Umów się na wizytę:
22 436 83 50
umow sie
photo

lekarz psychiatra

Przyjmuje w przychodni:

  • DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19
  • DIALOG Mokotów Pejzażowa - Bukowińska 12
  • DIALOG Mokotów Domaniewska - Bukowińska 26B

lek. Dominika Błaszczyk

lekarz specjalista psychiatra

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

  • Od 2010 roku

Praca w szpitalu:

  • 2009-obecnie – Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza, Pruszków

Doświadczenie zdobywała:

  • Na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym, Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Oddziale Psychogeriatrycznym w Mazowieckim Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie
Wykształcenie:
  • 2015 – Specjalizacja z psychiatrii
  • 1996 – Akademia Medyczna w Warszawie (II Wydział Lekarski)

Specjalizuje się w:

  • Psychiatrii osób dorosłych
Posiadane uprawnienia:
Chcesz zapisać się na wizytę?

Zadzwoń: 22 436 83 50
 

Piotr

Mógłbym napisać ksiażke o tym, ile ciepła i profesjonalizmu zaznałem na konsultacji. Wszelkie moje obawy i strach zostały w mig przełamane swietnym i ogromnie cieplym podejsciem do pacjenta. Sama rozmowa z dr Dominika to prawdziwa przyjemnosc i ulga. Wszystko od poczatku do konca bylo jasno i klarownie wyjasniane. Wszedlem przestraszony i rozdygotany, a wyszedlem z nastawieniem, ze “bedzie dobrze” :) Z calego serca polecam konsultacje.
(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Karos

Ciesze się że wybrałam się właśnie do dr Błaszczyk:)
Uważnie zbiera wywiad,jest bardzo konkretna ale i kochana.Nie bagatelizuje,skupia się na pacjencie,udziela informacji gdy zapytam o coś co budzi wątpliwość.Czuję u niej zrozumienie i wsparcie w czasie wizyty.Polecam każdemu:)

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Teresa

Polecam z czystym sercem Panią Doktor , uratowała moje życie . Jestem wdzięczna i do końca życia będę . Cudowna kobieta o niesamowitym podejściu do pacjenta ,jest jak przyjaciel który pomoże w trudnych chwilach . Dziękuję i pozdrawiam z wdzięcznością .

Ocena
Izabela Cichocka

Od 3 miesięcy leczę się u dr Dominiki Błaszczyk. Pani doktor to ujmując jednym słowem ANIOŁ w ciele kobiety lekarza. Ciepła, pełna empatii i zrozumienia. Wysłucha, doradzi, wesprze a nawet przytuli gdy smutno. Wychodząc z gabinetu zawsze nade mną wychodzi słońce i pojawia się Nadzieja, ze sytuacja ulegnie poprawie i z każda wizyta tak się dzieje. Na pierwszej wizycie Pani doktor przeprowadza bardzo dokładny i szczegółowy wywiad. Na każdej kolejnej wizycie sprawdza czy stan uległ poprawie. Dodatkowo w razie potrzeby służy pomocą telefoniczna. Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam na tak Cudownego lekarza ale przede wszystkim na Cudownego Człowieka jak Pani doktor. Polecam z całego Serca.
Źródło: business.google.com

Ocena
Mariusz

Dokładnie od 4 miesięcy Pani Doktor Dominika Błaszczyk zajmuje się "naprawianiem" mojej osoby i wspomaga mnie zarówno w odbudowie siebie jak i trzeźwej ocenie bieżącej sytuacji. Robi to w sposób konkretny, a zarazem bardzo profesjonalny i czasami też ostro stawia do pionu, co akurat uważam za bardzo mocną jej zaletę! Jest ona Lekarzem bardzo kontaktowym, przez co znacznie to ułatwia komunikację podczas wizyt.
Zdecydowanie warto szczerze i otwarcie współpracować z Panią Doktor, a ona z pewnością obiektywnie oceni sytuację i wspomoże także właściwymi lekami, w zależności od indywidualnej reakcji pacjenta, tak aby docelowo były one jak najbardziej skuteczne.
Mogę Panią Doktor Dominikę Błaszczyk śmiało polecić osobom, które szukają skutecznej pomocy w trudnych chwilach swojego życia. NAPRAWDĘ WARTO!!!

Ocena
Wojtek

Do Pani doktor Dominiki Błaszczyk trafiliśmy z polecenia pacjentów z podobnymi problemami. Pani doktor swoją wiedza i profesjonalizmem trafnie zdiagnozowała moja przypadłość . Dziękuje Pani doktor za wspaniałe spotkania które napawają mnie optymizmem ze w niedługim czasie wróci na normalne tory. Pani doktor jest niezwykle miłą i sympatyczną osoba a zarazem super profesjonalistką . Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy za serce które wkłada Pani w leczenie mojego męża. Do zobaczenia na następnej wizycie.

Ocena
Agnieszka

Jestem bardzo wdzięczna pani Dominice Błaszczyk za pomoc i szybką diagnozę.Przez wiele lat tkwiłam w dziwnym stanie którego sama nie rozumiałam, myślałam że taka poprostu jestem, nerwowa i płaczliwa.Nie potrafiłam panować nad własnymi emocjami.Każda czynność nawet ta najprostsza była ogromnym wyzwaniem każdego dnia.Najgorsze byly poranki i świadomość ze znów trzeba przetrwać dzień.Pani Dominika uświadomiła mi ze tak nie musi być i ze to nie jest normalne życie.Gorąco polecam wszystkim którzy czuja że co jest nie tak w ich zyciu konsultacje u Pani Dominiki.Jest to ciepła i pozytywna osoba z którą latwo można nawiązać kontakt.Żałuję tylko że tak późno dotarłam do Pani Dominiki.

Ocena
Teresa

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, ma świetny kontakt z pacjentem, zawsze jest miła i uśmiechnięta. Rozmowę prowadzi lekko i otwarcie. Dzięki pani doktor nabrałam ochoty do życia. Po wyjściu z gabinetu zawsze jestem przepełniona pozytywną energią.

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ