Umów się na wizytę
22 436 83 50
czynne 7 dni w tygodniu
umow sie
photo

lekarz psychiatra

UMÓW SIĘ DO TEGO SPECJALISTY
22 436 83 50 lub przychodnia@terapiadialog.pl

Przyjmuje w przychodni:

 • DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19

lek. Renata Bobińska

lekarz specjalista psychiatra

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • 16 lat

Doświadczenie zdobywała:

 • W Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu (Oddział Całodobowy Ogólnopsychiatryczny Szpitala Rejonowego)
 • W Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym Całodobowym F 6 i F 9 III Kliniki Psychiatrycznej
 • Jako Kierownik Oddziału Dziennego III Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii
 • W Poradni Przyklinicznej
Wykształcenie:
 • 2013-2014 – studia podyplomowe z Atreterapii, Gdański Uniwersytet Medyczny
 • 2009 – specjalizacja z psychiatrii
 • 2002-2005 – szkolenie w zakresie psychoterapii, Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie pod kier. prof. dr hab. Jana Czesława Czabały
 • 2002-2008 – okres specjalizacji z psychiatrii dorosłych
 • 1994 – 2000 Akademia Medyczna w Gdańsku (Wydział Lekarski)

Dodatkowe szkolenia:

 • 2016-obecnie – Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, szkolenie I stopnia
 • 2008-2009 – szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej, Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie
 • 2009 – studium kształceniowe „Sinthome” Grupa Psychoanalizy Lacanowskiej

Specjalizuje się w:

 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń depresyjnych, zaburzeń nastroju, choroby afektywnej dwubiegunowej
 • Diagnostyce i leczeniu nerwic, zaburzeń lękowych
 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń snu
 • Diagnostyce i leczeniu psychoz, zaburzeń psychotycznych, schizofrenii
 • Diagnostyce i leczeniu uzależnień
 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń pamięci, zaburzeń psychicznych w wieku podeszłym
 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń zachowania, zaburzeń osobowości
 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia i inne)
Posiadane uprawnienia:
 • Wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
 • Wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
 • Wystawianie zaświadczeń lekarskich
Chcesz zapisać się na wizytę?

Zadzwoń: 22 436 83 50

lub zapisz się on-line:

Renata Bobińska - ZnanyLekarz.pl

Anonim

Osobom, które pierwszy raz mają kontakt z psychiatrą. Osobom z zaburzeniami lękowymi. Pani dr. słucha, zadaje pomocnicze pytania oraz rozsądnie dobiera leki.

Ocena
Anonim

Pacjentom ze stanami depresyjnymi. Lekarz robi szeroki wywiad i dobiera indywidualnie plan leczenia.

Ocena
Anonim

Wszystkim osobom z problemami natury lękowej. Panią doktor polecam pacjentom w ciąży, które borykają się z problemami nerwicowymi. Wycisza pacjenta.

Ocena
Anonim

Poleciłabym na pewno osobom, które borykają si z mobbingiem w pracy i z problemami depresyjnymi. Pani dobrze dobiera leki, które od razu pomagają i czuć wsparcie od pani doktor.

Ocena
Anonim

Polecam każdemu walczącemu z depresją, lekarz stawia na nogi.

Ocena
Anonim

Do Pani Bobińskiej trafiłam z depresją, ale poleciłabym ją każdemu ze względu na konkretne podejście do problemu. Słucha pacjenta i potrafi z nim rozmawiać.

Ocena
Anonim

Doktor Bobińską polecam pacjentom ze stanami lękowymi i nerwowymi.

Ocena
Anonim

Pani Doktor to wspaniały fachowiec! Jestem psychologiem i mogę śmiało ocenić profesjonalizm Pani doktor bardzo wysoko! Poleciłam Panią Doktor kilku osobom i wiem, że są bardzo zadowoleni.

Ocena
Anonim

Poleciłabym Panią Doktor osobom cierpiącym na depresję. Jest bardzo dobrym specjalistą z dużym doświadczeniem w tym zakresie.

Ocena
Anonim

Od lat borykalam sie z problemami zwiazanymi z zaburzeniami odzywiania. Walke rozpoczelam sama, jednak dopiero z pomoca pani Renaty udalo mi sie o problemach po prostu zapomniec i zyc normalnie. W dobie chorob cywilizacyjnych tacy specjalisci sa po prostu niezbedni, jednak przekonalam sie, ze nie kazdy lekarz potrafi podejsc do tego typu problemow powaznie i z odpowiednim zaangazowaniem. Serdecznie polecam.

Ocena
Anonim

Pani Doktor Renata Bobińska spokojna , zroównowazona, pomocna, umiejaca słuchać i wysłuchać. Byłam pierwszy raz u lekarza psychiatryi tego własnie oczekiwałam po tej wizycie. Na ocenę trafnosci leczenia jeszcze czas, ale jestem dobrej myśli

Ocena
Anonim

Po wielu wizytach u lekarzy psychiatrów, trafiłam wkońcu na wspaniałą Panią Doktor Renatę. Przemiła, uśmiechnięta , spokojna., potrafi rozmawiać z pacjentem. Prawdziwy fachowiec i wspaniały człowiek. Oby takich lekarzy było więcej!!!!. Gorąco polecam Panią Doktor. :)))

Ocena
Anonim

Nie widzę żadnych negatywów. Pani dr Renata Bobińska to superfachowiec w pełnym znaczeniu tego słowa :) Osobiście chodzę do pani dr do Wellmedu, nie wiedziałam, że przyjmuje jeszcze gdzie indziej. Jak najbardziej polecam wszystkim, którzy borykają się z dużymi problemami. Ogromne wsparcie! Poza tym miło, przytulnie i najważniejsze... z moim zdrówkiem coraz lepiej :)

Ocena
Anonim

Jak napisała poprzednia osoba, ja też chodzę do pani doktor do Wellmedu i jestem równie zadowolona. Dr Bobińska-Tryburska posiada dużą wiedzę i potrafi zrozumieć drugiego człowieka i mu doradzić "z głową". Naprawdę dużo mi dały/dają te wizyty. Jak najwięcej takich ludzi. Serdecznie polecam.

Ocena
Magdalena

Trudno dodać tu więcej bo dobre opinie się powtarzają i powielają moje doświadczenia z Panią Doktor. Jestem Jej pacjentką od roku. Kompetentna, rozsądna i konkretna. Bardzo obiektywna - ocenia schorzenie a nie postępki człowieka. Wszystkie zagadnienia dokładnie tłumaczy. Nie faszeruje bezmyślnie lekami - przepisuje tylko to co niezbędne i adekwatnie do trybu życia pacjenta.

Ocena
Anna

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Umie słuchać, zadaje konkretne pytania, naprowadzając na nowe spostrzeżenia i możliwości. Po 5-miesięcznej terapii zaczynam poznawać dawną siebie, a wszystko to dzięki dr Bobińskiej-Tyburskiej.

Ocena
Anna

To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor. Doktor przeprowadziła dokładny wywiad. Pozwoliła swobodnie wygadać się i nie pospieszała. Jak na razie ocena pozytywna.

Ocena
Pacjentka Warszawa

Pierwsza wizyta trwała godzinę czasu. Pani doktor wypytywała o wiele rzeczy, uważnie słuchała i co najważniejsze widać było że zależy Jej aby pomóc pacjentowi ale również żeby nie stawiać diagnozy na wyrost. Poinformowała czego nie wolno jeść przy przepisanych lekach (brałam je kiedyś ale nikt nigdy nie zwrócił mi na to uwagi). Polecam.

Ocena
Julia

Bardzo kompetentna, doświadczona i rozumiejąca pacjenta Pani Doktor. Lekarz z powłania. Cieszę się, że dzięki szybkiej diagnozie i bardzo dobrej terapii udało mi się tak szybko wyzdrowieć. Ogromnie polecam.

Ocena
abigail

Dzięki Pani Doktor moje życie diametralnie się zmieniło i nie ma w tym przesady. Wiele lat walczyłam z zaburzeniami odżywiania i nastroju, a dzięki Pani B.-T. niemalże zapomniałam o tych problemach, czuję się lepiej, jestem znacznie szczęśliwsza i spokojniejsza... Traktuje mnie jak partnera i zwyczajnie lubię wizyty u niej - traktuję je trochę jak podsumowanie kolejnego miesiąca, kolejnego etapu leczenia. Oczywiście, wizyty i leki mogą być relatywnie kosztowne; jak każde leczenie, zwłaszcza prywatne (!). Ale moje przyniosło skutki i jestem bardzo wdzięczna tej Pani...

Ocena
Marta D.

Wspaniała, wyrozumiała, spokojna, serdeczna, wysłucha pacjenta i naprawdę pomoże. Byłam do tej pory na dwóch wizytach i nie zamierzam zmieniać lekarza. Najważniejsze jest to, że Pani Doktor naprawdę pacjenta szanuje i chce jemu pomóc. Takiego lekarza darzy się zaufaniem. Bardzo polecam.

Ocena
Zadowolona

Po wielu wizytach u lekarzy psychiatrów, trafiłam wkońcu na wspaniałą Panią Doktor Renatę. Przemiła, uśmiechnięta , spokojna., potrafi rozmawiać z pacjentem. Prawdziwy fachowiec i wspaniały człowiek. Oby takich lekarzy było więcej!!!!. Gorąco polecam Panią Doktor. :)))

Ocena
Elżbieta Jabłońska

Pani Doktor Renata Bobińska spokojna , zroównowazona, pomocna, umiejaca słuchać i wysłuchać. Byłam pierwszy raz u lekarza psychiatryi tego własnie oczekiwałam po tej wizycie. Na ocenę trafnosci leczenia jeszcze czas, ale jestem dobrej myśli

Ocena
Radunia

Pani Renata Bobinska jest świetnym lekarzem. Jest dobrym słuchaczem i nie ocenia ona pacjenta, tylko szuka przyczyny zaburzenia. Polecam

Ocena
Laura

Lekarka godna polecenia, bardzo mi pomogła, potrafi wysłuchać, zadaje konkretne pytania, potrafi przedstawić problem w sposób prosty i zrozumiały, dzięki niej czuję się o wiele lepiej.

Ocena
Damian G.

Cierpliwa, miła, z odpowiednim podejściem do pacjenta, współczująca i pełna zrozumienia. Potrafi otworzyć oczy i pokazać różne strony problemu, kiedy już zwątpimy w jego rozwiązanie. Pomogła mi zebrać myśli po stracie bliskiej mi osoby i je uporządkować. Mój nastrój znacznie się poprawił i czuję się lepiej. Bardzo dziękuję, nie mogłem trafić lepiej.

Ocena
Elżbieta Pietrzak

Ciepła,wyrozumiała,spokojna,pomocna,kulturalna i sympatyczna.Sotkanie z Panią.Doktor jest prawdziwą przyjemnością tym bardziej,że zawsze można liczyć na wsparcie.

Ocena
Zabina

Polecam, mogłam się swobodnie wygadać. Dopiero 4 miesiąc terapi a już czuje poprawę. Zawsze wątpiłam w psychiatrów. Jestem miło zaskoczona podejściem i sposobem leczenia: )

Ocena
aneta

najlepsza w tym czym się zajmuje - jedna wizyta u Pani doktor daje mi tyle co rok terapii :) POLECAM !!!

Ocena
Cecylia

Wizyta u dr Tyburskiej to była moja pierwsza wizyta u psychiatry. Nie spodziewałam się raczej, że mi to pomoże, ale okazało się inaczej. Dr Tyburska jest bardzo profesjonalna, a przy tym serdeczna i zaangażowana. Dzięki niej po raz pierwszy od dawna widzę szansę na poradzenie sobie z moimi problemami. Polecam dr Tyburską osobom borykającym się z depresją i stanami nerwicowymi.

Ocena
.

Wspaniała lekarz, właściwa osoba na właściwym miejscu - do polecenia każdej osobie z problemami natury psychicznej. Niezwykły człowiek!

Ocena
Anasz22

Pani Doktor Renata Bobińska - Tyburska jest profesjonalistką w działaniu. Bardzo mi pomogła stanąć na równe nogi. Borykałam się z wieloma problemami, ale to już za mną. Gorąco polecam.

Ocena
h.

Od lat borykalam sie z problemami zwiazanymi z zaburzeniami odzywiania. Walke rozpoczelam sama, jednak dopiero z pomoca pani Renaty udalo mi sie o problemach po prostu zapomniec i zyc normalnie. W dobie chorob cywilizacyjnych tacy specjalisci sa po prostu niezbedni, jednak przekonalam sie, ze nie kazdy lekarz potrafi podejsc do tego typu problemow powaznie i z odpowiednim zaangazowaniem. Serdecznie polecam.

Ocena
Misq

Polecam osobom z problemami interpersonalnymi i fobią społeczną.

Ocena
ja

Dr Bobińska jest ciepłą osobą, która wsłuchuje się bardzo w problemy i stara się je zrozumieć. Poleciłabym tą Panią osobom skrytym, którym rozmowy mogą sprawiać trudność.

Ocena
Zofia

Polecam osobom z depresją i podobnymi zaburzeniami- sama na to cierpię i Pani Doktor jest bardzo empatyczna i zapewnia pacjentowi wsparcie.

Ocena
Pacjentka

Poleciłabym pacjentom mającym depresję i chorych na psychozę- lekarz kontaktowy, dobrze dobiera leki, umie nawiązać kontakt z pacjentem.

Ocena
mateuszG

Polecam doktor Bobińską pacjentom lękowym, z obniżonym nastrojem.

Ocena
ewcia

Poleciłabym panią doktor pacjentom z nerwicą, depresją. Pani doktor jest świetnym, godnym zaufania specjalistą z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

Ocena
nieznany

Poleciłabym Panią Doktor osobom z podobnymi problemami z jakimi sama się zmagam, czyli depresją i niską samooceną, a także z problemami w normalnym życiu.

Ocena
zadowolona

Doktor Bobińska jest lekarzem konkretnym, zdecydowanym. Osobiście jestem zadowolona z podjętej, trafnej diagnozy. Super.

Ocena
malinka

Polecam pacjentom ze stanami lękowymi, depresją. Bardzo profesjonalne podejście, duża wiedza, bardzo sympatyczna i otwarta osoba, nie ocenia, nie wydaje sądów.

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ