Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50
photo

lek. Katarzyna Sadowska

lekarz psychiatra

OPINIE O SPECJALIŚCIE »

lek. Katarzyna Sadowska

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • Od 2007 roku

Praca w szpitalu:

 • 2014-2017 – Instytut Psychiatrii i Neurologii, Warszawa

Doświadczenie zdobywała:

 • W II Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
 • W Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie
 • W III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • W Centrum Psychoterapii w Warszawie
Wykształcenie:
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, Centrum CBT w Warszawie
 • 2007 – Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii
 • 2006 – Akademia Medyczna w Warszawie (Wydział Lekarski), obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny

Specjalizuje się w:

 • Diagnostyce i leczeniu depresji
 • DIagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii
 • Pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ
 • Poradnictwie dla rodzin i bliskich osób chorych
 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń nerwicowych (lękowych)
 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń nastroju (depresyjnych, dwubiegunowych)
 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń snu
 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychotycznych
Posiadane uprawnienia:
Wystąpienia w mediach i publikacje:

Przyjmuje w przychodni:

 • DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19
 

Aby umówić się na wizytę:

 
Ireneusz
2021-04-13

Super lekarka, nieczęsto takie spotykamy

Ocena
Wiesław
2020-07-29

Chorowałem na nerwice i chodziłem na odziały dziennie. Niestety źle zonsilem terapie grupową. Pani Doktor uwiadomiła mi, że paradoksalnie chodzenie na odziały dziennie wcale nie poprawia mojego stanu a wrecz odwrotnie. Wówczas zacząłem pracować w biurze cowringowym i moj stan znacznie, znacznie się poprawił.

Ocena
Lair
2020-12-30

Bardzo dobra specjalistka

Ocena
Anna
2020-07-16

Trafiłam do Pani Doktor poprzez serwis znany lekarz i polecenia pacjentów. Naprawdę świetny lekarz, cierpliwy, ciepły. Zaproponowane metody terapii przyniosły zamierzony efekt. Z czystym sumieniem polecam.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
M.S.
2020-07-16

Bardzo polecam - mimo że wizyta z obiektywnych powodów odbyła się online, nie miałam poczucia utraty benefitów płynących z kontaktu na żywo. Pani doktor wyszła naprzeciw moim oczekiwaniom, wykazała się empatią, zrozumieniem oraz pełnym profesjonalizmem - poświęciła mi dokładnie tyle czasu, ile potrzebowałam. Dziękuję

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
KS
2020-07-16

Polecam Panią doktor. Jasno i rzeczowo wyjaśniła mi dalsze kroki postępowania. Wizyta przebiegła w spokojnej atmosferze.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Pacjent
2020-07-16

Bardzo kompetentna, rzeczowa i kulturalna Pani Doktor. Przeprowadziła wnikliwy wywiad, dokładnie wyjaśniła na czym polega proponowana terapia i działanie zapisanego leku, spodziewane skutki i efekty i ewentualnego dalszego procesu leczenia.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Karolina
2020-07-16

Polecam Panią Katarzynę. Dobre podejście do pacjenta za każdym razem. Mówi wprost, ale zrozumiale. Polecam takiego lekarza.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Beata
2020-07-16

Byłam u Pani Doktor na dwóch wizytach. Na pierwszej przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, zadała mi wiele pytań. Postawiła diagnozę, przepisała lekarstwo i powiedziała, ja powinno przebiegać leczenie w przyszłości. Przyjmowałam lek (który został prawidłowo dobrany i nastąpiła duża poprawa stanu psychicznego) i po dwóch miesiącach zgłosiłam się na ponowną wizytę - omówiłyśmy mój aktualny stan, otrzymałam plan leczenia oraz istotne wskazówki i porady. Polecam Panią Doktor, jest dobrym fachowcem :)

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
ola.wojcik953
2020-07-16

Pani Doktor bardzo wyrozumiała i rzeczowa. Czuję, że dzięki niej robię krok do przodu. Polecam z czystym sumieniem

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Jacek
2020-07-16

Bardzo rzeczowa, empatyczna i pełna zrozumienia Pani Doktor. Dzięki dużej wiedzy i przekazaniu jej w przystępny sposób bardzo ułatwia kontakt z pacjentem.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Ewa
2020-06-24

Byłam na wizycie u Pani Doktor w połowie lipca i nie była to moja pierwsza konsultacja. Jestem bardzo zadowoloną pacjentką. Lekarka godna polecenia. Jeśli ktoś się boryka z jakimś problemem, ciężką sytuacją lub sam ze sobą to czasem warto zasięgnąć pomocy u specjalisty, tylko u dobrego.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
kasia2019
2020-06-18

Bardzo miła pani doktor , umie słuchać , leczenie i wskazówki przynoszą efekty . Polecam i na pewno będę kontynuować wizyty .

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Beti
2019-01-31

Polecam panią doktor, profesjonalne podejście, specjalista ale przede wszystkim człowiek. Chce się podziękować za wizyte- spotkanie. Nie bójcie się Drodzy szukać pomocy u psychiatry. Dbajcie i troszczcie się o Siebie. Odwaga tylko to się liczy w ostatecznym rozrachunku.

Ocena
Jacek
2018-01-26

Profesjonalna i rzetelna i fachowa porada.

Ocena
Magdalena
2016-06-09

Pewnie boisz się iść do psychiatry? Myślisz sobie, że co pomyślą inni a może trudniej jest Tobie przyznać się przed sobą, że potrzebujesz POMOCY? Kilka miesięcy temu czułam to samo i bałam się pierwszej wizyty w życiu u psychiatry. Niepotrzebnie!
Pani Doktor Katarzyna to przede wszystkim Człowiek a przy tym profesjonalista, lekarz z powołania, z leczącym, ciepłym głosem (jeszcze raz przepraszam, że czasami trudno mi wyjść od Pani z gabinetu:)) Skutecznie pomaga, powoduje, że w Jej gabinecie czuję się bezpieczna, wysłuchana...
Straciłam po kilku latach walki z chorobą nowotworową bardzo bliską osobę. Starałam się pocieszać innych, przeżyć żałobę, być silną ale odbywało się to zbyt dużym kosztem. Lekarze zlecili siostrze i mi konkretne badania. Okazało się, że siostra ma nowotwór, mnie diagnozują kilka miesięcy...Byłam w złym stanie.
Jeszcze raz dziękuję Pani doktor za pomoc, spotkanie z Panią to jest "uśmiech od losu" w tym trudnym dla mnie okresie życia.
Polecam Panią Doktor!

Ocena
Małgorzata - pacjentka
2016-05-26

Pani Doktor jest bardzo wnikliwym lekarzem, a do tego niezwykle życzliwym człowiekiem,
z dużą wiedzą. Stwarza miłą atmosferę, umożliwiającą bez stresu otworzyć się i opowiedzieć o swoich problemach.
Właściwie dobrane leki przyniosły oczekiwaną poprawę mojego stanu zdrowia.
Jestem bardzo wdzięczna i serdecznie polecam Panią Doktor.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Poleciłabym osobom chorym na depresję. Pani Doktor działa kojąco na pacjentów, jest niezwykle miła, kompetentna, wnikliwa i odpowiedzialna.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Pani Doktor to znakomity specjalista, umie słuchać pacjenta i potrafi pomóc. Polecam pacjentom z zaburzoną równowagą psychiczną, po ciężkich przejściach prywatnych lub w pracy zawodowej.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam osobom starszym, z problemami lękowymi.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Panią Doktor poleciłabym pacjentom zestresowanym, borykającym się z wieloma życiowymi problemami. Jest osobą ciepłą oraz wsłuchującą się w pacjenta i jego potrzeby. Spokój + doświadczenie + różnorodność działań.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Pani Doktor bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad. Daje to poczucie dogłębnego zbadnia problemu i jego przyczyn. Była to główna i najbardziej, w moim odczuciu, istotna cecha relacji. Poleciłabym osobom, które wiedzą, że pomoc specjalisty może rzeczywiście działać.

Ocena
Anonim

Bardzo ludzkie podejście i duża wiedza. Pani doktor uważnie słucha, wizyta nie jest stresująca. Wg mnie, bardzo dobry lekarz.

Ocena
darek

Pani doktor wysłucha, może wesprzeć i zawsze służy pomocą. Gorąco polecam wszystkim, którzy potrzebują wsparcia. To świetny lekarz.

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ »