Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50
photo

lek. Wenesa Gajos

lekarz psychiatra, psychoterapeuta integracyjny

Ponad 10 lat doświadczenia pracy z Pacjentami
OPINIE O SPECJALIŚCIE »

lek. Wenesa Gajos

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • Od 2007 roku

Doświadczenie zdobywała:

 • W Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • W Klinice Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie 
 • Jako autorka tłumaczeń oraz publikacji z zakresu psychiatrii
Wykształcenie:
 • Obecnie – w trakcie szkolenia z psychoterapii integracyjnej w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia
 • 2016 – specjalizacja z psychiatrii
 • 2006 – Akademia Medyczna (Wydział Lekarski) we Wrocławiu

Specjalizuje się w:

 • Diagnostyce i leczeniu ADHD u dorosłych
 • Pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ
 • Diagnostyce i leczeniu psychiatrycznym kobiet w ciąży i połogu
 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń depresyjnych
 • Diagnostyce i leczeniu zaburzeń odżywiania
 • Psychiatrii osób dorosłych
Posiadane uprawnienia:

Wypowiedzi w mediach i publikacje:

 • Wywiad z lek. Wenesą Gajos - "Psychiatra - całościowe spojrzenie na pacjenta". W "Studiu Active" w TVN Meteo wyjaśniała jak spać, by się wyspać i czym grozi niedobór snu.
 • "Borderline - objawy i leczenie" >ZOBACZ WEBINAR
 • Dr Wenesa Gajos z Poradni ADHD u Dorosłych opowiada w artykule o tym, jaki wpływ ma odpowiednie żywienie na dorosłe osoby z ADHD >>PRZECZYTAJ<<

Przyjmuje w przychodni:

 • DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19
 

Aby umówić się na wizytę:

 
Basia
2021-09-05

Pani doktor jest cudowna. Zawsze kiedy potrzebowałam pomocy, to Pani doktor podała mi pomocną dłoń. Pani jest bardzo miła i empatyczna i przy okazji bardzo profesjonalna. Atmosfera sprzyjająca opowiedzeniu o problemach. Polecam każdemu. Po wizycie problemy stają się bardziej do udźwignięcia. Polecam. 10/10 :)

Ocena
Michał
2021-08-27

Widzę bardzo wyraźną poprawę mojego stanu (zaburzenia depresyjne) dzięki leczeniu u dr Wenesy Gajos. Dobrze dobrane leki oraz duża uważność i empatia Pani Doktor podczas wizyt sprawiają, że polecam leczenie u Niej każdej i każdemu potrzebującemu wsparcia psychiatry.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Natalia
2021-07-24

Niestety nie mogę podzielić się pozytywnymi opiniami o Pani dr. Byłam bardzo długo pacjentką Pani doktor. Efekty po lekach: Przyrost masy ciała (25 kg), podwyższony poziom hormonów - brak możliwości posiadania dzieci. Mówiłam, Pani dr, że chce mieć dzieci. Pani dr nie potrafi doradzić też jak można zrezygnować z leków po leczeniu. Oczywiście wspomina o odstawieniu po pewnym czasie, jednak nie mówi w jaki sposób (stopniowo to jedyna odpowiedź). Precyzyjnych informacji musiałam szukać w internecie.
Oczywiście, Pani dr jest empatyczna i potrafi słuchać, ale idąc do lekarza, który jest po UW oczekuję bardziej precyzyjnych informacji.

Ocena
Centrum Terapii Dialog
2021-09-19
Szanowna Pani,
z uwagą śledzimy komentarze dotyczące naszych usług, ponieważ zależy nam na tym, aby Pacjenci otrzymywali u nas pomoc na najwyższym poziomie, a zdrowie psychiczne Pacjentów jest dla nas najważniejsze. Chcielibyśmy wyjaśnić opisaną przez Panią sytuację, dlatego prosimy o kontakt pod adresem - przychodnia@terapiadialog.pl Czekamy na maila.
Pozdrawiamy.
Centrum Terapii Dialog
Ola
2021-04-06

Empatyczna mądra lekarka. Każda wizyta to balsam dla duszy. Pacjent jest traktowany z szacunkiem, nawet przez chwilę nie czułam się niekomfortowo, a to bardzo ważne podczas otwierania swojego ja. Polecam serdecznie.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
EE
2021-03-25

Pani Doktor na każdej wizycie poświęca się w całości problemom i rozmowie. Nawet jeśli Państwa myśli są splątane i ciężko je wyartykułować, Dr Wenesa z czujnością, po nitce, do kłębka, zaopiekuje się Państwem. Rozumie bez słów. To bezsprzecznie najlepsza Profesjonalistka, z jaką mogą Państwo mieć do czynienia.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Tomasz
2021-02-04

Witam!
Tak w skrócie żeby nie zanudzać , pani dr. Gajos jest bardzo miłą , empatyczną i ciepłą kobietą która wie jak dotrzeć do człowieka który potrzebuje pomocy. Leczę się u pani doktor kilka lat i z uśmiechem na twarzy umawiam się na kolejne wizyty. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za leczenie.

Ocena
Anna
2021-01-12

U Pani doktor leczę się od 2015r. To zdecydowanie najlepsza specjalistka na jaką trafiłam. Potrafi myśleć nieszablonowo i stosuje terapie może trochę eksperymentalne ale w moim przypadku skuteczne. Jestem ciężkim przypadkiem, ale mimo to Pani doktor potrafi mi pomóc. To bardzo ciepła, empatyczna osoba. Cieszę się, że na nią trafiłam. Nie wyobrażam już sobie zmieniać lekarza na innego.

Ocena
Tatiana

Wspaniała lekarka. Komunikatywna, empatyczna i profesjonalna. Wszystko było dla mnie jasne. Polecam.

(źródło: znanylekarz)

Ocena
Małgorzata
2020-12-23

Jestem pacjentką od siedmiu miesięcy. Piszę po takim czasie, ponieważ jestem osobą, która jest bardzo nieufna. Pani doktor jest bardzo serdeczna podczas każdej wizyty, przede wszystkim potrafi wysłuchać pacjenta, również zadaje pytania odnośnie ogólnego samopoczucia, samopoczucia w trakcie leczenia, po prostu czuć zaangażowanie, empatię oraz rozumienie. Pierwsza wizyta online odbyła się w maju, wizyta była dla mnie ratunkiem, ponieważ byłam w bardzo, bardzo złej formie psychicznej co przekładało się u mnie również na objawy somatyczne. Byłam w stanie ogólnego rozbicia, niepokoju, płaczu bez powodu, dezorientacji, braku zrozumienia i potrzebowałam ogromnego wsparcia, którego nie mogłam oczekiwać od najbliższych. Miewałam ataki paniki, w czasie których występowało drętwienie kończyn, duszności, lęk przed śmiercią z jednoczesnym wstydem, by poprosić kogoś o pomoc. Byłam sceptycznie nastawiona oraz przerażona co do wizyty u lekarza z taką specjalizacją, bo ogólnie boję się lekarzy, myślałam, że to przejściowe i nigdy nie miałam żadnych problemów ze zdrowiem. Spotkania z Panią dr Gajos dały mi w pewien sposób spokój w moim życiu, uspokoiły moje myślenie i dały nadzieję na lepszą przyszłość, naprowadziły mnie na pozytywniejsze myślenie. Wiem, że samo leczenie farmakologiczne mnie nie wyleczy, będę dalej walczyła o swoją przyszłość, lecz osobom, które czują prawdziwy lęk, ogólny niepokój, brak radości z życia - codzienne czynności sprawiają ogromne wewnętrzne "poświęcenie" , brak koncentracji, rozdrażnienie, zaburzenia pamięci polecam zadbanie o swoje zdrowie.
Warto szukać pomocy, ja też kiedyś myślałam, że jestem "twarda" i nic mnie nie zniczy...Myślałam, że jestem sama w stanie sobie pomóc, przeliczyłam się. Każdy z nas potrzebuje drugiego człowieka. Warto zaufać, warto zasygnalizować, że potrzebujemy pomocy lekarza, przede wszystkim wtedy kiedy czujemy się naprawdę samotni.


(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Magdalena
2020-12-14

Świetny lekarz. Kompetentna, empatyczna, zaangażowana. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta i szczegółowo objaśnia o co pacjent zapyta. Latami nie byłam u takiego lekarza. Dla mnie to wzór lekarza. Taki właśnie lekarz powinien być jak Pani Wenesa. Polecam.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Balbina
2020-12-09

Po latach strachu przed psychiatrami, którzy bardzo mnie skrzywdzili, trafiłam na panią Gajos. Jedyna lekarka, która naprawdę próbuje mi pomóc i się interesuje mną. Oprócz tego stara się mi iść na rękę, podchodzić indywidualnie. Jeśli miałabym komuś polecić lekarkę, to byłaby to pani Gajos.

Ocena
Marcel
2020-11-19

Świetny empatyczny specjalista, proces leczenia przepływa z rezultatami ,miła atmosfera i zaangażowanie ze strony lekarza.

Ocena
Centrum Terapii Dialog
2021-09-19
Szanowny Panie,
dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. Wszyscy nasi specjaliści, w tym Pani Doktor, starają się tak kierować leczeniem Pacjentów, aby efekty były jak najlepsze.
Pozostajemy do dyspozycji,
centrum Terapii Dialog
Ela
2020-07-16

Przemiła pani doktor, empatyczna, ale i konkretna. Bardzo polecam! Mimo że miałam obawy co do brania leków, pani doktor je rozwiała i czuję się dużo lepiej.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
kozickakinga
2020-07-16

Bardzo ciepla Pani Doktor. Interesuje sie pacjentem, zadaje duzo pytan, wnikliwie stara sie poznac sytuacje. Szczerze polecam.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Krzysztof K.
2020-06-24

Doskonały lekarz o wyjątkowej wiedzy. Precyzyjna, dokładna, skuteczna. Wie, że profesjonalizm polega na stałym samorozwoju i doskonaleniu warsztatu. Rzadkość...

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Agnieszka
2020-06-18

Dzięki tutejszym opiniom zdecydowałam się na wizytę u doktor Wanesy i był to właściwy krok.
Wizyta przebiega w odpowiednim miłej atmosferze, omawiamy wszystkie ważne kwestie, a Pani Doktor nie jest w tym wszystkim sztuczna. Dobrana została odpowiednia dawka leku, widzę zdecydowaną poprawę po miesiącu i na pewno będę kontynuować współpracę :)
Polecam!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Marcin.D
2020-01-16

Bardzo miła i profesjonalna Pani doktor uważnie słucha a dopiero później stawia diagnozę i dokladnie dobiera leki.
Serdecznie polecam usługi tej Pani moim zdaniem jest to jeden z najlepszych psychiatrów w kraju.

Ocena
Wiesław B.
2018-12-30

Pani Doktor Wenesa Gajos wyróżnia się wysoką kulturą szeroką wiedzą medyczną. Miłym podejściem do pacjenta, budzącym nadzieje szybkiego powrotu do zdrowia. Równocześnie wyrażam zadowolenie z obsługi Pań pracujących w rejestracji

Ocena
Paweł
2015-07-27

Polecam wszystkim pacjentom. Pani doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem. Wzbudza zaufanie u pacjenta. Doradzi w sposób profesjonalny. Czuję się u niej wysłuchany ze swoimi problemami.

Ocena
M.R.
2015-07-27

Polecam wszystkim bez wyjątku. Pani doktor jest niezmiernie ciepłą osobą. Potrafi doradzać i diagnozować. Wspaniały lekarz.

Ocena
Anonim
2015-07-27

Przeżywającym kryzys w pracy i małżeństwie. Pani Doktor pomaga uporać się z trudnościami. Dzięki Pani Doktor odzyskuję radość życia.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo miła osoba. Pani doktor postawiła trafną diagnozę i wybrała odpowiedni lek.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam pacjentom z depresją, stanami lękowymi, niskim poczuciem wartości i bezpieczeństwa, zaburzeniami snu.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Poleciłabym dr Gajos pacjentom zmagającym się z depresją, stanami lękowymi i stanami paniki. Bardzo miła osoba, przy której czuje się komfortowo rozmawiając o moich problemach. Profesjonalna, widać, że doktor z powołania.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam osobom z depresją, obniżeniem nastroju, problemami związanymi z innymi chorobami - pani dr ma bardzo dużą wiedzę w temacie chorób somatycznych, leków, interakcji między nimi, które świetnie tłumaczy. Poza tym jest bardzo sympatyczna i budzi zaufanie.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam osobom z depresją - świetny kontakt, wysokie kompetencje.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam osobom z problemami takimi, jak stany lękowe, obawy, zaburzenia tętna, ciśnienia, apatia, chudnięcie, brak snu, nerwice doraźne.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Raczej polecam pacjentom z różnymi dolegliwościami psychicznymi. Pani Doktor ma dużą wiedzę, trafne obserwacje i duże wsparcie.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam pacjentom, którzy po raz pierwszy korzystają z pomocy specjalisty. Dr Gajos jest konkretnym specjalistą, a przy tym jest niezwykle miła i delikatna w wypowiedziach. Zdecydowanie idealna osoba do przekonania pacjentów, że terapia/leczenie/pomoc jest tym czego potrzebują.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Panią Doktor polecam osobom z depresją.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Pani doktor jest osobą niezwykle otwartą, ale również stanowczą. Szczerze poleciłabym Ją wszystkim pacjentom. Sądzę, że jej profesjonalizm pozwoli każdemu pacjentowi czuć się dobrze podczas wizyty.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam osobom z nerwicą.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Poleciłabym ludziom z fobią społeczną, depresją. Bardzo miła osoba, która ma odpowiednie podejście. Specjalista w swojej dziedzinie.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Pani Doktor jest bardzo empatyczna, potrafi wysłuchać. Rozwiewa niepokoje, koi lęki. Polecam tym, którzy mają problem z funkcjonowaniem w życiu codziennym, stany lękowe i depresyjne, obawy o swoją pozycję w życiu, zagubione.

Ocena
Pacjent

Lekarz empatyczna, madra i godna zaufania. Odniosla sie do moich problemow chorobowych ze zrozumieniem. Czuje sie lepiej wiedzac, ze moge liczyc na takiego lekarza. Polecam wszystkim, ktorzy chca powiedziec szczerze co im dolega.

Ocena
Piotr

Lekarz bardzo ciepły, empatyczny, sama wizyta znacznie poprawiła mi nastrój. Oprócz wrodzonej empatii Pani doktor jest także bardzo dobrze merytorycznie przygotowana do problemu przed którym staje. Po wizycie u Pani Wenesy świat wydaje się mniej egoistyczny. Polecam wszystkim !

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ »