Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50
photo

lek. Daria Ochędzan

lekarz psychiatra

Ponad 10 lat doświadczenia pracy z Pacjentami
OPINIE O SPECJALIŚCIE »

lek. Daria Ochędzan

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

  • Od 2009 roku

Doświadczenie zdobywała:

  • W Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Wykształcenie:
  • 2014 – szkolenie z psychoterapii psychodynamicznej w Laboratorium Psychoedukacji
  • 2007 – Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy (studia lekarskie)

Specjalizuje się w:

  • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń depresyjnych
  • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych
  • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń odżywiania
  • Psychiatrii osób dorosłych
Posiadane uprawnienia:

Przyjmuje w przychodni:

  • DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19
 

Aby umówić się na wizytę:

 
Ewelina
2019-08-21

Chodzę do dr Ochędzan juz od kilku lat. Zawsze będę jej wdzięczna za kompleksowe podejście w czasie pierwszej wizyty, zaproponowanie pełnej diagnostyki psychologicznej oraz zmianę leków. Pani doktor jest ciepłą, uprzejmą osobą z poczuciem humoru i jednocześnie świetną, zaangażowaną w leczenie pacjenta profesjonalistką. Zawsze jest przygotowana do wizyty, pamięta poprzednie spotkania i z prawdziwym zainteresowaniem słucha tego, co się do niej mówi, niczego nie bagatelizuje. Moim zdaniem ma bardzo dużą wiedzę, a dodatkowym, ogromnym plusem jest jej przygotowanie psychoterapeutyczne. Darzę doktor zaufaniem i sympatią; chętnie polecam ją tym, którzy potrzebują wsparcia i fachowej porady.

Ocena
Piotr
2019-07-25

Wspaniala Pani doktor,ciepla,wyrozumiala,kompetentna.Po wizytach/a bylo juz ich troche/
czulem sie zdecydowanie lepiej. Dobor lekow trafny,rozmowa z Pania doktor to sama przyjemnosc. Lekarz z powolania.Polecam serdecznie.

Ocena
Hanna
2016-10-06

Odczuwa się zainteresowanie pacjentem przez Panią Doktor, która uważnie słucha i nie ocenia. Zadaje dużo pytań, trafia w sedno problemu, stara się szukać różnych rozwiązań. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad i zleca wszystkie potrzebne badania. Pogłębia diagnostykę w tych obszarach, w których jest to konieczne. Pani Doktor jest osobą bardzo ciepłą i wyrozumiałą. Osoby z poczuciem braku bezpieczeństwa, rozchwiane, wrażliwe ,na pewno znajdą w Pani Doktor wsparcie i pomoc w wyjściu „na prostą”.

Ocena
Piotr
2019-09-21

Chodzilem na leczenie do Pani doktor przez ponad dwa lata. Na plus moge zaliczyc to ze bylem namawiany na pojscie na psychoterapie oraz dobre dobranie lekow antypsychotycznych. Na minus to ze nie zostalo mi wlaczone leczenie przy pomocy lekow antydepresyjnych. Otrzymalem informacje ze leki tego typu sa nie dla mnie w co uwierzylem i ich unikalem. Z czasem okazalo sie ze wlasnie one pomagaja mi najbardziej i moje zycie zupelnie sie zmienilo. Wszystkie problemy minely. Uwazajcie Panstwo na to co proponuja lekarze i korzystajcie z wizyt u roznych osob. Testujcie tez na sobie rozne sposoby leczenia i nie trzymajcie jednej metody. Lekarze potrafia sie bardzo mylic i warto miec ograniczone zaufanie.

Ocena
Anonim
2015-07-27

Pacjentom w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Pani Daria jest osobą umiejącą słuchać i wyrażającą zrozumienie. Nie ocenia, zadaje trafne pytania. Szczerze polecam.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Bardzo polecam pacjentom z epizodami psychotycznymi, depresją. Bez lęku o niepotrzebne podwyższanie lekarstw, można otwarcie mówić o problemach.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam Panią Doktor wszystkim zmagającym się z depresją. Pani Doktor jest bardzo cierpliwą, wyrozumiałą i ciepłą osobą. Pacjent ma poczucie, że tu znajdzie pomoc.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam osobom z różnego rodzaju depresją, dobry kontakt, umiejętność łączenia terapii farmakologicznej z innymi metodami, w celu osiągnięcia optymalnych wyników.

Ocena
Anna
2015-07-10

Polecam pacjentom z nerwicami, depresjami oraz tym, których schorzenia mają podstawy głównie biologiczne.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Poleciłabym ludziom, którzy mają problemy z depresją, czy obniżonym nastrojem. Pani doktor jest bardzo miła i empatyczna. Potrafi poprowadzić rozmowę bez stresu.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam osobom z zaburzeniami osobowości oraz dystymią.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Wszystkim osobom z zaburzeniami depresyjno-lękowymi poleciłabym panią Darię Ochędzan. Potrafi cierpliwie wysłuchać, okazać zrozumienie pacjentowi oraz zapewnić poczucie komfortu podczas rozmowy.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Pani Doktor jest osobą bardzo ciepłą, wyrozumiałą, jest zainteresowana pacjentem, prowadzi szczegółowy wywiad, stara się szukać różnych rozwiązań, a przede wszystkim chce pacjenta wyleczyć. Polecam Panią Doktor pacjentom wrażliwym, rozchwianym, z głębokim poczuciem beznadziejności. Dzięki Doktor zaczynam widzieć dobre światełko.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam osobom z problemami lękowymi, depresją, które nie radzą sobie, nie umieją "ustawić sobie priorytetów".

Ocena
Spóźniona

Pani Doktor bardzo miła, sympatyczna. Umie słuchać oraz łatwo i przyjemnie się z nią rozmawia. Polecam wszystkim, którzy potrzebują udać się do psychiatry.

Ocena
Wioleta Bilska

Bardzo miła Pani doktor. Portafi wysłuchać i odpowiada na wszystkie zadawane pytania. Byłam coprawda dopiero na pierwszej wizycie ale wybieram sie na kolejna i naprwdę goraco polecam .W.B

Ocena
Iregor

Wyciszona, powściągliwa, nienarzucająca się. Słucha z uwagą, zadaje pytania, które prowadzą do celu, nie popada w dygresje, nie drażni. Naprawdę profesjonalna osoba w tym niełatwym zawodzie. Człowiek przychodzi na taką terapię zazwyczaj mocno skotłowany i spotkanie na swojej drodze takiego specjalisty może być naprawdę drogocenne. No i odrobina subtelnego wdzięku młodej osoby to całkiem miły dodatek, przynajmniej dla mnie.

Ocena
Agnieszka M.

Długo wahałam się zanim podjęłam decyzję o wizycie u psychiatry. W zasadzie bardzo czułam, że potrzebuję pomocy ale bałam się, że trafię na kogoś, kto mi lakonicznie powie "- weź się kobieto w garść" . Przekopałam internet i dopiero opinie na tym forum pomogły mi podjąć decyzje, że osobą której powierzę swoje problemy musi być Pani Daria. Miałam silny stan depresyjny, mimo to nie poszłam do pierwszego lepszego lekarza. Wyczekałam 3 tygodnie i jestem naprawdę bardzo zaskoczona profesjonalnym i empatycznym podejściem do pacjenta. Nie dziwi mnie, że do Pani Darii jest zapełniony kalendarz wizyt i trzeba w miarę wcześnie się umawiać. Ja nie żałuje! I bardzo bardzo polecam tego lekarza .

Ocena
Paweł

Świetna, Świetna, Świetna… Zawsze się obawiałem wizyty u lekarza psychiatry, a tu proszę :) , wielkie miłe zaskoczenie :) już po samym wejściu (czułem poprawę XD ) Miła sympatyczna z wielkim doświadczeniem. Moja przypadłość to „zaburzenia lękowe”, początki miałem straszne ale po dobraniu przez Panią Doktor leków czuję wielką , bardzo wielką poprawę, za co jestem jej bardzo wdzięczny :) za postawienie mnie na nogi :) Dziękuje, Dziękuje i jeszcze raz Dziękuje. Oczywiście polecam Panią Doktor :)

Ocena
Pacjentka

Anioł nie człowiek... Bardzo bałam się wizyty u psychiatry, ponieważ nie mam zaufania do lekarzy, jednak moje obawy okazały się niesłuszne. Pani doktor już podczas pierwszej wizyty potrafiła nawiązać ze mną kontakt-przeprowadziła szczegółowy wywiad. Jest osobą o wybitnej wiedzy i doświadczeniu, lekarzem z powołania. Po każdej wizycie u pani doktor czuję się coraz lepiej, potrafi motywować mnie do działania, a wszystko za sprawą szczerej rozmowy oraz idealnie dobranych leków. Jestem bardzo wdzięczna losowi, że trafiłam do Pani doktor Ochędzan. Jest najlepszym lekarzem-psychiatrą. Dziękuję Pani doktor za wsparcie i wiarę we mnie:-)

Ocena
Anna

Kobieta niesamowicie ciepła. Idealnie trafiony dobór leków. Wizyty nie są męczarnią, a przyjemnością. Dzięki niej pojawiła się u mnie bardzo szybka poprawa. Dobry człowiek.

Ocena
Alicja

Rzeczowa, ale przy tym niesamowicie ciepła i miła osoba. Rozgoni wszystkie lęki, wywoła uśmiech i postawi na nogi :)

Ocena
just

Byłam co prawda u pani doktor tylko raz póki co, ale mam bardzo pozytywne odczucia. Spokojna, zrównoważona, subtelna, wszystkie pytania, które zadaje są bardzo trafne i szybko wyciąga dobre wnioski. To był mój pierwszy raz w jakiegokolwiek psychiatry i życzę, żeby każdy przy pierwszej wizycie trafił tak dobrze jak ja. Ja się stresowałam pierwszą wizytą u tego typu lekarza ale spokój bijący od pani doktor od razu mi pomógł się przemóc. Bardzo miła i dobra.

Ocena
bardzo zadowolony pacjent

Bardzo bardzo serdecznie polecam Panią Doktor. Jest miła, uprzejma, tyle dobroci i chęci pomocy rzadko się spotyka u drugiego człowieka. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad i zleca wszystkie potrzebne badania. Następnie pogłębia diagnostykę w tych obszarach, w których jest to konieczne. Pani Doktor posiada ogromną wiedzę, doskonale analizuje symptomy, sama odgadła wiele z moich schorzeń zanim jeszcze zdążyłem o nich powiedzieć. Skrupulatnie omawia wyniki badań, nie spieszy się. Zawsze proponuje możliwe warianty leczenia. Człowiek wie, że nie jest pozostawiony samemu sobie.

Ocena
stefan.n

Pani doktor jest osobą, która wysłucha i doradzi, i przede wszystkim uspokoi. Polecam osobom, których dotknął mobbing w pracy, tak jak mnie, ona wie jak pomóc.

Ocena
kinga.w

Pani Ochędzan jest bardzo zaangażowana, drobiazgowa, daje poczucie zainteresowania. Gdybym miała okazję poleciłabym ją wszystkim znajomym, najbliższym, zwłaszcza tym, którzy mają problemy ze snem, zaburzenia snu i łaknienia, depresję. Świetna lekarka!

Ocena
darek.k.

Pani doktor uważnie słucha pacjenta i go nie ocenia! (nie moralizuje i nie wrzuca do jakiejś szufladki) zadaje dużo pytań obejmujących całe życie pacjenta ( a nie wyłącznie dot. objawów) w dodatku trafia w sedno problemu. Dzięki atmosferze panującej w gabinecie człowiek zazwyczaj zdenerwowany i spięty- szybko się uspokaja i rozluźnia- ogólnie bardzo profesjonalne podejście do człowieka i jego problemu!

Ocena
helena

Miałam duże trudności życiowe, poważne problemy osobiste i dlatego trafiłam do tej pani. Pani doktor Ochędzan słucha uważnie, patrzy na problem, sytuację całościowo. Jest spokojna, miła, ale też konkretna, potrafi wskazać sposób leczenia (leki, terapia). Bardzo mi pomogła.

Ocena
Wojciech

Bardzo pozytywnie oceniam pracę pani doktor. Gorąco polecam wszystkim szukającym pomocy w problemach z depresją, lękami, nerwicą. Bardzo mi pomogła, to fakt.

Ocena
iza.w

Super pani Doktor. Jestem jej stałą pacjentką od prawie 2 lat i bardzo mi pomogła. Bardzo dobry i ciepły lekarz. Zgadzam się z tym wszystkim co tu napisaliście przede mną.

Ocena
Marek.F

Bardzo polecam panią doktor osobom z problemami nerwicy lękowej. Bardzo miła pani, wysłucha, pomoże i bardzo dobrze dobiera leki. Jest bardzo ciepłą i miłą osobą.

Ocena
Marie

Pani doktor potrafi nawiązać świetny kontakt z pacjentem. Słucha, okazuje duży szacunek i zainteresowanie, wyciąga trafne wnioski. Myślę, że jest bardzo dobrą terapeutką. Jeśli zaś chodzi o pracę psychiatry, mam wrażenie, że jest zbyt ostrożna w dobieraniu leków.

Ocena
Margo

Niezwykle ciepła i rzeczowa Pani doktor. Potrafi wesprzeć w trudnych momentach i dać nadzieję. Dobrze dobiera leki.

Ocena
Renata

Polecam Panią Doktor pacjentom z zaburzeniami depresyjnymi (i nie tylko). Pani Doktor jako lekarz z niezwykle dużą uwagą słucha pacjenta, pozwala mu być sobą i trafnie wyciąga wnioski.

Ocena
Zbigniew

Polecam przede wszystkim pacjentom, którzy poza braniem leków potrzebują ciepłej lecz rzeczowej rozmowy, Pani Doktor jest niesamowitym człowiekiem.

Ocena
Pacjent

Rewelacyjna Pani doktor. Dobrała mi odpowiednie leki na depresje, bo okazało się, że w szpitalu jednego leku nie powinnam brać. Pani doktor jest bardzo wnikliwa, zadaje dużo pytań i jest dociekliwa. Bardzo interesuje się pacjentem i jego codziennym zyciem. Wizyta u niej trwa dość długo i regularnie. Zawsze znajdzie czas. Jest również bardzo ostrożna. Dodam tylko, że leczę się u niej na depresję i to Państwowo na Meissnera, co nie jest bez znaczenia, ponieważ Pani doktor wsrod innych lekarzy Państwowych jest ewenementem.

Ocena
Hybstar

Bardzo dobra, młoda Pni Doktor. Trafiłem do Niej z diagnozą depresji, zajęła się mną, pomogła w najgorszych chwilach. Dobrała odpowiedni zestaw lekarstw, doradziła w jaki sposób poradzić sobie z chorobą. Jest spokojna i wyważona, traktuje pacjenta bardzo indywidualnie, starając się jak najlepiej zrozumieć jego problemy. Posiada bardzo dużą wiedzę i jest bardzo zaangażowana w wykonywaną pracę. Polecam tego lekarza.

Ocena
Młody K.

Zajmowała się mną w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w trakcie mojego pobytu na oddziale. Spokojna, cicha, słuchająca i przejęta tym co mówię. Dała mi dobre leki, pomogła stanąć na nogi. Dobry lekarz.

Ocena
ja

Nizwykle ciepła i rzeczowa Pani doktor. Potrafi wesprzeć w trudnych momentach i dać nadzieję. Dobrze dobiera leki.

Ocena
AR

Polecam wszystkim osobom z depresją. Pani doktor jest ciepła, życzliwa, dokładna i bardzo dobrze dobiera leki.

Ocena
Marciin

Poleciłabym osobom z depresją, zagubionym. Pani Daria jest konkretnym i dobrym lekarzem przy którym można się wyluzować.

Ocena
as

Polecam przede wszystkim pacjentom, którzy poza braniem leków potrzebują ciepłej lecz rzeczowej rozmowy, Pani Doktor jest niesamowitym człowiekiem.

Ocena
Magda

Pani doktor jest osobą niezwykle serdeczną i wsłuchaną w pacjenta. Leczę się u Pani dr i jestem bardzo zadowolona. Pani dr odpowiada mi na wszystkie pytania i nie neguje zdania pacjenta tylko dokładnie tłumaczy. Bardzo ciepły lekarz.

Ocena
Pacjent

Polecam pacjentom, którzy doświadczyli psychozy. Pani doktor z uwagą słucha pacjenta i dostosowuje leczenie i profilaktykę odpowiednio do stanu chorego.

Ocena
L_

Polecam wszystkim, którzy potrzebują uzyskać fachową poradę i potrzebują, aby ktoś ich wysłuchał i skierował pacjenta na normalny tok życia.

Ocena
KK

Polecam Panią Doktor osobom w depresji. Pacjentom spotykającym się z lobbingiem w pracy. Osobom wycofanym z życia towarzyskiego, społecznego.

Ocena
Zbyszek

Poleciłbym każdemu kto ma problemy z depresją czy też inne psychiatryczne.

Ocena
Asia

Polecam Panią Doktor pacjentom z zaburzeniami depresyjnymi (i nie tylko). Pani Doktor jako lekarz z niezwykle dużą uwagą słucha pacjenta, pozwala mu być sobą i trafnie wyciąga wnioski.

Ocena
Anonim

Bardzo dobra, młoda Pani Doktor. Trafiłem do Niej z diagnozą depresji. Zajęła się mną, pomogła przetrwać najgorsze chwile. Dobrała odpowiedni zestaw lekarstw, poradziła w jaki sposób radzić sobie z chorobą, skierowała na odpowiednią terapię. Pani Doktor posiada dużą wiedzę i jest bardzo zaangażowana w pracę którą wykonuje. Czułem, że zajęła się mną indywidualnie, mogłem szczerze z Nią porozmawiać, bardzo mi pomogła. Polecam tego lekarza.

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ »