Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50
photo

lek. Agnieszka Chojnowska

lekarz psychiatra

Ponad 45 lat doświadczenia pracy z Pacjentami
OPINIE O SPECJALIŚCIE »

lek. Agnieszka Chojnowska

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 1976 roku 

Praca w szpitalu:

 • 1997-obecnie – Instytut Psychiatrii i Neurologii, Warszawa

Doświadczenie zdobywała:

 • Od 2007 będąc członkiem Nowej Szkoły Lacanowskiej Psychoanalizy NLS
 • W Poradni Zdrowia Psychicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • W Zespole Leczenia Domowego w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • Na Oddziale Farmakoterapii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • Od 1996 będąc członkiem Koła Krakowskiego Psychoanalizy
 • W Szpitalu Psychiatrycznym „Drewnica”
 • W I Klinice Psychiatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • W Szpitalu Psychiatrycznym w Pruszkowie
Wykształcenie:
 • 1991 – II stopień specjalizacji z psychiatrii
 • 1986 – I stopień specjalizacji z psychiatrii
 • 1976-1981 – Akademia Medyczna w Warszawie

Certyfikaty:

 • 2010 – Certyfikat Psychoterapeuty wydany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne

Specjalizuje się w:

 • Psychiatrii osób dorosłych
 • Diagnostyce i leczeniu psychoz
 • Diagnostyce i leczeniu zdrowia psychicznego w ciąży i połogu
 • Diagnostyce i leczeniu schizofrenii
 • Diagnostyce i leczeniu choroby afektywnej dwubiegunowej
 • Diagnostyce i leczeniu nerwic
 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń osobowości
Posiadane uprawnienia:

Przyjmuje w przychodni:

 • DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19
 

Aby umówić się na wizytę:

 
Andrzej
2021-02-12

Bardzo polecam!

Ocena
Mw
2020-06-18

Bardzo miła i szczegółowo tłumacząca pani doktor. To mój początek leczenia wiec mam nadzieje ze będzie tylko lepiej :)

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Anonim
2015-07-10

Panią Doktor polecam każdemu, bardzo przyjemna współpraca.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam pacjentom uzależnionym od BDZ, chcącym porozmawiać i nabrać pewności siebie. Pani doktor Chojnowska to cudowny człowiek, bardzo wnikliwy. Interesuje się pacjentem i potrafi zmotywować do wszystkiego. Rozumie mój stan i za to ją bardzo szanuję. Dziękuję Pani Doktor!

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam osobom z depresją, bezsennością.

Ocena
Anonim

Dobry, rozsądny lekarz. Polecam. Jestem pacjentem pani doktor od wielu lat i jeszcze mnie nie zawiodła.

Ocena
Anonim

Znakomita lekarka. Naprawdę warto poddać się jej metodom leczenia.

Ocena
Michalina Gralak

Z opieki Pani Doktor korzystam od kilku lat i uważam, że jest bardzo życzliwym i kompetentnym lekarzem. Dzięki Niej poradziłam sobie w bardzo trudnych dla siebie sytuacjach takich jak lęki przed innymi ludźmi i nastawieniem do życia na zasadzie 'spiskowej teorii świata'. Każdemu kto zmaga się w życiu z podobnymi problemami polecam leczenie u Pani Doktor Chojnowskiej

Ocena
maryniazw

Pani dr Agnieszka Chojnowska jest lekarzem bardzo kompetentnym ,wnikliwym, empatycznym i pelnym zrozumienia dla problemów pacjenta. Leki które dostałam już zaczynają poprawiać moje samopoczucie.Mogę śmialo polecić Pania dr każdej osobie z problemami natury psychicznej o rożnym podłożu.Maria W.

Ocena
Joanna

Z opieki Pani Doktor korzystałam przez kilka lat, między innymi z psychoterapii. Dla mnie była kompetentnych, rzetelnym lekarzem, zachowującym dystans ale życzliwym i uważnym. Niekoniecznie było słodko i przyjemnie, było z korzyścią dla mnie, mojej samodzielności i zaufania do siebie

Ocena
lucyna.borowska

Trudno oceniać pracę Pani doktor po pierwszej wizycie i bez pożądanych efektów z racji krótkiego leczenia farmakologicznego. Podejście do pacjenta i sposób przeprowadzenia wywiadu umożliwia dokładne rozpoznanie problemu zdrowotnego. Czekam na efekty....

Ocena
K.CH:)

Jestem zadowolona. Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, poświęciła mi czas (o co przecież tak trudno w ramach NFZ'owskich wytycznych co do opieki psychiatrycznej... :/ Pani doktor postawiła mi właściwą diagnozę! Jestem jej za to ogromnie wdzięczna. Kontakt jest profesjonalny, rzeczowy i konkretny. Co więcej, ja osobiście czuję w nim też ciepło i życzliwość do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z tego, że mogę być pacjentem Pani doktor.

Ocena
egebert

Leczę się u Pani doktor Chojnowskiej od 2006 roku. Jestem bardzo zadowolona. Jest mądrym lekarzem, trafnie stawia diagnozę i naprawdę pomaga. Dzięki Niej wyszłam z ciężkiej depresji. Serdecznie jestem jej wdzięczna za pomoc. Gorąco polecam. Elżbieta G.

Ocena
stefan

Doktor Chojnowska to lekarz psychiatra godna zaufania, sympatyczna, konkretna. Tak sobie wyobrażałem profesjonalną pomoc i się nie zawiodłem. Z czystym sercem polecam!

Ocena
Ziarenko piasku

We mnie racjonalność i zdystansowanie lekarza wzbudza szacunek, miałem wrażenie, że pani doktor taka właśnie jest w podejściu do pacjenta.

Ocena
gość

Bardzo polecam. Mnie analityczne podejście Pani doktor bardzo odpowiadało, po prostu jest rzeczowa. Jest również miłą i sympatyczną osobą. Uważam też, że ma dużo empatii wobec pacjenta (nawet jeśli rzeczywiście utrzymuje pewien dystans) - stara się pomóc nie tylko z obowiązku.

Ocena
DO

Jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy, to adres, pod który warto się zwrócić. Nienarzucający się styl wywiadu mnie osobiście odpowiada, a najważniejsza jest efektywność leczenia. Jestem głęboko wdzięczna Pani Doktor za skuteczne wyciągnięcie mnie z depresji.

Ocena
mysz

Bardzo dobra terapeutka!!! Ale trzeba dużo włożyć pracy własnej - tak jak pewnie ze wszystkim jest w życiu. Naprawdę warto jej zaufać ! Gorąco polecam.

Ocena
~Gość

Pani doktor już dwukrotnie wyleczyła mnie z depresji. Nie jest osobą wylewną, za to rzeczową i konkretną.

Ocena
~Gość

Polecam. Pani doktor może nie jest osobą wiecznie uśmiechniętą ale bardzo konkretna. Jest bardzo dobrym lekarzem, któremu warto zaufać, wie co robi. Leczyłam się u Pani doktor wiele lat i to bez nawrotu choroby, zawsze mogłam przyjść jak się coś działo. Z powodu zmiany miejsca zamieszkania do Pani doktor już chodzić nie będę.

Ocena
była pacjentka

Polecam pacjentom z psychozami, którzy chcą się psychozy pozbyć a nie tylko przytłumić ją lekami. Pani doktor stwarza ku temu warunki, jednak to pacjent musi włożyć całą pracę w proces leczenia a to nie jest łatwe. Dlatego musisz podjąć decyzję czy naprawdę chcesz się wyleczyć, bo jeśli potrzebujesz lekarza, który jest miły, empatyczny i ze zrozumieniem wspiera Cię w Twojej chorobie to na pewno nie ten adres

Ocena
Kinga Ł.

Polecam Panią Doktor osobom z różnymi trudnościami psychologiczno-medycznymi, osobom dotkniętym depresją, przeżywającym poczucie winy, niepokój, nadmierny stres, zmagających się z zaburzeniami odżywiania. Pani Doktor Chojnowska posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Potrafi w mądry sposób dobrać leki, słucha z uwagą, okazuje zainteresowanie pacjentem. Bije od niej ciepło. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona.

Ocena
anonimowy

Polecam osobom, które są w dużym stresie.

Ocena
Michał

Polecam osobom z depresją, które szukają doświadczonego specjalisty ponieważ dr Chojnowska łączy wiedzę medyczną i terapeutyczną w jedno, a pacjent uzyskuje optymalne rozwiązanie.

Ocena
_

Z pewnością jest to specjalista, którego warto polecić każdemu borykającemu się z problemami natury psychologicznej np: problemem depresji. Pani Doktor jest osobą bardzo wnikliwą i potrafiącą słuchać pacjentów. Pacjent wychodzi od niej z satysfakcją, że ktoś jest w stanie mu pomóc i zainteresować się właśnie jego przypadkiem.

Ocena
ja_

Polecam pacjentom, którzy cierpią z powodu zaburzeń odżywiania, bulimii, anoreksji, depresji czy stanów lekowych.

Ocena
Jola

Polecam osobom, które potrzebują ciepłej osoby, która będzie chętna im pomóc oraz wysłuchać ich uważnie (czego często brakuje lekarzom- psychiatrom), osobom ze złożonymi i trudnymi/ delikatnymi problemami.

Ocena
A.K.

Poleciłabym panią dr osobom potrzebującym pomocy, którzy nie radzą sobie z problemami życia codziennego, mającymi stresy, z którymi sami nie dają sobie rady.

Ocena
justyn

Polecam. Pani doktor może nie jest osobą wiecznie uśmiechniętą ale bardzo konkretna. Jest bardzo dobrym lekarzem, któremu warto zaufać,
wie co robi. Leczyłam się u Pani doktor wiele lat i to bez nawrotu choroby, zawsze mogłam przyjść jak się coś działo.

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ »