Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50
photo

Klaudia Grabowska

psycholog, psychoterapeuta poznawczo‐behawioralny

OPINIE O SPECJALIŚCIE »

Klaudia Grabowska


w trakcie certyfikacji Cbt

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

  • Od 2015 roku

Doświadczenie zdobywała:

  • w specjalistycznych placówkach 
Wykształcenie:
  • 2020 - 4-letnia Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej
  • 2017 - SWPS w Warszawie, magister psychologii
  • 1999 - Uniwersytet Warszawski, magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej 

Specjalizuje się w:

  • konsultacjach psychologicznych i wsparciu w sytuacjach kryzysowych.
  • terapiach indywidualnych osób dorosłych zmagających się ze stanami depresyjno-lękowymi, smutkiem, poczuciem osamotnienia, zaniżonym poczuciem własnej wartości, problemami natury emocjonalnej i nerwicowej.
  • terapiach osób zmagających się z zaburzeniami osobowości, mających problemy w relacjach z ludźmi, próbującymi lepiej zrozumieć siebie.
  • posiada doświadczenie w pracy z osobami zmagającymy się z chorobą afektywną dwubiegunową, zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi i schizofrenią.


Przyjmuje w przychodni:

  • Dialog Online
 

Aby umówić się na wizytę:

 
Michał
2021-09-20

Wspaniała, empatyczna i merytoryczna specjalistka która sprawiła że zacząłem rozumieć i powoli akceptować siebie.

Jeszcze raz dziękuję.

Ocena
jamaria
2021-09-14

Jest najlepszym psychoterapeutą jakiego miałam, najpierw pomogła mi wyjść ze stanów lękowo-depresyjnych, teraz pomaga mi zmierzyć się z moją trudną do wygaszenia osobowością i dzięki spotkaniom z nią, moje życie zaczyna wyglądać tak jak bym sobie tego życzyła jeszcze dwa lata temu. Zmiany w zachowaniu widzą też inni. Pani Klaudia jest zaangażowana, ogarnięta, zainteresowana, słucha, jest "na czasie", więc nie ma się poczucia niezrozumienia lub rozmowy z kimś odklejonym od rzeczywistości. Rozmowa z nią nie jest jednostronnym monologiem, ale bardzo inteligentną i konstruktywną wymianą zdań. Polecam, bo potrafi pomóc ogarnąć życie i myśli.

Ocena
E
2021-07-17

Zwróciłam się do Pani Klaudii po tym jak trafiłam wcześniej na nietrafioną psycholog. Tutaj w końcu poczułam się lepiej, poznałam siebie, kim jestem i wiem, że nie jest to choroba a mogę z tym wszystkim walczyć. Cieszę się, że jest i mnie wspiera. Jest niezwykle serdeczna, miła, bardzo interesuje się pacjentem. Czuję się "zaopiekowana" i spokojniejsza. Widzę też sporo pozytywnych zmian w sobie i wiem, że terapia działa.

Ocena
Iwona
2021-07-16

Pani Klaudia jest profesjonalną psycholożką, która pomogła mi wyjść z nerwicy lękowej spowodowanej pandemią. Dzięki niej zaczęłam wychodzić z domu, spotykać się z ludźmi, po prostu normalnie funkcjonować. W czasie terapii zdobyłam konkretne narzędzia pomagające mi radzić sobie z lękami. Mam tabele pomagające zracjonalizować myśli lękowe, mam opracowane strategie, wiem, co robić, jak myśleć, jak postępować w sytuacji krytycznej. Tego wszystkiego nauczyła mnie w trakcie terapii pani Klaudia, która jest przemiłą, sympatyczną przewodniczką. Serdeczne podziękowania za zaangażowanie, serce i uśmiech.

Ocena
M
2021-07-13

Pani Klaudia pomogła mi w trudnym momencie, kiedy presja związana z sytuacją w pracy zaczynała być dla mnie nie do zniesienia. Z jej pomocą odważyłem się na zmianę. Nadal ze sobą współpracujemy i z perspektywy czasu dostrzegam pozytywne zmiany w sobie i swoim zachowaniu. Zacząłem się bardziej wsłuchiwać w siebie i w swoje potrzeby. Zacząłem stawiać granice i częściej mówić "nie". Stałem się bardziej asertywny i realniej patrzący na otaczającą mnie rzeczywistość. Na sesjach panuje dobra atmosfera. Gorąco polecam :)

Ocena
Klaudia
2021-05-15

Drogo I nie polecam

Ocena
Centrum Terapii Dialog
2021-05-19
Szanowana Pani,
chcielibyśmy odnieść się do informacji o cenach: otóż nie odbiegają one od cen usług psychologicznych w Warszawie i są podyktowane aktualnymi kosztami prowadzenia działalności w tym sektorze. Przy czym warto zaznaczyć, że staramy się, aby każdy mógł znaleźć dla siebie specjalistę, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom. Dlatego ceny wizyt u psychologów mogą się różnić, w zależności od doświadczenia, stopnia naukowego czy posiadanych certyfikatów. Zależy nam, aby każdy otrzymał potrzebną pomoc.
Gdyby zechciała Pani podzielić się z nami szczegółami dotyczącymi Pani wizyty, zapraszamy do kontaktu z zarządem - zarzad@terapiadialog.pl.
Zuzanna
2021-02-22

Pani Klaudia była moim pierwszym terapeuta i jestem bardzo wdzięczna, że na nią trafiłam. Na terapie chodziłam około roku i widzę ogromna zmianę w sobie dzięki wspólnej pracy. Duże pokłady empatii i zaangażowania, serdecznie polecam!

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ »