Certyfikowany psychoterapeuta/Superwizor

 Warszawa

Dołącz do naszego grona certyfikowanych Psychoterapeutów i pomóż nam budować Zespół Ekspertów w dziedzinie zdrowia psychicznego!
Aby skutecznie nieść pomoc Pacjentom i oferować przyjazne miejsce pracy naszym Specjalistom, stworzyliśmy 10 placówek na terenie całej Warszawy, otwartych 7 dni w tygodniu.
Stale rozwijamy się i dlatego chcemy powiększać nasz Zespół o wykwalifikowanych Psychoterapeutów.

Dowiedz się, co możemy zaoferować
Dla Twojego komfortu
Dla Twojego rozwoju

Zgłoś się, jeśli masz certyfikat akredytowanej Szkoły Psychoterapii i pracuj stacjonarnie w Warszawie w Centrum Terapii Dialog z najlepszymi specjalistami w obszarze zdrowia psychicznego!

Zobacz jak się u nas pracuje ?

Zobacz jak od 15 lat budujemy Zespół Centrum Terapii DIALOG

Zobacz, co mówią psychoterapeuci z Zespołu Dialogu

Jestem przeogromnie zadowolona ze współpracy i komu tylko mogę to bardzo mocno polecam to miejsce. Bardzo za wszystko dziękuję 🙂
Dialog jest naprawdę wyjątkowym miejscem pracy. Szczególnie cenię tutaj dbałość o komfort wszystkich: i pacjentów, i pracowników wszystkich działów. Dziękuję, że mogę z Wami współpracować.
Cieszę się że mogę współtworzyć Zespół Dialogu:)
Bardzo dziękuję za sposób w jaki Centrum Terapii Dialog radziło sobie z traumatycznym doświadczeniem Covid-19. Dzięki temu czułam się w tym miejscu bezpiecznie.
Ogromnie ważnym elementem jest Dział Obsługi Pacjenta. Świetna, mądra kadra sprawia że to miejsce pracy jest wyjątkowe. Bardzo sobie także cenię możliwość rozwoju zawodowego.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6