Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50
photo

dr n. med. Wanda Laskowska-Studniarska

Neurolog

Ponad 45 lat doświadczenia pracy z Pacjentami
OPINIE O SPECJALIŚCIE »

dr n. med. Wanda Laskowska-Studniarska

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • ponad 45 lat

Doświadczenie zdobywała:

 • W Klinikach Neurologii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie - adiunkt
 • W Szpitalu Wojewódzkim w Warszawie - asystent
 • W Rehabilitation Centre Benghazi, Libia - konsultant;
 • W Zakładzie Neurofizjologii Klinicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii - adiunkt;
 • Konsultując w renomowanych przychodniach w Warszawie
   
Wykształcenie:
 • 1998 – Studium Podyplomowe Zarządzania w SGH
 • 1983 – II stopień specjalizacji z neurologii
 • 1978 – stopień doktora nauk medycznych
 • Wydział Lekarski Warszawskiej Akademii Medycznej

Specjalizuje się w:

Neurologii – wszystkie choroby neurologiczne, a szczególnie:
 • tężyczka,
 • nerwice,
 • bóle głowy, w tym migrena,
 • padaczka,
 • zawroty głowy,
 • ból przewlekły,
 • zaburzenia pamięci,
 • bóle kręgosłupa,
 • drżenie
Posiadane uprawnienia:

Przyjmuje w przychodni:

 • DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19
 

Aby umówić się na wizytę:

 
Tadek
2021-09-01

Pani Doktor uważnie słucha i wyczerpująco wyjaśnia na czym polega choroba. Jest przyjazna dla pacjenta. Polecam!

Ocena
I.P.
2021-09-13

Jestem zadowolona Pani doktor szczegółowo przeprowadziła wywiad i badanie, udzieliła cennych wskazówek które mam nadzieje ze pomogą, bardzo szczegółowo wyjaśniła sposoby leczenia, jestem zadowolona z wizyty

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Sylwia
2021-07-01

Bardzo rzeczowa osoba, profesjonalna i z dużym zaangażowaniem wszystko wyjaśnia. Badanie szczegółowe, dużo poświęconego czasu. Bardzo jestem zadowolona.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Kamila
2021-06-23

Bardzo polecam Panią doktor! Szybko postawiła diagnozę, skierowała na odpowiednie badania. Żałuje że wcześniej nie trafiłam do Pani doktor oszczędziło by mi to stresu związanego ze stawianą poważna diagnozą. Pani doktor ma w sobie ogromny spokój, pacjent czuje się bezpiecznie bo wie że jest u lekarza który jest skupiony tylko na jego zdrowiu.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Kasia
2021-06-21

Pani Doktor zdiagnozowała mnie prawidłowo po tym, jak wielu specjalistów i innych neurologów postawiło mi błędną diagnozę. Jestem niezmiernie wdzięczna za plan leczenia który dostałam, bo w końcu poczułam się lepiej. Pani doktor jest nie tylko bardzo kompetentna, ale ma też ciepłą osobowość i łatwo się z nią rozmawia. Patrzy na pacjenta w sposób holistyczny a nie wyrywkowy. Odpowiada na wszystkie pytania i bardzo dobrze wszystko wyjaśnia.
Szczerze polecam!

Ocena
Emilly
2021-05-05

Dokładny wywiad z pacjentem, wykonanie podstawowych badań neurologicznych możliwych w gabinecie, profesjonalne podejście oraz wyjaśnienie, propozycja zrobienia dodatkowych badań wykluczających lub potwierdzających omawiany problem.

Ocena
Renata
2021-05-05

Polecam - wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze a Pani doktor okazała się kompetentną osobą, zaangażowaną, udzieliła odpowiedzi na moje pytania

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Aleksandra
2021-04-27

Bardzo rzeczowo i konkretnie. Pani doktor pełna empatii i życzliwa. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
MB
2021-03-23

Rzeczowa, konkretna rozmowa. Pani Doktor zrobila szczegolowy wywiad, następnie prosiła o wykonanie serii ćwiczeń i zbadała młoteczkiem. Przedstawiła prawdopodobna diagnozę, rekomendując badania MR „just in case", które okazało się niezbędne w dalszym rozpoznaniu.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Marcin
2021-03-16

Bardzo profesjonalna obsługa. U lepszego lekarza nigdy nie byłem, Pani Doktor z bardzo duża wiedzą. Polecam każdemu wizyte.

(znanylekarz.pl)

Ocena
Katarzyna
2021-03-09

Pani Doktor zdiagnozowała moją chorobę tezyczke już na pierwszej wizycie - inni lekarze nie wiedzieli co jest przyczyną bóli i złego samopoczucia a badania były dobre. Dzięki Pani Doktor mogłam znów zacząć prowadzić normalne życie - to Pani Doktor przywróciła mnie do życia i pomaga pokonywać chorobę. Dzięki Pani Doktor przetrwałam ciężkie chwile które miałam w tym roku a trwało to od 1 stycznia - dzięki Pani Doktor mogłam poradzić sobie z tym co mnie spotkało i w miarę normalnie żyć i pracować dzięki zastosowanym lekom i trafnej diagnozie. Dziękuje Pani Doktor. Cały czas jestem pacjentką Pani Doktor i polecam innym

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Jola
2021-02-26

Pani doktor, to znakomity specjalista i wspaniały człowiek. Bardzo wnikliwa, szczegółowa, rzeczowa, cierpliwa, a jednocześnie szalenie empatyczna. Pacjent czuje, że jest w dobrych rękach. Wywiad i badanie niezwykle szczegółowe. Lekarz, który wzbudza zaufanie. Zdecydowanie polecam !!!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Artur K
2021-02-16

Pani dr bardzo skutecznie wdrożyła program leczenia i w sposób bardzo komunikatywny przekazala istotę problemu oraz diagnozę. Wskazówki i zalecenia okazały się bardzo trafne i skuteczne. Jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
J.B.
2021-02-11

Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze, a co najważniejsze poczułam się zaopiekowana przez Panią doktor, która przeprowadziła ze mną dokładny wywiad i badanie. Czuć było duże zaangażowanie i wiedzę. Uzyskałam też odpowiedź na wszystkie pytania oraz dalsze zalecenia. Pani doktor wzbudziła moje pełne zaufanie, serdecznie dziękuję za wizytę :)

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Sylwia
2021-01-18

Pani Doktor bardzo rzeczowa, jednocześnie wykazująca dużą empatię i zaangażowanie w problem pacjenta. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, badanie i wywiad wydały mi się niezwykle szczegółowe. Zdecydowanie będę kontunuować leczenie u Pani doktor.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Anna Urbanska
2021-01-13

Bardzo przyjemna a jednocześnie rzeczowa wizyta. Otrzymałam odpowiedz na nurtujące mnie pytania dostałam dodatkowe wskazówki gdzie szukać informacji aby zgłębić wiedzę na temat migreny.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
J.K

P. Doktor jest miłą osobą która z uwagą i zaangażowaniem słucha i wyjaśnia wątpliwości. Posiada ogromną wiedzę a badanie przeprowadza bardzo dokładnie nie zwracając uwagi na poświęcony czas. Mam nadzieję i wierzę że zastosowane leczenie przyniesie oczekiwane skutki. Gorąco polecam poszukującym wspaniałego neurologa.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Paulina
2020-12-09

Świetny neurolog, szybko postawiona diagnoza. Pani doktor uważnie słucha, odpowiada na każde zadane pytanie, jest lekarzem z ogromna wiedzą, czuje się zaopiekowana i bezpieczna będąc w jej rękach. Bardzo empatyczna i przemiła osoba. Polecam z całego serca, dawno nie spotkałam się z taką osoba :)

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Ewa
2020-11-27

Pani Doktor jest wyjatkowym lekarzem i cudownym czlowiekim. Specjalista z ogromna wiedza i empatyczna osoba, ktora swoim zachowaniem sprawia, ze pacjent czuje juz od pierwszej minuty, ze jest w dobrych rekach.Prawidlowa Diagnoza i leczenie, postawilo mnie na nogi. Polecam z calego serca.

Ocena
Centrum Terapii Dialog
2021-09-19
Szanowna Pani,
dziękujemy za Pani opinię. Cieszymy się, że jest Pani pod uważną i profesjonalną opieką Pani Doktor.
Pozostajemy do dyspozycji,
Centrum Terapii Dialog
Alicja
2020-11-23

Polecam

Ocena
Centrum Terapii Dialog
2021-09-19
Szanowna Pani.
Bardzo dziękujemy za polecenie. W Centrum Terapii Dialog zawsze dokładamy wszelkich sił, aby nasi Pacjenci byli otoczeni troskliwą i profesjonalną opieką.
Pozdrawiamy,
Centrum Terapii Dialog
Marianna
2020-07-16

Jestem bardzo zadowolona z wizyty online. Pani doktor uważnie słuchała o problemach i zaproponowała leczenie, które, mam nadzieję przyniesie oczekiwany skutek.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
I.K
2020-07-16

Cała wizyta bardzo profesjonalna. Pani doktor zebrała wywiad, wysluchała uważnie, dokładnie zbadała i postawiła wstępną diagnozę.
Zdecydowanie polecam!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Anna
2020-07-16

Gorąca polecam. Wizyta trwa tak długo, jak jest to potrzebne, pani doktor bardzo dociekliwa i wnikliwa. Była trzecim neurologiem, do którego udałam się z moją tężyczką i jedynym, który potrafił wytłumaczyć przyczynę każdego z objawów, uspokoić i wdrożyć leczenie, które naprawdę działa.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Wioleta
2020-07-16

Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Wyjaśniła co i jak, dała skierowanie badania i opowiedziała o całym procesie dalszego leczenia. To była moja pierwsza wizyta i polecam każdemu.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Izabela Rżysko-Soszyńska
2020-07-16

Gorąco polecam.Pani doktor to oaza spokoju, bardzo ciepła , z wielką klasą i wiedzą. Pani doktor bardzo dokładnie zapoznała się z dokumentacją choroby, udzieliła wyczerpujących informacji, odpowiedziała na wszystkie moje pytania,wątpliwości, niepokojące symptomy, objawy. Rzeczowo i drobiazgowo.Jeszcze raz z czystym sumieniem polecam każdemu,kto ma problemy neurologiczne.Serdecznie pozdrawiam panią doktor! Dziękuję!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Konrad
2020-07-16

Wizyta przebiegła bardzo dobrze. Zostałem szczegółowo poinformowany o mojej przypadłości, skierowany na kolejne badania oraz dostałem odpowiednie leki

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
e.chwalowska
2020-07-16

Wspaniały lekarz. Pani doktor jest bardzo dokładna i wnikliwa. Kompetencje na najwyższym poziomie. W pełni zainteresowana pacjentem. Świetna ocena objawów. Budzi ogromną sympatię i zaufanie. Gorąco polecam.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
agnieszka
2020-07-16

Pani Doktor doskonale prowadzi wizytę. Skoncentrowana na pacjencie i jego niedomaganiach a przy tym miła. Ma szeroką wiedzę, która wykracza poza ramy neurologii. Wszystko, co próbowałam zebrać na temat mojego zdrowia przez ostatnie dwa lata, Pani Doktor ułożyła w całość. To dało mi spokój. Dziękuję.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Kamola
2020-07-16

Polecam Panią Doktor, dobrze tłumaczy przyczyny choroby, ustala odpowiedni tok leczenia. Tłumaczy, wyjaśnia i nie patrzy na zegarek. Przy tym ciepła i miła Pani.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Joanna
2020-07-16

Bardzo polecam panią doktor. Byłam u wielu lekarzy i żaden nie potrafił postawić trafnej diagnozy i dobrać odpowiednich leków na bardzo silne migreny. Pani doktor już na pierwszej wizycie mi pomogła dobrała odpowiednie leki. Wizyta trwała długo co żądło się zdarza u innych lekarzy,został przeprowadzony szczegółowy wywiad zbadała mnie i dobrała odpowiednie leki. Odkąd jeżdżę do pani doktor nie mam migren, żądło boli mnie głowa, dużo lepiej się czuję. Także szczerze polecam jak do neurologa to tylko do niej.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Anna Czaczkowska
2020-07-16

Bardzo polecam Panią doktor. Już na pierwszej wizycie, patrząc na poprzednie badania - robione przez innych lekarzy- i z wywiadu postawiła trafną diagnozę. Nie patrzy na zegarek, aby szybciej zakończyć wizytę. Bardzo uważnie słucha.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Joanna
2020-07-16

Pani Doktor pomogła mi w walce z tężyczką, co pozwoliło mi wrócić do normalnego funkcjonowania. Polecam
Dziękuję.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
kamila.ksiezopolska
2020-07-16

Przemiła Pani doktor, bardzo skrupulatna i dociekliwa. Z całą pewnością Pani doktor jest lekarzem wartym polecenia.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
antea.krx
2020-07-16

Bardzo kompetentny lekarz, słucha i wszystko wyjaśnia. Prawidłowo stawia diagnozę i ma indywidualne podejscie do pacjenta. Polecam

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
AT
2020-07-16

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Daje się wygadać ale słucha wnikliwie. Koryguje z miejsca to jak powinniśmy siedzieć. Polecam

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
m_sychowicz
2020-07-16

Pani Doktor bardzo uważnie słucha i dokładnie bada. W gabinecie spędziłam ponad godzinę, bo moja choroba jest trudna do jednoznacznego zdiagnozowania. W końcu jednak poczułam nadzieję. Lekarz z powołania.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Sylwia
2020-07-16

Pani Neurolog przemiła , zrobiła szczegółowy wywiad , starała się rozwiać wszystkie wątpliwości . Zleciła pakiet badań. Neurolog z powołania , który naprawdę chce pomóc pacjentowi :) w stu procentach polecam !! :)

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
magda.michalak
2020-07-16

Pani doktor mnie wysłuchała, zrobiła wywiad, zbadała, uspokoiła, dała zalecenia na najbliższy czas, cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Do tego wszystkiego była bardzo miła i życzliwa. Zdecydowanie polecam.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
weronikamalinowska217
2020-06-24

bardzo sympatyczna, chętnie odpowiada na wszystkie pytania, uspokaja. Próbuje dogłębnie zdiagnozować problem.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
celewap85
2020-06-18

Pani doktor bardzo dokładnie przeprowadza wywiad. Jest bardzo skrupulatna mam wrażenie że niczego nie chce pominąć. Patrzy na problem z różnej perspektywy. A do tego jest miła o serdeczna. Uspokoił mnie i postawiła wstępną diagnozę.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
hanus
2018-10-27

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Bardzo
miła i profesjonalna osoba. Tylko cena za wizytę boli...

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ »