Umów się na wizytę:
22 436 83 50
umow sie
photo

lekarz psychiatra

Przyjmuje w przychodni:

 • DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19

lek. Anna Nowak

lekarz specjalista psychiatra

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 1999 roku 

Doświadczenie zdobywała:

 • W Klinice Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
 • Na Oddziale Psychiatrycznym im. L. Rydygiera w Krakowie
 • W III Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Wykształcenie:
 • 2016 – roczne studia podyplomowe z psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej
 • 2006-2009 – szkolenie w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej w CBT zakończone uzyskaniem certyfikatu terapeuty poznawczo-behawioralnego
 • 1999 – Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Specjalizuje się w:

 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń snu
 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń lękowych i nerwic
 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych
 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychicznych związanych z okresem ciąży i połogu
 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń adaptacyjnych i związanych ze stresem
 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń depresyjnych
 • Chorobie afektywnej dwubiegunowej
Posiadane uprawnienia:
Chcesz zapisać się na wizytę?

Zadzwoń: 22 436 83 50
 

Ela

Pani doktor to prawdziwy anioł. Wyprowadziła mnie z ciężkiej depresji. Tak mi dobrała leki, że teraz jestem zupełnie innym człowiekiem.

Ocena
Tomasz

Profesjonalizm i empatia to cechy mojego Lekarza.Wiem,że Pani Doktor wykorzysta wszystkie możliwości ,aby mi pomóc.Dla mnie jest kimś wyjątkowym.

Ocena
Michał

Po prostu brak ciepłych słów aby ją określić. Uznanie i szacunek za fachowość i konkret. Do mnie słowa pani doktór docierają w sam punkt. Nie muszę się zastanawiać, jak zawsze, czy aby to co mówi jest słuszne i dla mnie odpowiednie. Nareszcie osoba, która nakreśliła mi plan działań a nie tylko przepisała tabletki. Plan wprowadzony w życie, i o wiele lepiej ze mną. Dzięki.

Ocena
M.

Nie wiem, co bym zrobiła bez jej pomocy. Jest najlepszym lekarzem, jakiego do tej pory spotkałam. Jest bardzo empatyczna, mądra, wspierająca. Jest bardzo zaangażowana w to, aby naprawdę pomóc pacjentowi i wyprowadzić z kryzysu. Każde spotkanie u Pani Doktor coś wnosi, nawet jeśli jest się w bardzo trudnej sytuacji, z pozoru bez wyjścia.

Ocena
Anonim

Bardzo dobra specjalistka. Jej spokój i fachowość pozwoliły wyleczyć mnie z ciężkiej choroby.

Ocena
Anonim

Polecam pacjentom lękowym, depresyjnym, z zaburzeniami osobowości ze względu na podejście i temperament Pani Doktor. Także dla specjalistów i lekarzy poszukujących pomocy psychologicznej.

Ocena
Anonim

Polecam pacjentom, którzy potrzebują empatii i ciepła.

Ocena
Anonim

Osobom z psychozą, depresją, uzależnieniem -> każdemu. Bardzo wyrozumiały i naprawdę poświęcający czas pacjentowi lekarz. Angażujący się w sprawy pacjenta.

Ocena
Anonim

Dr Nowak polecałabym osobom chorym na stany lękowe. Jest kompetenta i miła dla pacjentów.

Ocena
Anonim

Polecam pacjentom z depresją, potrafi dobrać odpowiedniego do problemu terapeutę.

Ocena
Anonim

Polecam osobom, które pogubiły sie nagle w swoim życiu, którym codzienne czynności i funkcjonowanie zaczęły sprawiać trudności, a większość dni przynosiła smutek. Pani Doktor doskonale umie wysłuchać, porozmawiać, zaoferować pomoc i dobrą opiekę. Świetne podejście do pacjenta, wewnętrzny spokój, cenne rady.

Ocena
Anonim

Napiszę krótko: polecam. Przejęta, zaangażowana, kompetentna. Nie bez znaczenia jest, że pracuje również na oddziale u profesora psychiatrii, który jest konsultantem krajowym psychiatrii. Chyba dzięki temu ma naprawdę duuuużą wiedzę.

Ocena
Anonim

Witam, Pani Anna bardzo pomogła mojemu ojcu. Jest miłym, kompetentnym i wyrozumialym lekarzem. Bylismy usatysfakcjonowani efektami leczenia. Polecam gorąco.

Ocena
karolina D

Pani Ania jest cudownym człowiekiem a przede wszystkim cudownym oddanym lekarzem. podchodzi do pacjenta ze zrozumienie i oddaniem. Leczyła się u niej państwowo (jak jeszcze przyjmowała w przychodni przyszpitalnej, jak i teraz co jakiś czas chodzę prywatnie) polecam każdej osobie takiego lekarza a przede wszystkim wspaniałego człowieka niosącego pomoc.

Ocena
Baśka K.

Przemila Pani Doktor. Wyprowadziła mnie z depresji. Nie tylko ja, ale cała moja rodzina jest jej za to wdzięczna :).

Ocena
Młody K

Dobra, empatyczna Pani Doktor. Bardzo zaangażowana, raz nawet dzwoniła do mnie następnego dnia po wizycie, żeby sprawdzić jak się czuję. Prowadzi moją psychoterapię od 5 miesięcy. Szkoda, że nie trafiłem na nią wcześniej... może nie zmarnowałbym tych kilku wcześniejszych lat... :(

Ocena
patrycja

Polecam pacjentom z różnego rodzaju lękami, fobiami i depresjami. Pani Doktor jest przemiłą, kompetentną i ciepłą osobą. Pomaga już po pierwszej wizycie.

Ocena
Ewa

Panią Doktor Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy psychiatry w leczeniu zaburzeń depresyjnych, lękowych, fobii społecznej, itd.

Ocena
nieznany

Panią doktor Nowak poleciałbym wszystkim.

Ocena
Piotr

Bardzo profesjonalny lekarz, interesuje się zdaniem pacjenta, trafnie analizuje, poleciłbym wszystkim znajomym.

Ocena
Agata

Polecam wszystkim pacjentom, którzy mają potrzebę opowiedzenia o swoich problemach, potrzebującym empatii i pewności, że druga osoba ich wysłucha.

Ocena
Andrzej

Polecam pacjentom z problemami z depresją, wahaniami nastroju, zaburzeniami snu i agresją.

Ocena
Asia

Polecam osobom z depresją, szukającym pewnego lekarza ze względu na profesjonalizm i miły sposób bycia. Kompetentna.

Ocena
JA

Panią psychiatrę poleciłabym osobom młodym, troszkę zagubionym, którzy mają problemy natury psychicznej, wynikające często z sytuacji rodzinnych, w których się znaleźli.

Ocena
:)

Już poleciłam Panią Doktor, w poradni Dialog z mojej rekomendacji leczona jest kuzynka z anoreksją oraz mój mąż z nerwicą i kilka innych osób.

Ocena
G

Poleciłabym każdej osobie, mającej problemy o podłożu emocjonalnym, psychologicznym, jak również psychiatrycznym. Pani Ania to wspaniały, otwarty u oddany lekarz, terapeuta, a przede wszystkim wspaniała osoba, która daje z siebie 100%. Polecam gorąco.

Ocena
Anonim

Przemila Pani Doktor. Wyprowadziła mnie z depresji. Nie tylko ja, ale cała moja rodzina jest jej za to wdzięczna :).

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ