Umów się na wizytę:
22 436 83 50
umow sie
photo

lekarz psychiatra

Przyjmuje w przychodni:

  • DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19

lek. Małgorzata Dhaoui

lekarz specjalista psychiatra

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

  • Od 2008 roku

Praca w szpitalu:

  • 2008-obecnie – Szpital Nowowiejski, Warszawa

Doświadczenie zdobywała:

  • W Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie
Wykształcenie:
  • 2006 – Akademia Medyczna w Lublinie (studia lekarskie)

Specjalizuje się w:

  • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń depresyjnych
  • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń lękowych i nerwic
  • Psychiatrii osób dorosłych
Posiadane uprawnienia:
Chcesz zapisać się na wizytę?

Zadzwoń: 22 436 83 50

MM.

Pani doktor jest wspaniałym i empatycznym lekarzem. Poświęca bardzo dużo czasu na wysłuchanie pacjenta. Odpowiednio dobiera leki i skrupulatnie kontroluje stan i samopoczucie pacjenta nawet po opuszczeniu przez niego gabinetu. Buduje bardzo fajną atmosferę podczas wizyty - widać otwartość, nie ma oceniania, dobre zaplecze terapeutyczne/psychologiczne. Polecam szczególnie dla osób, które mają wcześniejsze gorsze doświadczenia z psychiatrami, bo Pani doktor skutecznie je zaciera. Mój stan bardzo się poprawił od czasu kiedy jestem pod opieką dr Dhaoui.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Daria

Pani doktor to najlepszy możliwy wybór. Na pierwszej wizycie poświeciła mi tyle czasu, ile było trzeba, wysłuchała, porozmawiała - zupełnie bez pośpiechu, mimo że wizyta była w ramach NFZ. Na kolejnych wizytach przyjmowała mnie z uprzejmością i spokojem. Zaopiekowała się mną za co bardzo dziękuję i zdecydowanie polecam. Dzięki Pani doktor mam życie, jakiego półtorej roku temu bym się w ogóle nie spodziewała :)

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Pacjentka

Zgadzam się z przedmówcami w 100 procentach, pani Doktor też bardzo mi pomogła. Po pół roku terapii jestem innym człowiekiem. Za oknem wiosna i do mojego życia przyszła wiosna- spokój i radość życia. Nie wiedziałam, że głęboki stres może doprowadzić do depresj, uświadomiła mi to dopiero rozmowa z panią Doktor. DZIĘKUJĘ

Ocena
Imran (Pakistan)

Professional lady doctor with a lot of medical knowledge

Ocena
Małgorzata

Miałam ogromne szczęście, że w chwili gdy zadzwoniłam skierowano mnie właśnie do tego specjalisty. Pani Doktor bardzo mi pomogła. Wykazała się profesjonalizmem, cierpliwością i serdecznością.

Ocena
Pacjentka

Profesjonalna Pani doktor z dużą wiedzą. Widać, że zna i lubi swoją pracę. Traktuje pacjenta ze zrozumieniem i sympatiom. Bardzo polecam

Ocena
Daria

Do pani doktor trafiłam, gdy od wielu miesięcy wszystko sprawiało mi trudność, począwszy od wstania z łóżka do normalnego codziennego funkcjonowania. Brakowało mi siły na wykonywanie obowiązków, wszystko mnie męczyło, nie miałam energii, ani ochoty na nic praktycznie, życie stało się ciężkie. Zwlekałam z pójściem do psychiatry, bo chciałam dać sobie radę sama - dziś wiem, że niepotrzebnie tak długo czekałam. Pani doktor cierpliwie wysłuchała mnie i zaleciła leki, które bardzo trafnie dobrała, co spowodowało dużą poprawę mojego stanu- leki zaczęły działać po 2-3 tygodniach, a po m-cu czułam się świetnie. Teraz mam ochotę żyć i cieszę się z tego, mam dobry nastrój, energię i poczucie wdzięczności z faktu, że żyję. Chcę czuć się tak już zawsze:) Żałuję tylko, że nie zgłosiłam się do lekarza dużo wcześniej. Pani doktor oprócz tego, że jest dobrym lekarzem, to jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Bardzo dziękuję Jej za pomoc.

Ocena
Emilka

Wspaniala pani doktor. Bardzo kompetentna. Bardzo ciepla osoba

Ocena
Daria

Do pani doktor trafiłam, gdy od wielu miesięcy wszystko sprawiało mi trudność, począwszy od wstania z łóżka do normalnego codziennego funkcjonowania. Brakowało mi siły na codzienne wykonywanie obowiązków, wszystko mnie męczyło, nie miałam energii, ani ochoty na nic praktycznie, życie stało się ciężkie. Zwlekałam z pójściem do psychiatry, bo chciałam dać sobie radę sama - dziś wiem, że niepotrzebnie tak długo czekałam. Pani doktor cierpliwie wysłuchała mnie i zaleciła leki, które bardzo trafnie dobrała, co spowodowało dużą poprawę mojego stanu- leki zaczęły działać po 2-3 tygodniach, a po m-cu czułam się znakomicie. Teraz mam ochotę żyć i cieszę się z tego, mam dobry nastrój, energię i poczucie wdzięczności z faktu, że istnieję. Chcę czuć się tak już zawsze:) Żałuję tylko, że nie zgłosiłam się do lekarza dużo wcześniej. Pani doktor oprócz tego, że jest dobrym lekarzem, to jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Bardzo dziękuję Jej za pomoc.

Ocena
Marta Osińska

Świetny człowiek i lekarz !, dzięki pani doktor zaczynam normalnie funkcjonować :) . DZIĘKUJĘ ....

Ocena
Kuna Piotr

Profesjonalna pani doktor z dużą wiedzą medyczną wyrozumiałością Profesjonalne podejście do pacjenta plus serce co niewielu posiada polecam

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ