Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50
photo

lek. Dorota Wojtłowska-Wiechetek

lekarz psychiatra

Ponad 10 lat doświadczenia pracy z Pacjentami
OPINIE O SPECJALIŚCIE »

lek. Dorota Wojtłowska-Wiechetek

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • Od 2010 roku

Doświadczenie zdobywała:

 • W Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie
 • W Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Otwocku
 • W SPZOZ Centrum Odwykowym w Warszawie
 • Na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym IV-Kliniki Psychiatrii UM w Białymstoku
Wykształcenie:
 • 2008 – Uniwersytet Medyczny w Białymstoku (studia lekarskie)

Specjalizuje się w:

 • Diagostyce i leczeniu traumy i PTSD
 • Diagnostyce i leczeniu psychiatrycznym kobiet w ciąży i połogu
 • Poradnictwie dla rodzin i bliskich osób chorych
 • Pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ
 • Zaburzeniach stresowych pourazowych
 • Zaburzeniach afektywnych
 • Zaburzeniach psychotycznych
 • Uzależnieniach
Posiadane uprawnienia:

Przyjmuje w przychodni:

 • DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19
 • DIALOG Mokotów Pejzażowa - Bukowińska 12
 • DIALOG Wola - Górczewska 137
 

Aby umówić się na wizytę:

 
Kamila
2020-06-24

Brak mi słów... brak, by opisać wdzięczność, oraz wsparcie jakie dostałam już na pierwszej wizycie, która odbyla się dziś u Pani doktor.
Zainteresowanie pacjentem, wysłuchanie... Pani doktor nie przerywała, nawet gdy nagle przypomniało mi się coś, to dzielnie słuchała. Lekarz z powołania. Brak mi słów by opisać, to jak Pani doktor jest czuła, opiekuńcza, kompetentna. Wytłumaczyła wszystko od a do z. Co z czym. Mimo, ze długo zajęło mi zebranie się na wizytę do jakiegokolwiek psychiatry i to, ze wizyta była dla mnie ogromnym przeżyciem, to czułam się bardzo dobrze. Czułam się wysłuchana, ktoś po prostu zrozumiał mój problem, moje potrzeby. Po wyjściu z gabinetu odczułam ogromna ulgę, zobaczyłam światełko w tunelu. Mogłabym pisać i pisać same pozytywy. Dziękuje Pani doktor, jest Pani najlepsza na świecie. Pozdrawiam, Kamila U.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
paterek.natalia
2020-06-18

Pani doktor bardzo empatyczna, przyjazna pacjentowi, stara się zrozumieć jego sytuację życiową i problem, z którym przychodzi. Polecam każdemu, kto może się obawiać wizyty u psychiatry, pani doktor przede wszystkim dba o komfort pacjenta.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
M.
2020-05-08

Bardzo dobry lekarz. Życzliwa, empatyczna, ciepła. Leczenie bardzo dobrze trafione, szybko przyniosło rezultaty. Polecam i pozdrawiam panią doktor.

Ocena
Ewa
2019-11-20

Doktor Dorota jest kompetentnym lekarzem, bardzo obawiałam się wizyty, ale jej aparycja i sposób podejścia do mojego problemu podczas wizyty mnie uspokoiły. Jest profesjonalnym lekarzem w swoim fachu, posiada ogromną wiedzę, stale ją aktualizuje, wiedzę przekazuje zrozumiale i obrazowo, bez wątpienia można jej zaufać. Na pierwszym spotkaniu byłam roztrzęsiona już od początku, ale odpowiedni sposób rozmowy ze mną i uprzedzanie o przebiegu wizyty pozwoliły mi swobodnie rozmawiać. Pani doktor jest cierpliwa, za każdym razem informuje jak będzie wyglądało dalsze leczenie. Jeśli chodzi o dobór leków – wysłuchała moich obaw odnośnie brania tego typu medykamentów, przepisała bezpieczne środki, które nie powodowały obawy przed ich braniem (np. nadmierna senność itp.) Zostałam poinformowana o wszelkich objawach ubocznych, czasie ich trwania, doktor dokładnie opisała co bedzie się ze mną działo i jest w stałym kontakcie z pacjentem. Czuję się zaopiekowana i polecam Panią doktor!

Ocena
Iza
2019-03-21

Bardzo polecam!!! Pani Doktór przyjęła moją 17 letnią córkę i muszę powiedzieć, że na swojej drodze nie spotkałam tak wspaniałego lekarza. Córka od dłuższego czasu choruje na depresję i dopiero Pani Doktór pomogła córce, zwróciła uwagę na sprawy, którymi inni lekarze nie byli zainteresowani bądź po porostu lekceważyli moją córkę. Jest to osoba, która naprawdę jest lekarzem z powołania. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad, jest pełna zrozumienia i bardzo zainteresowana pacjentem oraz jego problemami. A do tego dobiera odpowiednie leczenie. Mogę śmiało powiedzieć, że uratowała moją córkę.
Szczerze polecam.

Ocena
agnieszka
2018-02-06

Chodzę do pani Doroty od sierpnia zeszłego roku. Pani Dorota bardzo mi pomogła podczas stanów lekowych. Bardzo miła i kontaktowa. Pozdrawiam

Ocena
Wioleta Studzińska
2017-11-24

mogę z czystym sumieniem polecić Panią Doktor. Jest osobą empatyczną, spokojną i kompetentną. Bardzo mi pomogła. Zawsze zorientowana na pacjenta zauważała najmniejsze zmiany w zachowaniu co ułatwiło mi wyjście z problemów. Nie zostawiała mnie nigdy samej z pojawiającym się problemem tylko umiała pokazać możliwe rozwiązania , nie ingerując w moje decyzje. Dla mnie super. Dziękuję Pani Doktor.

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ »