Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50
photo

lek. Dominika Błaszczyk

lekarz psychiatra

Ponad 10 lat doświadczenia pracy z Pacjentami
OPINIE O SPECJALIŚCIE »

lek. Dominika Błaszczyk

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • Od 2010 roku

Praca w szpitalu:

 • 2009-obecnie – Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza, Pruszków

Doświadczenie zdobywała:

 • Na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym, Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Oddziale Psychogeriatrycznym w Mazowieckim Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie
Wykształcenie:
 • 2015 – Specjalizacja z psychiatrii
 • 1996 – Akademia Medyczna w Warszawie (II Wydział Lekarski)

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii
 • diagnostyce i leczeniu depresji
 • poradnictwie dla rodzin i bliskich osób chorych
 • pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ
Posiadane uprawnienia:

Przyjmuje w przychodni:

 • Dialog Online
 • DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19
 • DIALOG Mokotów Pejzażowa - Bukowińska 12
 

Aby umówić się na wizytę:

 
SB
2021-04-15

To było moje pierwsze spotkanie z Panią Doktor. Bardzo miła i Ciepła osoba przy której łatwo się otworzyć. Wysłucha i doradzi. Z całym sercem mogę polecić.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Stanisław L
2021-03-30

Czułem że dr Błaszczyk bardzo uważnie słucha co mam do powiedzenia, i stara się komunikować z pacjentem

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
P. M.
2021-03-04

Świetna komunikacja i dobrze dobrane leki. Pani dr odpowiada na potrzeby pacjenta. Wizyty punktualne.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
DD
2021-02-09

Bardzo polecam Panią Doktor. Życzliwa, komunikatywna, ciepła. Opowiadając o swoich sprawach nie czułam się skrępowana, a to bardzo ważne. Polecam serdecznie

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
SB
2021-02-02

To było moje pierwsze spotkanie z Panią Doktor. Bardzo miła i Ciepła osoba przy której łatwo się otworzyć. Wysłucha i doradzi. Z całym sercem mogę polecić.


(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Mateusz
2021-01-31

Świetna Pani doktor,kiedy nie mogłem umówić się na wizytę z lekarzem którym chciałem,trafiłem na Panią Dominikę.Nigdy nie myślałem,że będe potrzebował pomocy i leczenia psychiatrycznego..a jednak.Pani Dominika pomogła mi wyjść z choroby,za co bardzo dziękuje i każdemu polecam!Ponadto odpowiednio wprowadza leki,tłumaczy skutki uboczne i potrafi odpowiednio dotrzeć do pacjenta.W każdej chwili leczenia,można poprosić o telefon od Pani doktor,co jest dużym plusem.Serdecznie polecam

Ocena
Kornel
2021-01-28

Trafiłem do Pani Doktor z polecenia - mogę bezapelacyjnie stwierdzić, że się nie zawiodłem. Świetny i rzeczowy kontakt, a co najważniejsze skuteczność leczenia oceniam na najwyższą możliwą notę. Pozostaje mi tylko polecać dalej.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
M.
2021-01-27

Cieszę się że przez przypadek trafiłam na Panią doktora. Jest bardzo empatyczna, szczegółowo wszystko mi wyjaśniła. Polecam szczerze.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
JP
2021-01-21

Wizyta u Pani Doktor sama w sobie miała efekt terapeutyczny, bo poczułem wielką nadzieję na wyleczenie a to za sprawą empatii i zrozumienia ze strony Pani Doktor i jak wielopłaszczyznowej wiedzy medycznej, którą Pani Doktor posiada i się nią dzieli w zrozumiały sposób, co pozwala lepiej zrozumieć problem a tym samym go rozwiązać. Wspaniały lekarz.
Bardzo dziękuję.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Alicja
2021-01-15

Profesjonalnie, konkretnie i empatycznie, jestem zadowolona i widzę poprawę. Pani Dominika umie dostosować leczenie tak,żeby było stopniowe i adekwatne do potrzeb pacjenta :)

(źródło; znanylekarz.pl)

Ocena
Mariusz
2021-01-12

Pani dr Dominika to bardzo miła, uśmiechnięta osoba. Podczas wizyty nie czuję się żadnego stresu ani zdenerwowania.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Eryk

Profesjonalne podejście do pacjenta przede wszystkim wnikliwa analiza pacjenta przez Panią Doktor.
(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Łukasz J
2020-12-09

Pani Dominika jest jak druga mama, tylko że taka lepsza, bo potrafi pomóc i to robi.
Z pełnym przekonaniem polecam każdemu, kto tak jak ja ma problemy depresyjne. Polecam tutaj i osobiście znajomym.
Profesjonalizm, zaangażowanie i wszystkie cechy, które poszukujemy u dobrego lekarza, dodatkowo ciepła aura, która zachęca do rozmowy.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Wiola
2020-10-28

Profesjonalne podejście Pani doktor z zaangażowaniem i uwagą słucha pacjenta, zapewniając dogłębne zrozumienie problemu i oferując ogromne wsparcie. Fachowa konsultacja z zakresu stosowania leków Pani doktor odpowiada na miale w przypadku wątpliwości czy jakichkolwiek problematycznych sytuacji ze stosowaniem leków .
Serdecznie polecam Panią doktor każdemu

Ocena
Centrum Terapii Dialog
2021-04-16
Szanowna Pani. W Centrum Terapii Dialog staramy się, aby każdy Pacjent był otoczony jak najlepszą opieką.
Dlatego cieszymy się, że jest pani zadowolona z wizyty.
Serdecznie pozdrawiamy,
Centrum Terapii Dialog
Ania
2020-08-14

Bardzo polecam Panią Doktor, gdyż jest bardzo zaangażowana i profesjonalna a jednocześnie przy tym empatyczna i starająca się zrozumieć pacjenta. Każda wizyta daje nadzieję , co moim zdaniem jest bardzo ważne.

Ocena
Centrum Terapii Dialog
2021-04-16
Szanowna Pani.
Cieszymy się, że właśnie wypełniona nadzieją wyszła Pani z wizyty u Pani Doktor.
Dziękujemy za Pani opinię.
Pozdrawiamy, centrum Terapii Dialog
Anna
2020-07-16

Nasza wizyta miała miejsce w 2019r. , dopiero teraz mam siłę o tym napisać. Pani doktor bardzo surowo potraktowała zupełnie rozsypaną pacjentkę, bez żadnej empatii choć w sposób uprzejmy i grzeczny. Już podczas wizyty pacjentka większość czasu płakała - pani doktor "rzuciwszy" że płacz nic nie pomoże dalej kontynuowała zalecenia. Krytyczne podejście oraz surowa ocena, nie pozwalająca na promyk nadziei doprowadziła pacjentkę (osobę bardzo młodą ) do rozpaczy - drżenie całego ciała i brak możliwości uspokojenia wiele godzin po wizycie. Bardzo, ale to bardzo mi przykro. Być może takie metody są stosowane, w naszym przypadku pogłębiły zły stan pacjentki.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
JPAR
2020-07-16

Wizyta była pierwszorazowa, metodą telekonsultacji w sprawie mojej 94 letniej mamy.
Pani doktor nawiązała kontakt punktualnie, zgodnie z godziną zapisu. Wywiad lekarski przeprowadziła dokładnie skupiając się na bieżącym problemie. Zaleciła nowe lekarstwa, objaśniła dawkowanie i podała kod do wykupienia lekarstw. Zaproponowała kolejną wizytę i obserwację chorej mamy. Pani doktor była sympatyczna, pomocna, odniosłam bardzo miłe wrażenie. Dziękuję Pani doktor za życzliwość."

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Pacjent
2020-07-16

Panią Dominikę Błaszczyk cechuje niespotykana empatia wobec pacjenta i bardzo wysoka kultura osobista. Zawsze bardzo skupiona na pacjencie i odpowiadająca cierpliwie na pytania. Znakomita profesjonalistka w swoim zawodzie, bardzo kompetentny i kompletny lekarz, posiada olbrzymią wiedzę i doświadczenie.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Teresa
2020-07-16

Polecam wizytę u Pani Doktor , to prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie . Pierwszy raz spotkałam się z tak przyjacielskim podejściem do pacjenta , zrozumienie i wnikliwa analiza problemu zaowocowała tym że jestem już w pełni szczęśliwą kobietą dzięki pani Dominice Błaszczyk , to po prostu anioł ....pozdrawiam

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Michał
2020-07-16

Po nieprzyjemnych doświadczeniach z moimi poprzednimi lekarzami, mam poczucie, że w końcu trafiłem na właściwego psychiatrę. Wizyta u Pani Doktor zawsze przebiega w pozytywnej atmosferze. Pani Błaszczyk zadaje pytania, wszystko dokładnie omawia i tłumaczy. Jest zaangażowana i widać, że jej zależy na poprawie stanu zdrowia, co jest miłą odmianą w stosunku do moich poprzednich lekarzy, którzy jedynie przepisywali recepty nie biorąc pod uwagę moich słów o tym, że nie jest najlepiej. Z całego serca polecam Panią Doktor Błaszczyk! :)

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Edyta
2020-07-16

U dr Błaszczyk leczę się już od roku a także poleciłam Panią doktor bliskiej mi osobie. Uważam że lepiej nie mogłam trafić. Obawiałam się nudnych, kosztownych i nic nie wnoszących w moje życie wizyt. Już od 1 wizyty po zebraniu bardzo dokladnych informacji ode mnie dr Błaszczyk zaczęła zwyczajną rozmowę. Ani przez chwilę nie czułam się speszona bądź źle zrozumiana. Dr Blaszczyk bardzo poważnie podeszła do problemu, nie tylko wystawia receptę ale przede wszystkim martwi się o pacjenta. Widać współczucie, zrozumienie ale w momentach zawahania umie 'potrzasnać' pacjentem a także wprost powiedzieć że jest źle. Rozmowa zawsze jest konkretna, jasna a leki dobierane są w porozumieniu z pacjentem. Każda moja opinia była poważnie odbierana i decydująca. Bardzo cenię że podczas każdej wizyty mogę zadać mnóstwo pytań bez patrzenia na zegarek. Teraz chodzę na terapię właśnie z polecenia Pani dr i pomimo mojego zwlekania dr Błaszczyk była bardzo cierpliwa oraz starała się mnie zachęcić. Śmiało mogę powiedzieć że to właśnie dzięki dr Błaszczyk, jej podejściu do pacjenta, trosce a także bezpośredniości, zobaczyłam, że jest dla mnie szansa i nadzieja na wyjście z choroby. 10 lat zwlekałam z pójściem na terapie i to właśnie dr Błaszczyk przekonała mnie do niej. Jestem za to ogromnie wdzięczna i polecam z całego serca każdemu!!!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Piotr
2020-06-24

Mógłbym napisać ksiażke o tym, ile ciepła i profesjonalizmu zaznałem na konsultacji. Wszelkie moje obawy i strach zostały w mig przełamane swietnym i ogromnie cieplym podejsciem do pacjenta. Sama rozmowa z dr Dominika to prawdziwa przyjemnosc i ulga. Wszystko od poczatku do konca bylo jasno i klarownie wyjasniane. Wszedlem przestraszony i rozdygotany, a wyszedlem z nastawieniem, ze “bedzie dobrze” :) Z calego serca polecam konsultacje.
(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Karos
2020-06-18

Ciesze się że wybrałam się właśnie do dr Błaszczyk:)
Uważnie zbiera wywiad,jest bardzo konkretna ale i kochana.Nie bagatelizuje,skupia się na pacjencie,udziela informacji gdy zapytam o coś co budzi wątpliwość.Czuję u niej zrozumienie i wsparcie w czasie wizyty.Polecam każdemu:)

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Teresa
2020-01-23

Polecam z czystym sercem Panią Doktor , uratowała moje życie . Jestem wdzięczna i do końca życia będę . Cudowna kobieta o niesamowitym podejściu do pacjenta ,jest jak przyjaciel który pomoże w trudnych chwilach . Dziękuję i pozdrawiam z wdzięcznością .

Ocena
Izabela Cichocka
2019-10-08

Od 3 miesięcy leczę się u dr Dominiki Błaszczyk. Pani doktor to ujmując jednym słowem ANIOŁ w ciele kobiety lekarza. Ciepła, pełna empatii i zrozumienia. Wysłucha, doradzi, wesprze a nawet przytuli gdy smutno. Wychodząc z gabinetu zawsze nade mną wychodzi słońce i pojawia się Nadzieja, ze sytuacja ulegnie poprawie i z każda wizyta tak się dzieje. Na pierwszej wizycie Pani doktor przeprowadza bardzo dokładny i szczegółowy wywiad. Na każdej kolejnej wizycie sprawdza czy stan uległ poprawie. Dodatkowo w razie potrzeby służy pomocą telefoniczna. Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam na tak Cudownego lekarza ale przede wszystkim na Cudownego Człowieka jak Pani doktor. Polecam z całego Serca.
Źródło: business.google.com

Ocena
Mariusz
2019-08-30

Dokładnie od 4 miesięcy Pani Doktor Dominika Błaszczyk zajmuje się "naprawianiem" mojej osoby i wspomaga mnie zarówno w odbudowie siebie jak i trzeźwej ocenie bieżącej sytuacji. Robi to w sposób konkretny, a zarazem bardzo profesjonalny i czasami też ostro stawia do pionu, co akurat uważam za bardzo mocną jej zaletę! Jest ona Lekarzem bardzo kontaktowym, przez co znacznie to ułatwia komunikację podczas wizyt.
Zdecydowanie warto szczerze i otwarcie współpracować z Panią Doktor, a ona z pewnością obiektywnie oceni sytuację i wspomoże także właściwymi lekami, w zależności od indywidualnej reakcji pacjenta, tak aby docelowo były one jak najbardziej skuteczne.
Mogę Panią Doktor Dominikę Błaszczyk śmiało polecić osobom, które szukają skutecznej pomocy w trudnych chwilach swojego życia. NAPRAWDĘ WARTO!!!

Ocena
Wojtek
2019-06-07

Do Pani doktor Dominiki Błaszczyk trafiliśmy z polecenia pacjentów z podobnymi problemami. Pani doktor swoją wiedza i profesjonalizmem trafnie zdiagnozowała moja przypadłość . Dziękuje Pani doktor za wspaniałe spotkania które napawają mnie optymizmem ze w niedługim czasie wróci na normalne tory. Pani doktor jest niezwykle miłą i sympatyczną osoba a zarazem super profesjonalistką . Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy za serce które wkłada Pani w leczenie mojego męża. Do zobaczenia na następnej wizycie.

Ocena
Agnieszka
2017-08-23

Jestem bardzo wdzięczna pani Dominice Błaszczyk za pomoc i szybką diagnozę.Przez wiele lat tkwiłam w dziwnym stanie którego sama nie rozumiałam, myślałam że taka poprostu jestem, nerwowa i płaczliwa.Nie potrafiłam panować nad własnymi emocjami.Każda czynność nawet ta najprostsza była ogromnym wyzwaniem każdego dnia.Najgorsze byly poranki i świadomość ze znów trzeba przetrwać dzień.Pani Dominika uświadomiła mi ze tak nie musi być i ze to nie jest normalne życie.Gorąco polecam wszystkim którzy czuja że co jest nie tak w ich zyciu konsultacje u Pani Dominiki.Jest to ciepła i pozytywna osoba z którą latwo można nawiązać kontakt.Żałuję tylko że tak późno dotarłam do Pani Dominiki.

Ocena
Teresa
2017-02-01

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, ma świetny kontakt z pacjentem, zawsze jest miła i uśmiechnięta. Rozmowę prowadzi lekko i otwarcie. Dzięki pani doktor nabrałam ochoty do życia. Po wyjściu z gabinetu zawsze jestem przepełniona pozytywną energią.

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ »