Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50
photo

lek. Hubert Sońta

lekarz psychiatra

OPINIE O SPECJALIŚCIE »

lek. Hubert Sońta

Praca w szpitalu:

  • Praca w oddziale IV. Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27 - od 01.12.2015 r. do teraz

Doświadczenie:

  • 01.12.2015 r. - obecnie - lekarz odbywający specjalizację z dziedziny psychiatrii w trybie rezydenckim w Oddziale IV. Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27
  • 06.2016 - 03.2017 – lekarski dyżur telefoniczny w ramach Antydepresyjnego Telefonu Zaufania Fundacji ITAKA w Warszawie
Wykształcenie:
  • 2021 - Państwowy Egzamin Specjalizacyjny - Psychiatria
  • 2014 r. Warszawski Uniwersytet Medyczny - ukończenie studiów stacjonarnych na kierunku lekarskim na I Wydziale Lekarskim

Dodatkowe szkolenia:

  • 18.08.-23.08.2014 r. -  Ustroń, udział w szkoleniu „Młody Lekarz” w ramach projektu unijnego "Ogólnopolskie szkolenia z zakresu funkcjonowania systemu ochrony zdrowia oraz umiejętności komunikacji, współpracy i budowania relacji z pacjentem dla lekarzy rozpoczynających pracę".

Specjalizuje się w:

  • diagnostyce i leczeniu depresji
  • diagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii
  • pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ
Posiadane uprawnienia:

Przyjmuje w przychodni:

  • DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19
 

Aby umówić się na wizytę:

 
A.Ł
2021-07-09

Bardzo szczegółowy wywiad lekarski, doktor był zainteresowany rozmowa ze mną i wszystkiego dokładnie słuchał.
Wypisał odpowiednie leki i wyjaśnił jak je dawkować i jakich efektów mogę się spodziewać.
Zdecydowanie polecam tego lekarza :)

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Andrzej M
2021-07-01

Nie będę się rozpisywał ..................rewelacja wszystko na szóstkę.

Ocena
Ula
2021-06-26

Pan doktor jest wspaniałym, ciepłym człowiekiem, a do tego świetnym specjalistą. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Bardzo uważnie słuch. Bardzo mi pomógł. Dzięki Niemu powoli wstaję z kolan i chce mi się chcieć. Polecam wszystkim znajomym.

Ocena
Joanna
2021-06-07

Fantastyczny, empatyczny Lekarz. Wdrożone leczenie przynosi efekty, a to jest najważniejsze. Dziekuję! :)

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Emilia W
2021-04-22

Pan doktor jest świetnym specjalistą z powołania, leczę się już ponad 2 lata i polecam wszystkim z czystym sumieniem. Uważnie słucha pacjenta i poświęca tyle czasu ile potrzeba a leczenie przynosi upragniony efekt. Bardzo polecam :)

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Kasia
2021-04-12

Super specjalista i człowiek. Empatia, wiedza. Polecam pana doktora.

Ocena
Wdzięczny Pacjent G
2020-12-21

Jestem bardzo wdzięczny za pomoc Pana Doktora w bardzo trudnej dla mnie sytuacji. Bardzo trafna diagnoza i ukierunkowane leczenie przyniosło rezultaty. Pan Doktor zawsze wykazywał się zrozumieniem, i czułem w nim wsparcie. Bardzo polecam wszystkim tego specjalistę. Bardzo ciepły i życzliwy człowiek. Pozdrawiam, Wdzięczny Pacjent G

Ocena
Pacjentka
2020-10-09

W trudnym dla mnie momencie Pan Doktor pomógł mi wrócić do równowagi. Dzięki jego zaangażowaniu i lekom od razu dobranym w dziesiątkę udało mi się znów radzić z rzeczywistością. Wykazuje on duże zaangażowanie w przedstawiane problemy, można liczyć na jego wsparcie. Polecam wizytę wszystkim którzy potrzebują pomocy, pozwólcie sobie pomóc.

Ocena
Centrum Terapii Dialog
2021-09-26
Szanowna Pani.
Pan Doktor zawsze dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej pomagać swoim pacjentom. Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami opinią.
Serdecznie pozdrawiamy,
Centrum Terapii Dialog
Pacjentka
2020-10-08

Bardzo dobry lekarz, gorąco polecam !!! Daje duże poczucie komfortu podczas wizyty. Doktor uważnie i cierpliwie słucha pacjenta. Bardzo serdecznie polecam.

Ocena
Centrum Terapii Dialog
2021-09-26
Szanowna Pani.
Dziękujemy za polecenie.
Pozdrawiamy,
centrum Terapii Dialog
Pacjent
2020-06-24

Trafiłam do doktora z przekonaniem, ze potrzebuje pilnie pomocy specjalisty, nie radząc sobie z depresja. Dobrze, ze spotkałam tego specjalistę. Trafna diagnoza, dobrze ułożone leczenie. Każda wizyta jest bardzo merytoryczna, konkretna i rzeczowa. A jednocześnie lekarz jest ciepłym, wspierającym człowiekiem. Daje duże poczucie komfortu podczas wizyty, oraz pełna uwagę pacjentowi. Bardzo serdecznie polecam.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Pacjent
2020-06-18

Kompetentny i profesjonalny psychiatra. Przeprowadza bardzo szczegolowy wywiad i odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Lucas
2019-10-07

Dr Sonta treated my problems effectively, and my migraines to boot! Excellent physician, great English
Źródło: znanylekarz.pl

Ocena
Natalia
2019-10-01

Polecam szczerze tego specjalistę. Jest osobą bardzo dokładną, wnikliwą a przy tym bardzo sympatyczną. To mój pierwszy kontakt z tego typu lekarzem, a nie czułam żadnego dyskomfortu - wręcz przeciwnie: poczułam się na prawdę "zaopiekowana" w tym trudnym dla mnie momencie. Bardzo duży pozytyw!
Źródło: znanylekarz.pl

Ocena
Pacjent
2019-10-08

Bardzo dobry lekarz, gorąco polecam !!! Dążenie do rozwiązania problemu i zebranie wywiadu jest cechą dość rzadką w dzisiejszych czasach.
Źródło: znanylekarz.pl

Ocena
Nina
2019-09-01

Jestem zadowolona z przebiegu wizyty. Pan Hubert Sońta wykazał pełny profesjonalizm. Przeprowadził wywiad i zastosował inne leki niż dostawałam, na szczęście ze świetnym skutkiem. Podszedł do mojego przypadku inaczej niż poprzedni lekarze, kazał zrobić dodatkowe badania i nie opierał swojej wiedzy tylko na poprzednich diagnozach. Zaufałam Panu Sońcie i mam nadzieję będzie ze mną już teraz tylko lepiej.
Źródło: znanylekarz.pl

Ocena
grawina
2019-09-10

Mam bardzo pozytywne odczucia po wizycie u pana doktora. Doktor uważnie i cierpliwie słucha pacjenta i podchodzi poważnie do problemu.
Źródło: znanylekarz.pl

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ »