Trener Terapii Simontonowskiej i Racjonalnej Terapii Zachowania, Trener Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Jest dyrektorem medycznym programu PsychoSocial Oncology w Instytucie Onkologii im. Malcoma Todda w Long Beach w Kalifornii. Autor i współautor książek, rozdziałów, artykułów naukowych i popularnych, zasiada w Radzie Doradców Narodowego Stowarzyszenia Terapeutów Poznawczo-Behawioralnych. Opracował i prowadzi Beat the Odds, kompleksowy poznawczo-behawioralny program interwencji psychoonkologicznych dla pacjentów i ich rodzin.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia i kursy online dla psychologów i psychoterapeutów?

– Certyfikowane szkolenia online prowadzone są przez ekspertów dla ekspertów.
– Tu spotkasz najlepszych specjalistów z zakresu psychoterapii, psychologii, psychiatrii.
– Otrzymasz aktualną i praktyczną wiedzę, którą warto wykorzystywać podczas pracy w gabinecie.
– Masz wybór spośród wielu propozycji rożnych tematów
– Uzyskasz certyfikat uczestnictwa wystawiany przez Szkołę akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
– Twoja inwestycja w praktyczną dawkę wiedzy wynosi tylko 99 zł.

Dlaczego warto zaufać Szkole Psychoterapii Dialog?

Misją Szkoły Psychoterapii Dialog jest dzielenie się wiedzą i budowanie szerokiej społeczności psychoterapeutów, psychologów i lekarzy psychiatrów.

Chcemy kształcić najlepiej jak potrafimy psychoterapeutów z całej Polski, aby jak najwięcej osób w Polsce mogło liczyć na profesjonalną pomoc.

Łączymy doświadczenie dydaktyczne Szkoły Psychoterapii Dialog z doświadczeniem klinicznym Centrum Terapii Dialog, które prowadzi Szkołę od 2019 roku.

Szkoła Psychoterapii Dialog, oprócz praktycznych szkoleń online, ma w swojej ofercie przede wszystkim całościowy 4-letni kurs dla psychoterapeutów. Szkoła przygotowuje do prowadzenia psychoterapii w podejściu integracyjnym, którego osią jest terapia systemowa. Uczymy psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, ale również pracy terapeutycznej z rodzinami i parami. Program szkolenia zawiera także moduły poświęcone terapii dzieci i młodzieży.

Całościowe 4-letnie szkolenie posiada atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, dzięki czemu absolwenci Szkoły Psychoterapii Dialog mogą ubiegać się o Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i jest realizowane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi wymogami PTP.
(więcej informacji: https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/o-centrum/szkola-psychoterapii/ )

Najlepsze kursy i szkolenia w Polsce dla psychologów i psychoterapeutów w jednym miejscu

Aby na bieżąco otrzymywać informacje o nadchodzących szkoleniach serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebooku (SzkolaPsychoterapiiDialog) oraz do dołączania do dedykowanej grupy dla psychologów, psychoterapeutów na Facebooku: Szkolenia dla psychoterapeutów i psychologów (https://www.facebook.com/groups/754264118558427).

Do zobaczenia na szkoleniach!

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6