Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50
photo

lek. Michał Feldman

lekarz psychiatra

Ponad 10 lat doświadczenia pracy z Pacjentami
OPINIE O SPECJALIŚCIE »

lek. Michał Feldman

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • Od 2009 roku

Doświadczenie zdobywał:

 • W Instytucie Psychiatrii i Neurologii (III Klinika Psychiatryczna) w Warszawie
Wykształcenie:
 • 2006 – Warszawski Uniwersytet Medyczny (II Wydział Lekarski)

Specjalizuje się w:

 • Dysmorfofobii
 • Agorafobii
 • Bulimii
 • Zaburzeniach emocjonalnych
 • Schizofrenii
 • Psychozach
 • Zaburzeniach psychicznych
 • Chorobie afektywnej dwubiegunowej
 • Zaburzeniach snu
 • Zaburzeniach pamięci
 • Zaburzeniach osobowości
 • Zaburzeniach odżywiania
 • Zaburzeniach psychosomatycznych
 • Anoreksji
 • Fobiach
 • Nerwicy
 • Nerwicy natręctw
 • Depresji
 • Lękach
 • Fobii społecznej
Posiadane uprawnienia:

Wypowiedzi w mediach i publikacje:

Wypowiedź dr Michała Feldmana na temat ataków paniki w samolocie, w artykule na portalu Fokus.pl - "Jak pokonać strach przed lataniem?" 
"Bulimia i napadowe objadanie - przyczyny, objawy, leczenie"
- rozmowa ze specjalistą z Poradni Zaburzeń Odżywiania >ZOBACZ WEBINAR< 
Redaktor merytoryczny książki "Pokonać bulimię i napadowe objadanie" >DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ<

Przyjmuje w przychodni:

 • DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19
 

Aby umówić się na wizytę:

 
Jarek
2021-06-21

Pisząc "NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO SPOTKAŁEM" myślałem , że napisze coś odkrywczego i specjalnego. Ale Tu wszyscy piszą to samo. Dlatego obiema rękoma podpisuję się pod wszystkimi superlatywami dla tego doktora. I oczywiście gorąco POLECAM.

Ocena
Mateusz
2021-04-13

LEKARZ NAJLEPSZY Z MOŻLIWYCH, JEST PO PROSTU SUPER, CIEPŁY EMPATYCZNY AŻ CHCE SIĘ Z NIM ROZMAWIAĆ.

Ocena
Aleksandra
2020-06-18

Dr Feldman wyleczył mnie z choroby, która odbierała mi chęć do życia. To lekarz z powołania, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzebuje. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania. Pacjenta traktuje z dużym szacunkiem, jako partnera w rozmowie i procesie leczenia. Służy wsparciem nie tylko podczas wizyty, w sytuacjach kryzysowych zawsze można liczyć na szybki kontakt z Doktorem. Polecam każdemu, kto ma nie najlepsze doświadczenia z psychiatrami i oprócz recepty chce otrzymać przede wszystkim wsparcie i zrozumienie.
(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
zadowolona pacjentka
2017-08-11

Pan Feldman jest lekarzem z powołania jestem bardzo zadowolona z leczenia

Ocena
Oliwia
2016-12-10

Bardzo serdecznie polrcam Dr Feldmana, mily , zyczliwy , pomocny I przede wszystkim szczery . Leki dobrane bardzo dobrze, liczyl sir z moimi preferencjami a wszelkie obawy zostaly przyjete I wytlumaczone. Nie jest to lekarz ktory trakrujr pachenta jak numerek lecz podchodzi indywidualnie do kazdego I poswieca mu swoj czas np przedluzajac wizytę. Bardzo ciepla I mila atmosfera. Polecam

Ocena
Anonim
2015-07-27

Każdemu, kto nigdy wcześniej nie był u lekarza psychiatry. Świetne podejście do pacjenta.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam szczególnie tym, którzy wcześniej nie korzystali z pomocy psychiatrycznej. Pan doktor jest ciepłą osobą, wizyta przebiega w pozytywnej atmosferze.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam pacjentom głównie z dysmorfobią, ale Doktor potrafi pomóc w większości problemów. To najlepszy lekarz do jakiego kiedykolwiek trafiłam.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam wszystkim osobom, które kiedykolwiek miały problem z zaufaniem do psychiatry. Niesamowicie uważne i troskliwe podejście do pacjentów, niezwykle głęboka wiedza fachowa. Najlepszy lekarz, do jakiego trafiłem.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam pacjentom z fobią społeczną.

Ocena
dianula, 21 lat

MIALAM STYCZNOSC Z WIELOMA LEKARZAMI ALE DOPIERO GDY POZNALAM DR FELDMANA POTRAFILAM SIE PRZED NIM OTWORZYC.Kompetentny inteligentny mily najlepszy z lekarzy

Ocena
Anonim

Pan Michal jest prawdziwym profesjonalista w tym co robi. Oby wszyscy mlodzi lekarze tak swietnie sie zapowiadali! Dziekuje i polecam kazdemu.

Ocena
Anonim

Pan Michał jest doskonałym psychiatrą. Ma szalenie empatyczne podejście do pacjenta, nie traktuje go szablonowo, stara się go zrozumieć, a przede wszystkim pomóc. Ucieleśnienie humanizmu. Polecam, bo trudno o lepszego specjalistę.

Ocena
Anonim

Polecam dla osób, którzy się pierwszy raz zetknęli z psychiatrią i psychiatrą

Ocena
Tymon99

Polecam. Jako jeden z niewielu lekarzy psychiatrów prowadzi pacjenta "za rękę" i pomaga na każdym etapie leczenia.

Ocena
Asia

Leczę się u dr Michała Feldmana od niedawna i jestem zachwycona. Wspaniały lekarz, bardzo otwarty sympatyczny i empatyczny. Świetny specjalista, bardzo dobrze dobiera leki, zwraca uwagę na skutki uboczne, skutecznie zachęcił mnie do brania leków, co nie udało się dotąd żadnemu lekarzowi. Widać, że zależy mu na pacjencie, na jego zdrowiu, myślę, że pan Michał jest po prostu bardzo dobrym miłym człowiekiem:)

Ocena
zadowolony pacjent

Bardzo dobry lekarz. Rozmawiając z nim czuć, że naprawdę interesuje się losem pacjenta. Wszystkie decyzje co do sposobów leczenia i leków dokładnie omawia. Postawa Pana doktora sprawia, że bez skrępowania można opowiedzieć też o tych bardziej wstydliwych sprawach i już po samej rozmowie jakoś lżej się na duszy robi. Na początku troche onieśmielił mnie młody wiek Pana Michała, ale szybko przekonałem się, że to raczej zaleta:) Super by było gdyby wszyscy psychiatrzy mieliby choć połowę szacunku i empatii dla pacjenta jak pan Michał.

Ocena
Jacek L.

Polecam pacjentom, którym zależy na tym aby doktor był konkretny i dokładny a atmosfera na spotkaniu była przyjacielska.

Ocena
polecajacy

Polecam osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Ocena
Ela

Serdecznie polecam Pana Doktora osobom z nerwicą, lękami i zaburzeniami. Pomaga w stu procentach zrozumieć i wspiera pacjenta. Można liczyć na pomoc z jego strony.

Ocena
sss

Polecam osobom z depresją i zaburzeniami emocjonalnymi. Szczególnie tym, którzy wcześniej się nie leczyli. Dr Feldman jest osobą sympatyczną i bardzo rzeczową.

Ocena
Adam_Z

Polecam wszystkim osobom, które cierpią z powodu straty dziecka. Można się wyżalić, Pan Doktor wysłucha, wytłumaczy spokojnie co i jak. Sprawi, że człowiek poczuje się lepiej.

Ocena
mily

Polecam wszystkim bo to miły, życzliwy, wspaniały i empatyczny człowiek. Specjalista od leków. Potrafi pomóc i wczuwa się w sytuację pacjenta.

Ocena
Marek

Polecam każdej osobie, która ma depresję. Jest profesjonalistą. Rozumie pacjenta, jest empatyczny, chce pomóc i wie jak.

Ocena
s

Znakomity specjalista, wnikliwie zajmuje się problemami pacjenta.

Ocena
M.C

Pan dr Feldman jest osobą bardzo otwartą, miłą i potrafiącą zdiagnozować przyczyny choroby. Również odpowiednio dobiera leki do stanu zdrowotnego. Polecam dla ludzi z apatią, depresją i problemami życiowymi i zawodowymi.

Ocena
Anka

Poleciłabym go każdemu, kto ma problemy różnego typu natury psychicznej. Wspaniały człowiek, ‚ludzki’ lekarz.

Ocena
Emil

Polecam osobom, które potrzebują pomocy lekarza otwartego, przyjaznego, pełnego zrozumienia oraz chętnego pomóc w każdym problemie emocjonalnym.

Ocena
anonim

Pan Michał jest prawdziwym profesjonalistą w tym co robi. Oby wszyscy młodzi lekarze tak świetnie się zapowiadali! Dziekuję i polecam każdemu.

Ocena
pacjent

Szczególnie polecam osobom młodym, które potrzebują nie tylko fachowej porady i wsparcia, ale dozy poczucia humoru i zrozumienia dylematów młodego człowieka.

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ »