Psychiatra Targówek

NZOZ Centrum Terapii Dialog

Warszawa, ul. Gwiaździsta 5

SAMOCHÓD – z Targówka dojedziesz w 15 minut

PARKING przy ulicy

AUTOBUS 114 118 185

Specjalistyczne poradnie

Zobacz, w czym się specjalizujemy

Umów wizytę

Terminy też na dzisiaj

Wizyta u psychiatry – Targówek Warszawa

Wizytę u psychiatry możesz umówić także w naszym gabinecie na Targówku w Warszawie. Jak w przypadku wszystkich oddziałów Centrum Terapii Dialog, także tutaj zadbaliśmy o wygodny dojazd zarówno komunikacją publiczną, jak i własnym środkiem transportu.

Nie możesz przyjść na wizytę w gabinecie? U nas możesz umówić się na spotkanie online z psychiatrą! To dobre wyjście dla osób mieszkających poza granicami kraju czy też obłożnie chorych, dla których podróż do gabinetu specjalisty mogłaby okazać się nad wyraz utrudniona.

 

Prywatny psychiatra w Warszawie (Targówek)

Potrzebujesz rozmowy ze specjalistą psychiatrą w Warszawie, najlepiej z okolic Targówka? Serdecznie zapraszamy Cię do umówienia się na spotkanie tradycyjne lub online. Rejestrację na wybrany termin wizyty u psychiatry możesz przeprowadzić telefonicznie. Nasi konsultanci pracują siedem dni w tygodniu, możesz zatem skontaktować się z oddziałem Centrum zlokalizowanym na Targówku nawet w sobotę czy niedzielę. Pracujemy do późnych godzin wieczornych!

W razie takiej potrzeby, na wizytę prywatną u psychiatry możesz umówić się również poprzez komunikator Messenger lub pocztę elektroniczną. Naszym celem jest udogodnienie Tobie całego procesu – czuj się wygodnie i bezpiecznie!

W jakich sytuacjach psychiatra prywatnie (Warszawa – Targówek) może udzielić Ci wsparcia? Na spotkanie z lekarzem specjalizującym się w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń oraz zaburzeń psychicznych warto umówić się zawsze wtedy, gdy po prostu czujesz się źle. Psychiatra jest takim samym lekarzem, jak endokrynolog czy ortopeda – nie należy się ani obawiać, ani wstydzić takiej wizyty!

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6