Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50
photo

lekarz psychiatra

Przyjmuje w przychodni:

  • DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19

lek. Małgorzata Dhaoui

lekarz specjalista psychiatra

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

  • Od 2008 roku

Praca w szpitalu:

  • 2008-obecnie – Szpital Nowowiejski, Warszawa

Doświadczenie zdobywała:

  • W Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie
Wykształcenie:
  • 2006 – Akademia Medyczna w Lublinie (studia lekarskie)

Specjalizuje się w:

  • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń depresyjnych
  • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń lękowych i nerwic
  • Psychiatrii osób dorosłych
Posiadane uprawnienia:
Chcesz zapisać się na wizytę?

Zadzwoń: 22 436 83 50

Jan T.
2020-07-16

Chodzę do Pani Małgorzaty od kilku lat. Czuję się wysłuchany i zrozumiany. Ma empatyczne podejście.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Julia
2020-07-16

Świetna specjalistka! Prawidłowo postawiona diagnoza już na pierwszym spotkaniu. Jestem pod skrzydłami dr Dhaoui od trzech lat i nie wyobrażam sobie, żeby to zmienić. Świetnie dobrane leki, Pani jest wnikliwa, a jednocześnie nie narusza granic drugiej osoby, jej pytania są przemyślane. Wyczuwa się w niej zrozumienie, empatię i chęć pomocy. Z każdego spotkania wychodzę z nadzieją i poczuciem bezpieczeństwa. Bardzo polecam!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
MM.
2020-06-24

Pani doktor jest wspaniałym i empatycznym lekarzem. Poświęca bardzo dużo czasu na wysłuchanie pacjenta. Odpowiednio dobiera leki i skrupulatnie kontroluje stan i samopoczucie pacjenta nawet po opuszczeniu przez niego gabinetu. Buduje bardzo fajną atmosferę podczas wizyty - widać otwartość, nie ma oceniania, dobre zaplecze terapeutyczne/psychologiczne. Polecam szczególnie dla osób, które mają wcześniejsze gorsze doświadczenia z psychiatrami, bo Pani doktor skutecznie je zaciera. Mój stan bardzo się poprawił od czasu kiedy jestem pod opieką dr Dhaoui.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Daria
2020-06-18

Pani doktor to najlepszy możliwy wybór. Na pierwszej wizycie poświeciła mi tyle czasu, ile było trzeba, wysłuchała, porozmawiała - zupełnie bez pośpiechu, mimo że wizyta była w ramach NFZ. Na kolejnych wizytach przyjmowała mnie z uprzejmością i spokojem. Zaopiekowała się mną za co bardzo dziękuję i zdecydowanie polecam. Dzięki Pani doktor mam życie, jakiego półtorej roku temu bym się w ogóle nie spodziewała :)

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Pacjentka
2019-05-07

Zgadzam się z przedmówcami w 100 procentach, pani Doktor też bardzo mi pomogła. Po pół roku terapii jestem innym człowiekiem. Za oknem wiosna i do mojego życia przyszła wiosna- spokój i radość życia. Nie wiedziałam, że głęboki stres może doprowadzić do depresj, uświadomiła mi to dopiero rozmowa z panią Doktor. DZIĘKUJĘ

Ocena
Imran (Pakistan)
2018-11-18

Professional lady doctor with a lot of medical knowledge

Ocena
Małgorzata
2018-05-21

Miałam ogromne szczęście, że w chwili gdy zadzwoniłam skierowano mnie właśnie do tego specjalisty. Pani Doktor bardzo mi pomogła. Wykazała się profesjonalizmem, cierpliwością i serdecznością.

Ocena
Pacjentka
2017-11-07

Profesjonalna Pani doktor z dużą wiedzą. Widać, że zna i lubi swoją pracę. Traktuje pacjenta ze zrozumieniem i sympatiom. Bardzo polecam

Ocena
Daria
2017-03-04

Do pani doktor trafiłam, gdy od wielu miesięcy wszystko sprawiało mi trudność, począwszy od wstania z łóżka do normalnego codziennego funkcjonowania. Brakowało mi siły na wykonywanie obowiązków, wszystko mnie męczyło, nie miałam energii, ani ochoty na nic praktycznie, życie stało się ciężkie. Zwlekałam z pójściem do psychiatry, bo chciałam dać sobie radę sama - dziś wiem, że niepotrzebnie tak długo czekałam. Pani doktor cierpliwie wysłuchała mnie i zaleciła leki, które bardzo trafnie dobrała, co spowodowało dużą poprawę mojego stanu- leki zaczęły działać po 2-3 tygodniach, a po m-cu czułam się świetnie. Teraz mam ochotę żyć i cieszę się z tego, mam dobry nastrój, energię i poczucie wdzięczności z faktu, że żyję. Chcę czuć się tak już zawsze:) Żałuję tylko, że nie zgłosiłam się do lekarza dużo wcześniej. Pani doktor oprócz tego, że jest dobrym lekarzem, to jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Bardzo dziękuję Jej za pomoc.

Ocena
Emilka
2017-02-21

Wspaniala pani doktor. Bardzo kompetentna. Bardzo ciepla osoba

Ocena
Daria
2017-02-06

Do pani doktor trafiłam, gdy od wielu miesięcy wszystko sprawiało mi trudność, począwszy od wstania z łóżka do normalnego codziennego funkcjonowania. Brakowało mi siły na codzienne wykonywanie obowiązków, wszystko mnie męczyło, nie miałam energii, ani ochoty na nic praktycznie, życie stało się ciężkie. Zwlekałam z pójściem do psychiatry, bo chciałam dać sobie radę sama - dziś wiem, że niepotrzebnie tak długo czekałam. Pani doktor cierpliwie wysłuchała mnie i zaleciła leki, które bardzo trafnie dobrała, co spowodowało dużą poprawę mojego stanu- leki zaczęły działać po 2-3 tygodniach, a po m-cu czułam się znakomicie. Teraz mam ochotę żyć i cieszę się z tego, mam dobry nastrój, energię i poczucie wdzięczności z faktu, że istnieję. Chcę czuć się tak już zawsze:) Żałuję tylko, że nie zgłosiłam się do lekarza dużo wcześniej. Pani doktor oprócz tego, że jest dobrym lekarzem, to jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Bardzo dziękuję Jej za pomoc.

Ocena
Marta Osińska
2016-11-02

Świetny człowiek i lekarz !, dzięki pani doktor zaczynam normalnie funkcjonować :) . DZIĘKUJĘ ....

Ocena
Kuna Piotr
2016-06-12

Profesjonalna pani doktor z dużą wiedzą medyczną wyrozumiałością Profesjonalne podejście do pacjenta plus serce co niewielu posiada polecam

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ »