Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50
photo

lek. Dorota Wojtłowska-Wiechetek

lekarz psychiatra

Ponad 10 lat doświadczenia pracy z Pacjentami
OPINIE O SPECJALIŚCIE »

lek. Dorota Wojtłowska-Wiechetek

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • Od 2010 roku

Doświadczenie zdobywała:

 • Prowadziła specjalistyczne szkolenie dla psychoterapeutów: "Pacjent po tragicznym wydarzeniu - szkolenie pracy z traumą pierwszego typu dla psychoterapeutów"
 • W Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie
 • W Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Otwocku
 • W SPZOZ Centrum Odwykowym w Warszawie
 • Na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym IV-Kliniki Psychiatrii UM w Białymstoku
Wykształcenie:
 • 2008 – Uniwersytet Medyczny w Białymstoku (studia lekarskie)

Specjalizuje się w:

 • Diagostyce i leczeniu traumy i PTSD
 • Diagnostyce i leczeniu psychiatrycznym kobiet w ciąży i połogu
 • Poradnictwie dla rodzin i bliskich osób chorych
 • Pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ
 • Zaburzeniach stresowych pourazowych
 • Zaburzeniach afektywnych
 • Zaburzeniach psychotycznych
 • Uzależnieniach
Posiadane uprawnienia:

Przyjmuje w przychodni:

 • DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19
 • DIALOG Mokotów Pejzażowa - Bukowińska 12
 • DIALOG Wola - Górczewska 137
 

Aby umówić się na wizytę:

 
AG
2021-09-16

Bardzo polecam, czuję się w bardzo dobrych rękach. Jestem wdzięczna za zrozumienie, empatię, celną ocenę sytuacji i odpowiednie działanie.


(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Ewelins
2021-08-31

Trafiłam do Pani doktor po ciężkich przeżyciach które dotknęły mnie i mojego męża. Nie potrafiłam dać sobie rady sama ze sobą. Brak mi słów aby opisać wdzięczność oraz wsparcie jakie dostałam juz na pierwszej wizycie u Pani Doktor .Najlepsza pani doktor pod słońcem. Z całego serca polecam. Wyrozumiała, potrafi rozmawiać z pacjentem i naprawdę stara się pomóc jak najlepiej, do tego jest konkretna i ma ogromną widzę. Po prostu widać, że się zna na tym co robi i robi to z powołania.Dzieki Pani Doktor moje życie nabrało znów sensu!! Mogłabym pisać i pisać w nieskończoność jaką wdzięczność czuje do pani naprawdę polecam każdemu z całego serca!!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
A
2021-08-02

Pani Dorota to niesamowicie empatyczna i miła osoba. Nie wyobrażam sobie lepszego podejścia do pacjenta, szczególnie na pierwszej wizycie, kiedy trudno jest opanować stres. Polecam każdemu!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Katarzyna
2021-06-28

Pani doktor jest bardzo empatyczną osobą, można przed się całkowicie otworzyć i liczyć na pełne zrozumienie. Nie owija w bawełnę, kiedy trzeba potrafi rozładować napięcie uśmiechem i dowcipem. Dzięki niej i odpowiedniej terapii lekowej wyleczyłam się z depresji. Cudowna osoba, profesjonalny lekarz.

Ocena
J
2021-05-31

Wciąż ubolewam, że Pani Dorota nie jest jednocześnie psychologiem. Świetny specjalista, godny zaufania, bardzo poważnie ale i z luzem podchodzący do pacjentów. Nie wyobrażam sobie pracy z innym psychiatrą.

Ocena
MM
2021-05-26

Dobry lekarz potrafi wysłuchać i cierpliwie wytłumaczyć dobrze doradzi co z dalszym leczeniem wspaniały człowiek

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Mariusz
2021-05-03

Bardzo profesjonalne podejście, każda wizyta coś wniosła nowego w moje życie, dużo się zmieniło, ale jeszcze też dużo pracy przede mną.

Ocena
Alicja
2021-04-20

Byłam u wielu psychiatrów i psychiatrek, ale z żadnego nie byłam tak zadowolona. Pani Dorota przede wszystkim uważnie słucha i odpowiada na to, czego wysłucha - tak niewiele, a tak wiele... Leki - no cóż, to zawsze trochę loteria, do której trzeba mieć łut szczęścia. Ja niestety trochę mam pecha. Leczenie głowy jest trudne i potrafi trwać latami. Z panią Dorotą próbuję od 1,5 roku i czuję się do dalszych prób zachęcona.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Marta
2021-04-13

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona. Ustaliłyśmy kierunki dalszej pracy i możliwego zdiagnozowania moich problemów.

Ocena
Basia
2021-04-12

Polecam Panią lekarz. Słucha bardzo uważnie, kiedy jest potrzebna "przerwa" w rozmowie - nie ma z tym problemu (wręcz wspiera), stwarza przyjazną atmosferę do rozmowy, zadaje pytania, ale nie wywiera presji, tłumaczy merytorycznie i konkretnie, ale bardzo przystępnym językiem, chętnie odpowiada na pytania. Serdecznie polecam, Pani Doktor jest dobrym specjalistą w swojej dziedzinie i ciepłym człowiekiem.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Polecam każdemu !
2021-03-16

Wczoraj była to moja 1 wizyta u psychiatry sama przed sobą wstydziłam się przyznać ze jest jakiś problem .W końcu sytuacja życiowa zrujnowała mnie psychicznie w ostatnich miesiącach do końca . Wiec postanowiłam w końcu zapisać się do jakiegoś specjalisty żeby mi pomoc zacząć lepiej żyć i normalnie funkcjonować i lepiej trafić nie mogłam Pani doktor jest czuła, opiekuńcza, kompetentna. Wytłumaczyła wszystko od a do z. Co z czym. i to, ze wizyta była dla mnie ogromnym przeżyciem, to czułam się bardzo dobrze. Czułam się wysłuchana, ktoś po prostu zrozumiał mój problem, moje potrzeby. Po wyjściu z gabinetu odczułam ogromna ulgę, zobaczyłam światełko w tunelu. Mogłabym pisać i pisać same pozytywy. Dziękuje Pani doktor jest Pani najlepsza na świecie !!iej stracić nie mogłam dzięki pani nabrałam chęci do życia !Polecam każdemu rzadko pisze opinie chyba jest to moja pierwsza w zyciu brak mi słów aby opisać wdzięczność i zaoferowana pomoc przez Panią .pozdrawiam i każdemu polecam

Ocena
Kamila
2020-06-24

Brak mi słów... brak, by opisać wdzięczność, oraz wsparcie jakie dostałam już na pierwszej wizycie, która odbyla się dziś u Pani doktor.
Zainteresowanie pacjentem, wysłuchanie... Pani doktor nie przerywała, nawet gdy nagle przypomniało mi się coś, to dzielnie słuchała. Lekarz z powołania. Brak mi słów by opisać, to jak Pani doktor jest czuła, opiekuńcza, kompetentna. Wytłumaczyła wszystko od a do z. Co z czym. Mimo, ze długo zajęło mi zebranie się na wizytę do jakiegokolwiek psychiatry i to, ze wizyta była dla mnie ogromnym przeżyciem, to czułam się bardzo dobrze. Czułam się wysłuchana, ktoś po prostu zrozumiał mój problem, moje potrzeby. Po wyjściu z gabinetu odczułam ogromna ulgę, zobaczyłam światełko w tunelu. Mogłabym pisać i pisać same pozytywy. Dziękuje Pani doktor, jest Pani najlepsza na świecie. Pozdrawiam, Kamila U.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
paterek.natalia
2020-06-18

Pani doktor bardzo empatyczna, przyjazna pacjentowi, stara się zrozumieć jego sytuację życiową i problem, z którym przychodzi. Polecam każdemu, kto może się obawiać wizyty u psychiatry, pani doktor przede wszystkim dba o komfort pacjenta.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
M.
2020-05-08

Bardzo dobry lekarz. Życzliwa, empatyczna, ciepła. Leczenie bardzo dobrze trafione, szybko przyniosło rezultaty. Polecam i pozdrawiam panią doktor.

Ocena
Ewa
2019-11-20

Doktor Dorota jest kompetentnym lekarzem, bardzo obawiałam się wizyty, ale jej aparycja i sposób podejścia do mojego problemu podczas wizyty mnie uspokoiły. Jest profesjonalnym lekarzem w swoim fachu, posiada ogromną wiedzę, stale ją aktualizuje, wiedzę przekazuje zrozumiale i obrazowo, bez wątpienia można jej zaufać. Na pierwszym spotkaniu byłam roztrzęsiona już od początku, ale odpowiedni sposób rozmowy ze mną i uprzedzanie o przebiegu wizyty pozwoliły mi swobodnie rozmawiać. Pani doktor jest cierpliwa, za każdym razem informuje jak będzie wyglądało dalsze leczenie. Jeśli chodzi o dobór leków – wysłuchała moich obaw odnośnie brania tego typu medykamentów, przepisała bezpieczne środki, które nie powodowały obawy przed ich braniem (np. nadmierna senność itp.) Zostałam poinformowana o wszelkich objawach ubocznych, czasie ich trwania, doktor dokładnie opisała co bedzie się ze mną działo i jest w stałym kontakcie z pacjentem. Czuję się zaopiekowana i polecam Panią doktor!

Ocena
Iza
2019-03-21

Bardzo polecam!!! Pani Doktór przyjęła moją 17 letnią córkę i muszę powiedzieć, że na swojej drodze nie spotkałam tak wspaniałego lekarza. Córka od dłuższego czasu choruje na depresję i dopiero Pani Doktór pomogła córce, zwróciła uwagę na sprawy, którymi inni lekarze nie byli zainteresowani bądź po porostu lekceważyli moją córkę. Jest to osoba, która naprawdę jest lekarzem z powołania. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad, jest pełna zrozumienia i bardzo zainteresowana pacjentem oraz jego problemami. A do tego dobiera odpowiednie leczenie. Mogę śmiało powiedzieć, że uratowała moją córkę.
Szczerze polecam.

Ocena
agnieszka
2018-02-06

Chodzę do pani Doroty od sierpnia zeszłego roku. Pani Dorota bardzo mi pomogła podczas stanów lekowych. Bardzo miła i kontaktowa. Pozdrawiam

Ocena
Wioleta Studzińska
2017-11-24

mogę z czystym sumieniem polecić Panią Doktor. Jest osobą empatyczną, spokojną i kompetentną. Bardzo mi pomogła. Zawsze zorientowana na pacjenta zauważała najmniejsze zmiany w zachowaniu co ułatwiło mi wyjście z problemów. Nie zostawiała mnie nigdy samej z pojawiającym się problemem tylko umiała pokazać możliwe rozwiązania , nie ingerując w moje decyzje. Dla mnie super. Dziękuję Pani Doktor.

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ »