Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50
photo

Karolina Wysocka

psycholog, psychoterapeuta poznawczo‐behawioralny

OPINIE O SPECJALIŚCIE »

Karolina Wysocka

Doświadczenie w pracy z pacjentami:

 • od 2014 roku 

Doświadczenie zdobywała:

 • jako prowadząca zajęcia w Szkole Psychoterapii Dialog (dawniej Mabor),
 • na stażach klinicznych w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie,
 • w przychodniach i poradniach psychologicznych prowadząc psychoterapię indywidualną,
 • na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych prowadząc terapię grupową.
Wykształcenie:
 • 2014-2018 - Centrum CBT-EDU w Warszawie, 4 -letni Kurs Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej;
 • 2008-2013 - Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania, studia magisterskie - kierunek Psychologia (specjalność psychologia kliniczna).
 • 2020 - Certyfikat  Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego 

Dodatkowe szkolenia:

 • Szkolenie "Spotkania indywidualne z pacjentami z osobowością borderline w Terapii Dialektyczno- Behawioralnej" - organizowane przez Centrum DBT Emocje w Warszawie;
 • Szkolenie: "Tendencje samobójcze, interwencje kryzysowe, uzależnienie w Terapii Dialektycznej- Behawioralnej" - organizowane przez Centrum DBT Emocje w Warszawie;
 • Szkolenie: " Praca z relacją i na relacji z pacjentami z osobowością borderline" - organizowane przez Centrum Terapii Poznawczej i Schematu INTEREGO w Warszawie;
 • Szkolenie : "Metodologia pracy z pacjentami z osobowością zależną. Paradygmat Poznawczo-Behawioralny" organizowane przez Centrum Terapii Poznawczej i Schematu INTEREGO w Warszawie;
 • Udział w  I Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Metod Pomocy Psychologicznej : "Promocja Zdrowia Psychicznego - od teorii do praktyki"- organizowane przez Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie;
 • Udział w Konferencji z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego i Forum Kujawsko- Pomorskie Psychiatrii Środowiskowej "Psychiatria bliżej ludzi" - organizowane przez Collegium Medicum UMK w Toruniu
 • Szkolenie z Procedury "Niebieskiej Karty" w sytuacji podejrzenia przemocy w rodzinie organizowane przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we współpracy z Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim w Warszawie; 
 • "LGBTQ bez tajemnic-wiedza i kompetencje w pracy pomocowej" organizowane przez Otwartą Przestrzeń w Warszawie; 
 • Szkolenie personelu medycznego z zakresu psychoonkologii organizowane przez Instytut Matki i Dziecka w Warszawie; 
 • Szkolenie z Terapii Par w nurcie poznawczo-behawioralnym organizowane przez Centrum CBT-EDU w Warszawie;
 • Szkolenie "Psychodrama w Terapii Schematu - techniki zaawansowane" organizowane przez Centrum CBT-EDU w Warszawie.

Specjalizuje się w:

 • pracy z zaburzeniami lękowymi, napadami paniki,
 • pracy z zaburzeniami depresyjnymi oraz depresyjno-lękowymi,
 • pracy z zaburzeniami psychosomatycznymi,
 • pracy z zaburzeniami odżywania,
 • pracy z nerwicą natręctw,
 • pracy z zaburzeniami adaptacyjnymi oraz w sytuacjach ostrego stresu, 
 • kryzysach sytuacyjnych,
 • pracy z zaburzeniami osobowości.

Wypowiedzi w mediach i publikacje:

Publikacje:

Przyjmuje w przychodni:

 • DIALOG Śródmieście - Słomińskiego 19
 • DIALOG Wola - Górczewska 137
 

Aby umówić się na wizytę:

 
Bartłomiej
2021-09-22

Pani Karolina to niezwykle kompetentna osoba. Pomogła mi w trudnych chwilach oraz pozwoliła bardziej poznać samego siebie. Terapia była przemyślana i bezstresowa, a podejście do pacjenta indywidualne. Doceniam również elastyczność i komfort jeśli chodzi o wizyty. Polecam !

Ocena
Monika
2021-07-28

Roczna terapia zaowocowała u mnie umiejętnością stawiania granic oraz „wyleczenia” sie z myśli o byciu nie wystarczajaco dobrą. Pomogła mi tez przetrwać kryzys w związku i wierzyć w swoje możliwości. Kontakt z terapeutką taki, jakiego wcześniej długo szukałam- próbowałam przed Panią Karolina terapii u czterech innych terapeutów, dopiero ta terapia zaowocowała w zaufaniem. Polecilam Panią Karolinę kilku innym, bliskim osobom, co jest najlepszą rekomendacją.

Ocena
...
2021-07-23

Jeśli ktokolwiek się waha, czy warto podjąć współpracę z Panią Karoliną, prawidłowa odpowiedź jest jedna - zdecydowanie tak. Jestem bardzo zadowolona z pracy z Panią Karoliną, ponieważ poprowadziła mnie ona w sposób profesjonalny, ale też ludzki i ciepły, przez jedną z ważniejszych dróg w moim życiu, której finisz jest spektakularny. Z mojej perspektywy Pani Karolina jest rewelacyjną psychoterapeutką, tworzy bezpieczną przestrzeń do rozwoju, buduje wspierającą relację, dzieli się specjalistyczną wiedzą w przystępny sposób, poszerza horyzonty również za pośrednictwem książek czy filmów, pokazuje wiele technik, które pomagają radzić sobie z bieżącymi/przeszłymi problemami, a także przyszłymi, już samodzielnie. To tylko część z plusów pracy z Panią Karoliną. Dała mi tyle ciepła i dobroci, pomogła w zmianie i rozwoju, że z pewnością do końca życia będę jej za to wdzięczna.

Ocena
Katarzyna
2021-07-11

Praca z Panią Karoliną i terapia behawioralno-poznawcza ostatecznie dały mi coś, czego nie doświadczyłam w pracy z innymi terapeutami - spokój i spełnienie. Przez lata zmagałam się z ogromnym lękiem wynikającym z traum dzieciństwa. Dzięki regularnym sesjom z Panią Karoliną udało mi się go poskromić. Pani Karolina jest osobą empatyczną, a jednocześnie bardzo profesjonalną, dzięki czemu daje odpowiednie wsparcie podczas sesji terapeutycznych. Osobiście podobało mi się wiele ćwiczeń i zadań proponowanych do przerobienia. Dzięki temu posiadam aresenał narzędzi, których mogę używać gdy zajdzie taka potrzeba już po zakończeniu współpracy. Serdecznie polecam.

Ocena
Marlena
2021-03-01

Terapia u Pani Karoliny była moją pierwszą w życiu, bardzo się cieszę, że trafiłam do niej za pierwszym razem, bez szukania pomocy u innych specjalistów. To wspaniała, przemiła i ciepła osoba, wykazująca się niezmiernym pokładem cierpliwości, bardzo zaangażowana w terapię. Do pacjenta podchodzi z dużą dozą empatii i zrozumienia. Nie ocenia, nie narzuca gotowych rozwiązań. Kiedy nie wiesz, co powiedzieć, nakieruje Cię na dobry tor, nie ma tu niezręcznej ciszy. Kiedy zanosisz się płaczem lub chcesz pomilczeć, tu dostaniesz pełną swobodę by to zrobić.
Dzięki Pani Karolinie nauczyłam się wiele o sobie, dotarłyśmy do źródeł problemów, z jakimi do niej przyszłam. Terapię zakończyłam z pełną świadomością, że mam najlepsze "narzędzia" do tego, by już samodzielnie stawiać czoła wszelkim przeciwnościom losu. Mogę bez przesady powiedzieć, że dzięki tej wspaniałej osobie stałam się nowym człowiekiem.
Polecam terapię u Pani Karoliny z całego serca.

Ocena
Krzysztof
2020-12-23

Przed wizytą u Pani Karoliny spędziłem ponad 10 lat u wielu innych specjalistów. Nie wykazywali oni jednak inicjatywy i jedynym środkiem były kolejne przepisywane recepty. Terapia pozawczo-behwaioralna pozwoliła mi na rozwiązanie wielu problemów, których nie jest w stanie rozwiązać przyjmowanie leku. Dzięki tego typu terapii mogłem zrozumieć lepiej siebie, swoje zachowania i to w jaki sposób postrzegam reakcje innych, dopiero to otworzyło mi oczy i pomogło "wyjść zza muru", otworzyć się i zacząć rozwiązywać problemy, jeden po drugim. Ponadto Pani Karolina dostarczyła wielu technik i metod, które będę mógł stosować - w razie potrzeby, po terapii, dzięki czemu wiem, że jestem w stanie sam rozłożyć potencjalny problem na czynniki pierwsze. Polecam również za atmosferę podczas spotkań i podejście do pacjentów, dzięki czemu spotkania nie były przykrą koniecznością. Jeżeli ktoś zastanawia się czy warto? Zdecydowanie tak.

Ocena
Centrum Terapii Dialog
2021-09-26
Szanowny Panie.
Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoją historią.
Pani Karolina, podobnie jak wszyscy nasi specjaliści, zawsze stara się otoczyć jak najlepszą opieką swoich pacjentów i pomóc im w drodze ku lepszemu samopoczuciu.
Serdecznie pozdrawiamy,
centrum Terapii Dialog
Ewa
2020-12-06

Trafiłam na terapię do Pani Karoliny z powodu zaburzeń lękowo-depresyjnych i napadów paniki. Pani Karolina jest bardzo profesjonalna, cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy. Podpowiada jaką literaturę warto przeczytać, aby lepiej zrozumieć terapię. Wychodzi naprzeciw potrzebom pacjenta, rozmowę prowadzi z dużym wyczuciem. Pani Karolina pomogła mi zmierzyć się z przeszłością, uświadomić sobie co jest przyczyną moich problemów i zmienić sposób myślenia. Dzięki Niej wzrosła moja samoocena, odzyskałam wewnętrzny spokój i radość z życia, poczułam się znacznie silniejsza. Polecam z całego serca.

Ocena
Piotr
2020-11-23

Rozpocząłem terapię z Panią Karoliną z uwagi na powracające stany lękowe i nerwicę natręctw. W czasie kilku miesięcy spotkań dotarliśmy do źródeł moich problemów, co pozwoliło diametralnie przemodelować wiele schematów w moich relacjach rodzinno-zawodowych i złapać zupełnie nową perspektywę własnych potrzeb. Pomiędzy sesjami dostawałem dużo literatury do autoedukacji, co dodatkowo wspomagało proces zmian. Pani Karolina jest bardzo profesjonalnym specjalistą (certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny) z dużą intuicją zawodową a co równie ważne, fajną osobą dającą duży komfort rozmów o rzeczach trudnych. Nasze spotkania były bardzo ważnym, niekiedy bolesnym ale jakże odkrywczym procesem definiowania na nowo własnego „Ja”. Zdecydowanie polecam.

Ocena
Centrum Terapii Dialog
2021-09-26
Szanowny Panie.
Jest nam niezmiernie miło, że zechciał się Pan podzielić z nami swoją opinią. Cieszymy się, że wychodzi Pan z terapii wzmocniony.
Serdecznie pozdrawiamy,
Centrum Terapii Dialog
Anna
2019-11-21

Na terapię zdecydowałam się w związku z napadami paniki. W czasie kilku miesięcy spotkań dowiedziałam się wiele o sobie a także o podłożu napadów lęku. Z Panią Karoliną udało mi się przepracować wiele błędnych schematów myślenia a także dotknąć spraw, które bolały od dawna. Z całego serca polecam terapię u Pani Karoliny. Jest bardzo profesjonalna, merytoryczna, zawsze przygotowana do spotkania. Przy tym wszystkim jako osoba jest empatyczna, godna zaufania, daje poczucie bezpieczeństwa. Te kilka miesięcy spotkań bardzo wpłynęły na moją zmianę myślenia o sobie i wielu sprawach w moim życiu. Zachęcam do skorzystania z terapii u Pani Karoliny. Pozdrawiam

Ocena
A.
2019-08-24

Do pani Karoliny trafiłam, gdyż poleciła mi ją znajoma, która chodziła do niej na terapię i której bardzo pomogła. Ja również jestem bardzo zadowolona. Dzięki terapii znów normalnie funkcjonuję, ustąpiły napady paniki i paraliżujący lęk. Polecam.

Ocena
Pacjentka
2019-06-30

Pani Karolina to doskonały specjalista. Jest niezwykle empatyczna, postawiła trafną diagnozę mojego przypadku i zaproponowała terapię, dzięki której znów chce mi się żyć. Polecam.

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ »