Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50
photo

lek. Agata Bilsky

lekarz psychiatra

Ponad 15 lat doświadczenia pracy z Pacjentami
OPINIE O SPECJALIŚCIE »

lek. Agata Bilsky

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • Od 2002 roku

Praca w szpitalu:

 • 2002-obecnie – Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

Doświadczenie zdobywała:

 • W Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie,
 • W Zespole Leczenia Środowiskowego w Warszawie 
 • W poradniach psychiatrycznych w Warszawie 
Wykształcenie:
 • 2001 - Akademia Medyczna w Warszawie
 • 2009 - specjalizacja z psychiatrii
 • 2016 - czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Mabor

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu depresji
 • diagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii
 • diagnostyce i leczeniu psychiatrycznym kobiet w ciąży i połogu
 • pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ
 • pracy z zaburzeniami nastroju, psychotycznymi oraz związanymi ze stresem
 • pracy z uzależnieniami
Posiadane uprawnienia:
Wystąpienia w mediach i publikacje:

Przyjmuje w przychodni:

 • Dialog Online
 • DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19
 

Aby umówić się na wizytę:

 
YS
2021-06-02

Pani Doctorka jest naprawde wspaniała <3 Jestem bardzo wdzięczna za jej pomoc + cierpliwość, wyrozumiałość. To jest niesamowite połączenia profesionalizmu i empatii <3

Ocena
Cecylia
2021-05-12

Zawsze profesjonalnie. Czuje się zaopiekowana i we właściwych rękach. Reakcja na moje sugestie jest zawsze natychmiastowa.
(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Katarzyna
2021-05-08

Wyjątkowa, wspaniała lekarka z powołania. Pani doktor daje poczucie bezpieczeństwa, zna procedury i w jej podejściu czuć wieloletnie doświadczenie i mądrość. Wysoka klasa w każdym zakresie. Wie jak rozmawiać z młodym pacjentem i z jego rodzicami dając naprawdę poczucie, że można zaufać.
Pozdrawiam

Ocena
Joanna
2021-05-02

Doktor Agata Bilsky to lekarz wysokiej klasy. Ma duże doświadczenie, umiejętności diagnostyczne i wiedzę, a przy okazji wielką klasę. Leczenie u Pani Doktor to sama przyjemność. Chciałabym, aby inni lekarze mieli tyle empatii i uważności na pacjenta, co ona.

Ocena
Beata
2021-04-06

Jestem pacjentką pan doktor od kilku lat i szczerze mogę polecić p. Agatę osobom z depresją i z nerwicą lękową. Pani doktor jest cierpliwa ,słucha uważnie ,skutecznie dobiera leki i jest bardzo empatyczna i spokojna. Polecam wszystkim tego lekarza i jej wiedzę.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Marta
2021-03-03

Pani Doktor to lekarz z powołania! Spokojna opanowana budząca zaufanie. Z uwagą słucha pacjenta. Wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy. Profesjonalne podejście do pacjenta.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Paulina G
2021-02-26

Byłam na pierwszej wizycie u Pani Agaty, która mnie uspokoiła i upewniła w przekonaniu, że mogę starać się o dziecko mając depresję. Bardzo szczegółowo wyjaśniła mi działanie antydepresantów, hormonów podczas ciąży i zagadnienie depresji poporodowej. Wspólnie z Panią Agatą ustaliłyśmy plan działania. Gorąco polecam! Zdecydowanie psychiatra z powołania!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Anna
2020-12-02

Pani Doktor jest niezwykle empatyczna, zrównoważona i pozytywnie nastawiona do pacjenta, traktuje go z pełnym szacunkiem. Niczego nie kwestionuje, nie podważa, stara się dopasować najlepsze środki. Jej spokój budzi zaufanie i poczucie, że trafiło się (wreszcie) we właściwe ręce. Polecam serdecznie.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
MS
2020-11-17

Bardzo polecam Panią Doktor :) Była to moja pierwsza wizyta (przez co dodatkowo się stresowałam), a Pani Doktor umiała tak poprowadzić rozmowę, że poczułam się komfortowo. Uzyskałam cenne rady i Pani Doktor pomogła z wyjaśnieniem moich wątpliwości.

Ocena
Centrum Terapii Dialog
2021-06-19
Szanowna Pani.
Cieszymy się, że na wizycie u Pani doktor czuła się Pani wysłuchana i zaopiekowana.
Serdecznie Panią pozdrawiamy,
Centrum Terapii Dialog
Magda
2020-10-29

Polecam z całego serca Panią Agatę. Trafiłam do Pani Agaty w okropnym stanie, dwóch poprzednich lekarzy po prostu po jakimś czasie odmówiło mi pomocy. Pani Agatą cierpliwie zmieniała leki aż udało się opanować silna depresję i nerwice w ciąży! Dziękuję ślicznie za pomoc.. Gdyby nie Pani to nie wiem co by że mną było.

Ocena
Centrum Terapii Dialog
2021-06-19
Szanowna Pani Magdo.
To bardzo poruszające, co Pani pisze. Dziękujemy za Pani zaufanie.
Pozdrawiamy,
Centrum Terapii Dialog
juju
2020-08-22

Bardzo dobra specjalistka, a przy okazji bardzo ciepła osoba.

Ocena
PAN PAN
2020-07-16

Śmiało mogę polecić wizyty u tego specjalisty. Wiadomym jest że ludzie mają szereg obaw związanych z samą wizytą np. że poczynania zostaną ocenieni przez lekarza albo że lekarz nie zwróci uwagi na szczegóły które w leczeniu mogą być kluczowe. Takie zachowania nie miały miejsca, wręcz przeciwnie - czuć szczere zrozumienie i cheć pomocy. Odnośnie efektów bo nie jest to pierwsza moja wizyta: jak na tak ogromny skumulowany życiowy kryzys moim zdaniem efekt był niemalże natychmiastowy. Po samym wyjściu nadzieja że wszystko bedzie dobrze a po kilku dniach było tylko lepiej.
Kwestia zmiany środków jest szczegółowo rozpatrywana przez lekarza, nie ignoruje sygnałów od pacjenta.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
dkb
2020-07-16

Jak zawsze profesjonalnie, kompetentnie i kojąco :-) Pani doktor ma tę cudowną umiejętność tłumaczenia w prosty i przystępny sposób mechanizmów działania i dobiera jak najlepszą terapię. Skuteczną.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Dorota
2020-07-16

Bardzo dobra doktor psychiatra o szerokiej wiedzy. Dobrze dobiera leki, bardzo empatyczna, troskliwa, skuteczna. Byłam załamana, miałam myśli samobójcze. Doktor w 3 tygodnie postawiła mnie na nogi. Bardzo polecam.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Iza
2020-07-16

Szczerze polecam Panią doktor, ma świetne podejście do pacjenta, jest ciepła i empatyczna, zawsze słucha. Ma ogromną wiedzę i rzeczowo odpowiada na wszelkie pytania, proponuje różne rozwiązania, dzięki czemu zawsze czuję się przez nią ""zaopiekowana"".

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Marcin
2020-07-16

Pani doktor jest wyjątkową profesjonalistką. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest wyrozumiała i posiada bardzo obszerną wiedzę. Jest też na bieżąco z najnowszymi badaniami w dziedzinie medycyny. Polecam.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
monika43
2020-07-16

Pani Doktor jest świetnym lekarzem, ale też bardzo mądrym, empatycznym człowiekiem. Jest otwarta na potrzeby pacjenta, zawsze słucha tego, co ma do powiedzenia i bierze to pod uwagę w planowaniu leczenia. Bardzo polecam.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Pacjent
2020-07-16

Pani Doktor jest profesjonalna i życzliwa. Lecząc się u niej mam cały czas poczucie, że mnie rozumie. Jednocześnie dopytuje też o bieżące i przeszkadzające efekty uboczne leków, proponując nowe rozwiązania. Polecam w 100%.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
sylwiakrauss
2020-06-24

Wspaniały lekarz. Miła, sympatyczna i rzeczowa. Bardzo pomocna i wyczerpująco odpowiada na wszystkie trapiace pytania.
Polecam.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Ewelina
2020-06-18

Pani dr Dzitko wyprowadziła mnie ze stanu, który wydawał się niemożliwy do przejścia. I każdy kolejny krok w leczeniu podjęty wspólnie z Panią dr przynosi już tylko poprawę. Dodatkowo Pani dr Dzitko jest osobą konkretną i lekarzem, który słucha pacjenta, nie narzucając swoich wizji i nie traktując go schematycznie. Polecam i pozdrawiam.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Marek Domański
2019-03-18

Bardzo polecam Panią doktor, to wspaniały lekarz i człowiek, bardzo zaangażowany, odpowiedzialny, pełen ciepła i empatii, patrzy bardzo całościowo na problemy pacjenta dostrzegając wiele aspektów składających się na pełen obraz choroby. Jestem pacjentem Pani doktor od kilku lat i bardzo mi pomogła i nadal pomaga, trafnie zdiagnozowała chorobę i dobrała odpowiednie leki. Dzięki niej mimo choroby normalnie funkcjonuje i patrzę z optymizmem w przyszłość.

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ »