Umów się na wizytę
22 436 83 50
czynne 7 dni w tygodniu
umow sie
photo

Neurolog Warszawa

Przyjmuje w przychodni:

 • DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19

lek. Dorota Grochowska

lekarz specjalista neurolog

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 1994 roku 

Praca w szpitalu:

 • 2010-obecnie – Szpital Medicover (jako konsultant), Warszawa

Doświadczenie zdobywała:

 • W Klinice i Katedrze Neurochirurgii Akademii Medycznej w Warszawie
 • W II Klinice Neurologii Akademii Medycznej w Warszawie
 • W Pracowni EEG w Warszawie
 • Prowadząc specjalistyczną Praktykę Lekarską, w ramach której współpracowała z renomowanymi prywatnymi klinikami i przychodniami 
 • Jako członek Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej oraz Polskiego Towarzystwa Neurologicznego
Wykształcenie:
 • 2004 – II stopień specjalizacji w dziedzinie neurologii
 • 1999 – I stopień specjalizacji z neurologii pod kierunkiem Pani Prof. Hanny Jędrzejowskiej
 • 1994 – Akademia Medyczna, obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie (I Wydział Lekarski) 

Certyfikaty:

 • Certyfikat EEG Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej

Dodatkowe szkolenia:

 • 2007 – kurs Elektroencefalografii Klinicznej (EEG) w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • Liczne kursy i szkolenia w zakresie chorób pozapiramidalnych, zwyrodnieniowych oraz neurodegeneracyjnych

Konsultacja w językach:

 • Angielskim
 • Rosyjskim

Specjalizuje się w:

 • Zespołach bólowych głowy i kręgosłupa
 • Chorobach neurodegeneracyjnych
 • Tężyczce
 • Chorobach naczyniowych układu nerwowego
 • Malformacji naczyniowych
 • Chorobach otępiennych
 • Chorobach pozapiramidowych
 • Epilepsji
 • Guzach mózgu i rdzenia kręgowego
Posiadane uprawnienia:
 • Wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
 • Wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
 • Wystawianie zaświadczeń lekarskich
Chcesz zapisać się na wizytę?

Zadzwoń: 22 436 83 50

Jan Pogoda

Pani dr Grochowska jest wspaniałym lekarzem. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi. Wszystko, bardzo dokładnie i szczegółowo wyjaśnia. Interesuje się pacjentem nie tylko w gabinecie lekarskim, ale i poza nim. Jest bardzo miła. Dostałem lekarstwa, które już po trzech dniach sprawiły, że poczułem się znacznie lepiej. Na innego neurologa już bym nigdy Pani Doktor nie zamienił

Ocena
Joanna

Mi tez sie ta Pani dr podoba bo mialam falowanie, nie wiem czy od serca czy neurologiczne i wyczuwalam je i meczylo mnie ono, i tylko ta Pani dr to zauwazyla ,ze sie bujam od tego falowania. Inni neurolodzy to ignorowali a to wlasnie jest mym problemem. Lekarz dobry musi widziec pewne rzeczy. Lubie dr Grochowską bo umie ujac syntetycznie dany przypadek. Nie kieruje sie przesądami.

Ocena
Anonim

Polecam osobom z zaburzeniami krążenia i pamięci (demencja starcza). Lekarz analizuje dokładnie stan zdrowia i ostrożnie dobiera leki. Życzliwy pacjentowi i opiekunom.

Ocena
Anonim

Polecam pacjentom z problemami neurologicznymi (m.in. bóle głowy, problemy z pamięcią), zarówno osobom starszym, jak i młodszym - w każdym wieku. Jak również pacjentom z problemami emocjonalnymi, psychicznymi. Pani Doktor ma dobre rozeznanie psychiatryczne.

Ocena
Anonim

Doskonały specjalista. Nie patrzy na zegarek, jest uprzejma, serdeczna, bardzo dokładnie tłumaczy mechanizm choroby, nie faszeruje niepotrzebnie lekami. Moją chorobe zdiagnozowała właściwie na pierwszej wizycie (czytałam na forach internetowych że inni lekarze mają z diagnostyka problemy nawet po kilka lat) i wyleczyła mnie w trzy miesiące. To osoba przed którą człowiek ma chęć się otworzyć i opowiedzieć o problemach.

Ocena
Charlotte, 31 lat

Bardzo kompetentna i miła Pani Doktor. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Zwraca uwagę na szczegóły, dopytuje, dokładnie bada neurologicznie. Podchodzi do problemu bardzo kompleksowo, stąd zaleca badania diagnostyczne, aby ustalić, co dolega pacjentowi. Jest ostrożna, jeśli chodzi o przepisywanie pacjentom leków, co dla mnie jest ogromnym plusem. To nie jest lekarz, który bez zastanowienia wypisuje sterty recept. Pani Doktor najpierw musi się upewnić, że dany lek jest naprawdę potrzebny i konieczny. Zanim trafiłam do Pani Doktor Grochowskiej, byłam u innego lekarza neurologa (również w Damianie przy Wałbrzyskiej), który zalecił mi ponoć rewelacyjny lek na migreny, nie ostrzegając mnie przed żadnymi działaniami ubocznymi. Skonsultowałam to z Dr Grochowską i Pani Doktor ostrzegła mnie, że ten lek może (nie musi, ale jednak może) powodować problemy z nerwami wzrokowymi i nie chciałaby mi go przepisać. Dzięki takiej wiedzy mogłam dokonać wyboru, że nie chcę jednak tego leku. Poprzedni lekarz zachwalał ten lek, pomijając tak ważną dla mnie informację. Naprawdę polecam tę Panią Doktor. Wnikliwie podchodzi do problemu, a przy tym nie faszeruje niepotrzebnie garścią leków, jak czasem niektórzy lekarze. Przy tym Pani Doktor jest wyjątkowo serdeczną i miłą Osobą.

Ocena
Anonim

REWELACJA. Pani Dorota zajmuje się pacjentem jak czlowiekiem, nie jak natretem. Miałam dość skomplikowany przypadek, więc prosiła kolegów o pomoc i radę. Serdeczna, ciepła, cierpliwa.

Ocena
Anonim

Doktor Grochowska,jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia od kwietnia wykonałam wycieczkę do 6 neurologów bo cierpię na silne bóle głowy Pani doktor nie obiecywałam mi cudów i nie faszeruje lekami, ale pomału staramy się wspólnie dojść co jest przyczyną. Systematycznie zleca mi badania dokładnie odpowiadając i omawiając ze mną każdy krok leczenia.Takie lekarza szukałam

Ocena
Anonim

Polecam.Poani doktor jest dociekliwa, daje poczucie bezpieczeństwa.

Ocena
Anonim

Jestem pod wrażeniem Pani Doktor. Znakomity lekarz i człowiek. Poświęca dużo czasu pacjentowi dokładnie wyjaśniając na czym polega choroba i cierpliwie objaśnia metody leczenia. Ponadto bezbłędnie diagnozuje chorobę. Tak było w moim przypadku.

Ocena
Anonim

polecam bardzo kompetentny lekarz, poświęca dużo czasu, spokojnie tłumaczy i wyjaśnia, cierpliwie rozmawia, bada,

Ocena
Anonim

Trafiłam z polecenia, mam problemy z kręgosłupem, jestem zadowolona z wizyty.

Ocena
Mariola Kazubska

Po raz pierwszy biorę udział w ocenie ale robię to specjalnie, bo chcę w ten sposób podziekować PANI DOKTOR ZA WSZYTKO: ZA SERCE, ZROZUMIENIE, FACHOWOŚĆ , CHĘĆ NIESIENIA POMOCY. A PROBLEM NIE ŁATWY... NIGDY NIE MIAŁAM LEKARZA KTÓREGO DARZYŁAM WIĘKSZYM ZAUFANIEM I SZACUNKIEM ORAZ SYMPATIĄ - naprawdę idę na wizytę z przyjemnością i wiem , że otrzymam pomoc. Dziekuję Pani z całego serca.

Ocena
Milva

Bardzo dobry specjalista, już na pierwszej wizycie zdiagnozowała u mnie chorobę (tężyczkę utajoną) Na forach internetowych czytałam że wiele osób się skarży na lekarzy że nawet przez trzy lata nie potrafili zdiagnozować tej choroby. Teraz jestem po trzy miesięcznej terapi i zupełnie zdrowa, a nawet Pani doktor poleciła mi doskonałego ginekologa. Można z Nią o wszystkim porozmawiać, nawet o kłopotach w domu i zawsze wysłucha. Ciepła, cierpliwa, kompetentna, neurolog-psycholog :))

Ocena
bardzo dobry lekarz

bardzo polecam!!!

Ocena
mm

Także bardzo polecam. Mojej Mamie uratowała życie po bardzo ciężkim udarze (byla jej lekarzem prowadzącym w Szpitalu czerniakowskim przy ul. Stępińskiej w Warszawie). Przejmuje się pacjentem na oddziale. Jest cierpliwa i ciepła w kontakcie z pacjentem.

Ocena
~Ania

Pani Doktor Grochowska jest jednym z najcierpliwszych lekarzy, z jakimi miałam styczność. Nie tylko odpowie na każde pytanie, ale jeszcze zrobi to w sposób przystępny dla kogoś nieznającego się na medycynie. Od razu trafiła w lek, który mi pomógł - analizowała szczegółowo historię choroby, co kilku neurologów jednym słowem zlekceważyło. Polecam tego Neurologa!

Ocena
~Gość

Lekarz, ale i człowiek. Zawsze cierpliwa, wnikliwa, ciepła, serdeczna. Osoba, która pomogła nie tylko mnie ale moim najbliższym. Bardzo dziękuję Pani Doktór. Sylwia Jurczuk

Ocena
~Gość

Milva napisała: Bardzo dobry specjalista, już na pierwszej wizycie zdiagnozowała u mnie chorobę (tężyczkę utajoną) hmm. u mnie też. może diagnozuje to u wszystkich? :) zgodzę się z tym, że jest bardzo dobra - analizowała wyniki innych badań i zauważyła nieprawidłowości w wynikach hormonów tarczycy, co inni zlekceważyli. Polecam.

Ocena
~Gość

Trafiłam do pani doktor w ciąży bo mdlałam Pani doktor potraktowała mnie wspaniale wszystko wytłumaczyła zbadała, wysłała na badania, nie ograniczała sie do swojej dziedziny ale tez doradziła konsultację endokrynologiczną która okazała sie potem niezbędna. Bardzo dobry kontakt z pacjentem usmiechnięta wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Bardzo polecam!!!

Ocena
~Gość

Najlepszy i najmilszy lekarz jakiego spotkalam w zyciu Po prostu ludzka Serdeczna ,ciepla Dobry lekarz dobry czlowiek Czuc ze stara sie pomóc /Poszukuje kontaktu prywatnego/ marzanna Wierzowiecka LOT

Ocena
~Gość

Cudowny lekarz, zawsze uważnie wytłumaczy i wysłucha... Zawsze ma czas dla pacjenta. Leczyła mnie bardzo długo, lecz teraz też nie wiem gdzie Pani dr przyjmuje. W Szpitalu Czerwniakowskim nie pracuje, również szukam kontaktu z Panią dr.

Ocena
kolcz

Również wystawiam "bardzo dobry". Przeprowadziła szczegółowy wywiad, zbadała, dała skierowania tam gdzie potrzeba. A nie jak inni lekarze mówi że "przyczyną Pana dolegliwości jest stres" i nie serwuje "leków na wyciszenie". W mojej opinii żeby zacząc leczyć trzeba najpierw postawić odpowiednią diagnozę i nie zbywać pacjenta z receptą na leki przeciwbólowe. I dr Grochowska zaczęła właśnie od badań - tak jak, przynajmniej w mojej opinii, potrzeba.

Ocena
Koletta Olszewska

Bardzo dobry lekarz. Ponad to bardzo ciepła, poświęcająca pacjentowi tyle czasu ile tego pacjent wymaga. Nie wykazuje oznak zniecierpliwienia. Przekazuje pacjentowi informacje w sposób zrozumiały i wyczerpujący. Takich lekarzy nam potrzeba. Polecam z czystym sumieniem.

Ocena
Mariusz

Świetny lekarz. Traktuje pacjenta indywidualnie i naprawde pomaga w rozwiazywaniu problemu. Nie olewa sprawy i zleca potrzebne badania. Jestem bardzo zadowolony.

Ocena
Iwona W.

Pani dr Grochowska to bardzo dobry lekarz neurolog, a przy tym wspaniały i cudowny człowiek. Poświęca dużo czasu na zbadanie, wyjaśnienie metod leczenia. Bardzo cierpliwy i wyrozumiały lekarz, przy którym czuje sie bezpiecznie i mam gwarancje skutecznej diagnozy. Najwspanialszy lekarz neurolog pod słońcem :)

Ocena
utah88

Lecze u Pani doktor tezyczke utajona. Po 3 miesiacach odczuwam juz duza poprawe. Przyznam, ze jak na tezyczkowca-hipochondryka (odwiedzilam poza tym 2 innych znanych od tezyczki neurologow) to wlasnie Pani doktor Grochowskiej wystawiam najlepsza opinie. Dobrze dopasowane leczenie skutkuje lepszym samopoczuciem. Polecam tezyczkowcom:)

Ocena
siaba

Sympatyczna, doradcza. Ale są pewne nieprawidłowości, zupełnie nie związane z usługą Pani doktor. Po pierwsze aktualności o pracy lekarzy w rożnych szpitalach, klinikach są nieaktualne.Po prostu tam nie pracują !!!. A w opisach lekarzy na stronie głównej każdego z nich takie nieprawdziwe informacje są zamieszczone. Następnie, wręcz nagabywanie z potwierdzeniem wizyty doprowadza do nerwicy. Nie trzeba mi codziennie mailowo o tym przypominać ile to dni, godzin itd zostało do wizyty. Jeszcze telefon dzień wcześniej i sms dnia bieżącego. Litości !!!!!!!! Kolejna sprawa to jak się podaje na jakiej ulicy jest wizyta , przydało by się podać NAZWĘ !!! kliniki, poradni, przychodni etc a nie szukanie wiatru w polu. To tyle

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ