Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50
photo

lek. Dorota Grochowska

Neurolog

Ponad 25 lat doświadczenia pracy z Pacjentami
OPINIE O SPECJALIŚCIE »

lek. Dorota Grochowska

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • od 1994 roku 

Praca w szpitalu:

 • 2010-obecnie – Konsultant w Szpitalu w Warszawie

Doświadczenie zdobywała:

 • W Klinice i Katedrze Neurochirurgii Akademii Medycznej w Warszawie
 • W II Klinice Neurologii Akademii Medycznej w Warszawie
 • W Pracowni EEG w Warszawie
 • Prowadząc specjalistyczną Praktykę Lekarską, w ramach której współpracowała z renomowanymi prywatnymi klinikami i przychodniami 
 • Jako członek Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej oraz Polskiego Towarzystwa Neurologicznego
Wykształcenie:
 • 2004 – II stopień specjalizacji w dziedzinie neurologii
 • 1999 – I stopień specjalizacji z neurologii pod kierunkiem Pani Prof. Hanny Jędrzejowskiej
 • 1994 – Akademia Medyczna, obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie (I Wydział Lekarski) 

Certyfikaty:

 • Certyfikat EEG Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej

Dodatkowe szkolenia:

 • 2007 – kurs Elektroencefalografii Klinicznej (EEG) w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • Liczne kursy i szkolenia w zakresie chorób pozapiramidalnych, zwyrodnieniowych oraz neurodegeneracyjnych

Specjalizuje się w:

 • Zespołach bólowych głowy i kręgosłupa
 • Chorobach neurodegeneracyjnych
 • Tężyczce
 • Chorobach naczyniowych układu nerwowego
 • Malformacji naczyniowych
 • Chorobach otępiennych
 • Chorobach pozapiramidowych
 • Epilepsji
 • Guzach mózgu i rdzenia kręgowego
Posiadane uprawnienia:

Przyjmuje w przychodni:

 • DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19
 

Aby umówić się na wizytę:

 
JG
2021-09-01

Rzeczowa, jasno wyjaśnia przyczyny i metody leczenia. Zdecydowanie polecam.

Ocena
E.P.
2021-07-12

Pani Doktór to wzór lekarza zaangażowanego, konkretnego a przede wszystkim skutecznego. Naprawdę polecam wszystkim którzy w swojej chorobie czują się zagubieni!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
MAN
2021-06-18

Bardzo polecam Panią Doktor. Miła, rzeczowa, zaangażowana w zdrowie pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia wątpliwości.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Marina A.
2021-06-10

Byłam u Pani doktor po raz pierwszy, dostałam skierowanie na badanie i receptę. Specjalista jest dobry, ale nic konkretnego jeszcze nie mogę powiedzieć po pierwszej wizycie

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
T.S
2021-05-24

Wizytę u pani doktor oceniam bardzo pozytywnie .Dostałam odpowiednie leki ,które pomogły w moim schorzeniu.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Ewelina
2021-05-20

Pani Doktor jako jedyna przejrzała wszystkie moje badania, zleciła kolejne i potrafiła postawić diagnozę, gdzie inni lekarze rozkładali ręce. Bardzo miła, wszystko dokładnie umie wytłumaczyć i dać odpowiednie leki. Przede wszystkim wczuwa się we wszystko a w tych czasach ciężko znaleźć takiego lekarza. Z ręką na sercu polecam Panią Dorotę!!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Krzysztof
2021-05-18

Pani doktor jest przemiłą osobą pełną empati ,słucha w uwagą pacjeta ,dopytuje o szczegóły. Ma się wrażenie że w oczach Pani doktor jest się kimś ważnym. Kompetentna, ma profesjonalne podejście do pacjenta. Mimo upływającego czasu przeznaczonego na wizyte spokojne wysłucha i wyjaśnia problem .
Dziś jestem już po operacji i dzięki trafnej diagnozie Pani doktor mogę się cieszyć sprawnością. Bardzo dziękuję.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Małgorzata
2021-05-14

Leczę się pod okiem Pani Doroty od trzech lat. Mam ustawione lek, dzięki którym funkcjonuję w życiu codziennym. Oczywiście Pani Dorota bierze pod uwagę zgłaszane problemy.
Jest przede wszystkim osobą, która słucha i rozwiązuje zgłaszane problemy.
Czuję, że jestem prowadzona prawidłowo.

Ocena
Magdalena
2021-05-04

Polecam Panią Doktor. Rzeczowa, cierpliwa, zaangażowana w zdrowie pacjenta. Przywraca wiarę w lekarzy. Polecam

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Łukasz B
2021-04-12

Pani doktor bardzo miła, otwarta, kompetentna, ma profesjonalne podejście do pacjenta. Ma czas na spokojne wysłuchanie i wyjaśnienia nurtujących zagadnień i zleciła konkretne badania
(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Nikodem
2021-04-12

Pani doktor na pierwszej wizycie odkryła co jest przyczyną moich dolegliwości. Zleciła wszystkie niezbędne badania oraz te, o które poprosiłem. Przemiła, sympatyczna, wyrozumiała i ciepła osoba. Wszystkie wątpliwości zostały rozwiane podczas rozmowy.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Łukasz B
2021-04-06

Pani Dorota jest lekarzem, ze zdecydowanym powołaniem. Po wizytach u 3 - 4 lekarzy w Łodzi i Warszawie, finalnie znalazłem osobę, która poważnie podeszła do moich problemów migrenowych i... zdaje się, bezzwłocznie je rozwiązuje. Zdecydowanie polecam!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
M.M
2021-03-25

Świetne podejście do pacjenta, szczegolowy wywiad, profesjonalna i pelna empatii, no i w koncu skuteczne leczenie. Szczerze Polecam Panią doktor!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Gabriela
2021-01-20

Bardzo jestem zadowolona z wizyty u pani doktor, która z wielkim zaangażowaniem pochyliła się nad wynikami badań które przyniosłam. Potrafiła wiele mi wyjaśnić i skierować na dalsze badania by wykluczyć podejrzane choroby i dobrać odpowiednie leczenie. Bardzo się cieszę, że trafiłam na panią doktor i całym sercem polecam każdemu.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Tomek
2021-01-15

Pani Dorota zna się na rzeczy i potrafi jasno wytłumaczyć "o co chodzi" bardzo mi pomogła, zmiana dawkowania leków przynosi już efekty. Gorąco polecam !
(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
JZ
2020-12-23

Uwielbiam Panią doktor, jest bardzo kompetentna, zainteresowana, empatyczna, zawsze gotowa wysłuchać. Patrzy na wiele aspektów schorzenia. Zdecydowanie polecam

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
AW

Szczerze polecam! Dokładny wywiad , badanie, leki dobrane pod kątem wyników. Pani Doktor pełna empatii i zrozumienia, szczegółowo wyjaśniła sytuację.
(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
RB
2020-12-16

Polecam , szczegółowa diagnoza . Pani Doktor poświęca dużo czasu na wyjaśnienia i wnikliwie przeprowadza wywiad lekarski

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Ela
2020-12-14

Jedno z moich lepszych doświadczeń ze służbą zdrowia :-) Pani Doktor bardzo konkretna, a przy tym ukierunkowana na pacjenta i bardzo serdeczna. Dokładnie wszystko wyjaśniła, wskazała możliwe przyczyny migren, uzbroiła mnie w plik recept i skierowanie na dodatkowe badanie. Pożegnała mnie, mając nadzieję, że już się więcej nie zobaczymy, tj. zakładając, że wynik badania będzie pozytywny, a zaproponowane leczenie skuteczne, zatem nie będzie potrzeby dalszych konsultacji. Szczerze Polecam.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Adrian S.
2020-12-02

Bardzo przyjemna wizyta. Zaangażowanie w problem bardzo wysokie. Szczegółowo zostały mi wyjaśnione dalsze kroki w leczeniu.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
MLA
2020-11-29

Pani doktor jest przemiłą osobą. Kompetentna, rzeczowa i cierpliwa. Do pacjenta podchodzi indywidualne. Bez pośpiechu go bada i przeprowadza z nim szczegółowy wywiad. Odpowiada na każde pytanie i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Bardzo serdecznie polecam Panią doktor.

Ocena
Centrum Terapii Dialog
2021-09-19
Szanowna Pani/Szanowny Panie.
Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Każdy znaszych specjalistów stara się wysłuchać Pacjenta, rozjaśnić wszystkie wątpliwości i dobrać odpowiednie leczenie.
Pozdrawiamy,
Centrum Terapii Dialog
Katarzyna KK
2020-07-16

Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, zbadała mnie w gabinecie i zaleciła dalsze niezbędne w diagnostyce badania. Poświęciła mi dużo uwagi, odpowiedziała na moje pytania. Jest osobą dokładną, kompetentną i życzliwą.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
rystyna miszczak
2020-07-16

super bardzo mila Pani doktor znajaca zagadnienia i tematyke
badan podejscie do pacjenta bardzo mile z sercem uczuciowa
przekazujaca swoja wiedze tak zeby pacjent tez byl zadowolony

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Beata
2020-07-16

Pani doktor jest bardzo cierpliwa, kompetentna i skuteczna. Zleciła od razu wszystkie potrzebne badania przewidując prawdopodobne przyczyny zgłaszanych dolegliwości. Pomogła skutecznie wydając zalecenia już na pierwszej wizycie, a stosowanie się do tych zaleceń przyniosło oczekiwane rezultaty. Na drugie wizycie po zapoznaniu się z wynikami zleconych badań uzupełniła nieznacznie pierwotne zalecenia. Polecam Panią Doktor jako świetnego fachowca.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Julita
2020-07-16

Lekarz godny zaufania, bardzo dokładna oraz dokłada wszelkich starań aby pomóc w problemie z jakim się zgłasza pacjent ale i też potrafi doradzić z innymi schorzeniami. Serdecznie dziękuję i polecam tego specjalistę

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Mariusz
2020-07-16

Jestem zadowolony z wizyty. Badanie było dokładne, wywiad skrupulatny, informacje zwrotne wyczerpujące.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Łukasz
2020-07-16

Pani Doktor przejrzala całą dokumentację jaką przeniosłem. Wszystko wytłumaczyła, zaleciła badania w celu dalszej diagnozy. Czuję się zaopiekowany:) Polecam!!!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Anna R.
2020-07-16

Pani doktor zebrała bardzo szczegółowy wywiad, doskonale rozumiała o jakich dolegliwościach mówię choć były ciężkie do opisania z racji tego, że są to bardzo indywidualne odczucia. Zwróciła uwagę na takie aspekty, których inni lekarze nigdy nie brali pod uwagę, wykazała bardzo duże zaangażowanie w dotarcie do źródła problemu. Polecam Panią Doktor każdemu.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
D.
2020-07-16

Przywraca wiarę w ludzi i w możliwość pokonania problemów pacjenta. To lekarz z wiedzą, umiejętnościami i powołaniem, a przy tym bardzo miła osoba - samo odbycie wizyty przynosi spore ukojenie. Z całego serca polecam!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Anna
2020-07-16

Pani doktor to wspaniały empatyczny człowiek i doskonały specjaslista. Przeprowadziła dokładny wywiad, biorąc pod uwagę różne aspekty zdrowia mojej mamy. Dzięki wskazówkom które dostałam, wreszcie wiem jak dalej leczyć mamę. Do tej pory bowiem tylko odbijalismy się od drzwi do drzwi....bardzo dziękuję Pani Doktor. Na pewno wrócimy!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Pacjent
2020-07-16

Polecam, fachowa i rzeczowa Pani doktor. Pierwsza wizyta z migrena, po konsultacji czuje sie pewniej i wiem jak sobie z tym poradzic.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Pacjent
2020-07-16

Rewelacyjna Pani doktor, godna polecenia. Dokładnie wysłuchała, zbadala, omówiła wszelkie dolegliwosci, przepisała odpowiednie badania i leki. Lekarz godny zaufania. Jestem ogromnie zadowolona że trafiłam właśnie do tej Pani neurolog, profesjonalizm w 100,% Polecm

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Magda
2020-07-16

Przecudowna pani doktor!!! Bardzo dziękuję za poświęcony czas, uwagę i zainteresowanie wszystkimi dotychczasowymi wynikami badań, także tymi od innych neurologów. Po wywiadzie i zbadaniu mnie pani dr zdiagnozowała problem z błędnikiem, czego żaden inny lekarz nigdy nie zauważył. Jutro wykupuję przepisany przez Panią dr lek i wierzę, że będzie już tylko lepiej. Cudowny lekarz, dobry, wyrozumiały i dociekliwy specjalista. Polecam!!!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Kati
2020-07-16

Bardzo dobry lekarz, kieruje na badania , widać że sie przyklada podczas wizyty.daje kilka opcji leczenia i poleca dobre miejsca do wykonania badan

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Pacjent
2020-07-16

Pani doktor obszernie wypytała co mi dolega i zdiagnozowała moja migrene dostałam recepty,skierowanie oraz wskazówki co robić w razie napadu migrenowego- lekarz godny polecenia z bardzo dużą wiedzą.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Ewa C.
2020-07-16

Dla Pani doktor pacjent jest bardzo ważny. Dokładnie mnie zbadala i wystawiła skierowanie pilne do szpitala gdzie zostałam przyjęta na cito i przechodzę obecnie wszystkie badania w ramach nfz

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Pacjent
2020-07-16

Witam, dzis bylam u Pani Doktor z silnym bólem głowy( migrenowym), od 14 dni bez poprawy....
Pani Doktor w sposob wyrozumialy przeanalizowala moj przypadek i zaproponowala wstepne rozwiazanie, bo przede mna dluga droga.Mam nadzieje,ze leczenie pomoze.
Polecam wizyte u Pani Doktor.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Anonim
2020-07-16

Wszystko zostało dobrze wytłumaczone. Pani doktor w wyrozumiały sposób podchodzi do klienta, zdecydowanie polecam.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Antek
2020-07-16

Pani Dorota jest wspaniałą specjalistką. Na spokojnie jeszcze raz przeszliśmy od początku moich problemów i badań. Zaproponowałą dalszą diagnozę i etapy rozpoznania problemu. Podchodzi do pacjenta/sytuacji z zniewykłym spokojem i racjonalnością. Polecam!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
helen_pot
2020-07-16

The best doctor I have ever met. So thoughtful and attentive to details, have an individual approach and extremely patient.shows a lot of respect to the patient's opinions and listens carefully to what they have to say.I am impressed by the doctor's professionalism and holistic approach.many thanks

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
annette12
2020-07-16

Bardzo polecam Panią doktor, poszłam z problemem bólu głowy, Pani doktor wszystko wyjaśniła i zlecila badania, na pewno wrócę w wynikami.To bardzo miła i ciepła osoba

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
michalowicz
2020-07-16

To wzruszające spotkać lekarza, który słucha pacjenta, a nie z góry zakłada, że nie warto. Pełny profesjonalizm połączony z uprzejmością i kulturą.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
aleksandra_anna
2020-07-16

Pani doktor poświęciła mi naprawdę dużo czasu, zrobiła dokładny wywiad i badanie. Po wywiadzie przedstawiła mi swoje 3 teorie na temat tego, jakie to może być schorzenie i jakie badania muszę zrobić, żeby to potwierdzić lub wykluczyć. O każdej z tych teorii opowiedziała w prosty i zrozumiały sposób. Teraz czekają mnie badania, ale wreszcie mam poczucie, że widzę światełko w tunelu i ktoś wie, jak mi pomóc.

(źródło; znanylekarz.pl)

Ocena
Joanna7591
2020-07-16

Jestem pod wrażeniem, dzisiejszej wizyty u Pani doktor. W dzisiejszych czasach, takich lekarzy jest bardzo mało. Pani doktor jest osobą, która jest zainteresowana problemami pacjenta, a to jest bardzo ważne dla zestresowanych chorych. Polecam i wystawiam najwyższą ocenę.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
agnes brewin
2020-06-24

Jestem po pierwszej wizycie u Pani doctor Grochowskiej i potwierdzam opinie, że jest osobą bardzo ciepłą i cierpliwą. Mogłam w spokoju opisać objawy, słuchała uważnie i zadawała mi pytania. Nawet gdy wyjęłam zdjęcie MR nie ,,rzuciła się'' na nie tylko dalej uważnie słuchała. W przeciwieństwie do poprzedniego lekarza dokonała podstawowego badania neurologicznego. Wydaje się również wyczulona na cechy osobowości, które mogą pogłebiać problem zdrowotne. Moje pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne.

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
nw
2020-06-18

Pani doktor po szczegółowym wywiadzie i obejrzeniu wyników rezonansu od razu potwierdziła podejrzenie i skierowała mnie do szpitala. W szpitalu znalazłam się jeszcze tego samego dnia. Dzięki Pani Doktor jestem już po serii badań, za które nie muszę dodatkowo płacić. Bardzo Pani Doktor dziękuję!

(źródło: znanylekarz.pl)

Ocena
Jan Pogoda
2018-09-18

Pani dr Grochowska jest wspaniałym lekarzem. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi. Wszystko, bardzo dokładnie i szczegółowo wyjaśnia. Interesuje się pacjentem nie tylko w gabinecie lekarskim, ale i poza nim. Jest bardzo miła. Dostałem lekarstwa, które już po trzech dniach sprawiły, że poczułem się znacznie lepiej. Na innego neurologa już bym nigdy Pani Doktor nie zamienił

Ocena
Joanna
2016-04-21

Mi tez sie ta Pani dr podoba bo mialam falowanie, nie wiem czy od serca czy neurologiczne i wyczuwalam je i meczylo mnie ono, i tylko ta Pani dr to zauwazyla ,ze sie bujam od tego falowania. Inni neurolodzy to ignorowali a to wlasnie jest mym problemem. Lekarz dobry musi widziec pewne rzeczy. Lubie dr Grochowską bo umie ujac syntetycznie dany przypadek. Nie kieruje sie przesądami.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam osobom z zaburzeniami krążenia i pamięci (demencja starcza). Lekarz analizuje dokładnie stan zdrowia i ostrożnie dobiera leki. Życzliwy pacjentowi i opiekunom.

Ocena
Anonim
2015-07-10

Polecam pacjentom z problemami neurologicznymi (m.in. bóle głowy, problemy z pamięcią), zarówno osobom starszym, jak i młodszym - w każdym wieku. Jak również pacjentom z problemami emocjonalnymi, psychicznymi. Pani Doktor ma dobre rozeznanie psychiatryczne.

Ocena
Anonim

Doskonały specjalista. Nie patrzy na zegarek, jest uprzejma, serdeczna, bardzo dokładnie tłumaczy mechanizm choroby, nie faszeruje niepotrzebnie lekami. Moją chorobe zdiagnozowała właściwie na pierwszej wizycie (czytałam na forach internetowych że inni lekarze mają z diagnostyka problemy nawet po kilka lat) i wyleczyła mnie w trzy miesiące. To osoba przed którą człowiek ma chęć się otworzyć i opowiedzieć o problemach.

Ocena
Charlotte, 31 lat

Bardzo kompetentna i miła Pani Doktor. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Zwraca uwagę na szczegóły, dopytuje, dokładnie bada neurologicznie. Podchodzi do problemu bardzo kompleksowo, stąd zaleca badania diagnostyczne, aby ustalić, co dolega pacjentowi. Jest ostrożna, jeśli chodzi o przepisywanie pacjentom leków, co dla mnie jest ogromnym plusem. To nie jest lekarz, który bez zastanowienia wypisuje sterty recept. Pani Doktor najpierw musi się upewnić, że dany lek jest naprawdę potrzebny i konieczny. Zanim trafiłam do Pani Doktor Grochowskiej, byłam u innego lekarza neurologa (również w Damianie przy Wałbrzyskiej), który zalecił mi ponoć rewelacyjny lek na migreny, nie ostrzegając mnie przed żadnymi działaniami ubocznymi. Skonsultowałam to z Dr Grochowską i Pani Doktor ostrzegła mnie, że ten lek może (nie musi, ale jednak może) powodować problemy z nerwami wzrokowymi i nie chciałaby mi go przepisać. Dzięki takiej wiedzy mogłam dokonać wyboru, że nie chcę jednak tego leku. Poprzedni lekarz zachwalał ten lek, pomijając tak ważną dla mnie informację. Naprawdę polecam tę Panią Doktor. Wnikliwie podchodzi do problemu, a przy tym nie faszeruje niepotrzebnie garścią leków, jak czasem niektórzy lekarze. Przy tym Pani Doktor jest wyjątkowo serdeczną i miłą Osobą.

Ocena
Anonim

REWELACJA. Pani Dorota zajmuje się pacjentem jak czlowiekiem, nie jak natretem. Miałam dość skomplikowany przypadek, więc prosiła kolegów o pomoc i radę. Serdeczna, ciepła, cierpliwa.

Ocena
Anonim

Doktor Grochowska,jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia od kwietnia wykonałam wycieczkę do 6 neurologów bo cierpię na silne bóle głowy Pani doktor nie obiecywałam mi cudów i nie faszeruje lekami, ale pomału staramy się wspólnie dojść co jest przyczyną. Systematycznie zleca mi badania dokładnie odpowiadając i omawiając ze mną każdy krok leczenia.Takie lekarza szukałam

Ocena
Anonim

Polecam.Poani doktor jest dociekliwa, daje poczucie bezpieczeństwa.

Ocena
Anonim

Jestem pod wrażeniem Pani Doktor. Znakomity lekarz i człowiek. Poświęca dużo czasu pacjentowi dokładnie wyjaśniając na czym polega choroba i cierpliwie objaśnia metody leczenia. Ponadto bezbłędnie diagnozuje chorobę. Tak było w moim przypadku.

Ocena
Anonim

polecam bardzo kompetentny lekarz, poświęca dużo czasu, spokojnie tłumaczy i wyjaśnia, cierpliwie rozmawia, bada,

Ocena
Anonim

Trafiłam z polecenia, mam problemy z kręgosłupem, jestem zadowolona z wizyty.

Ocena
Mariola Kazubska

Po raz pierwszy biorę udział w ocenie ale robię to specjalnie, bo chcę w ten sposób podziekować PANI DOKTOR ZA WSZYTKO: ZA SERCE, ZROZUMIENIE, FACHOWOŚĆ , CHĘĆ NIESIENIA POMOCY. A PROBLEM NIE ŁATWY... NIGDY NIE MIAŁAM LEKARZA KTÓREGO DARZYŁAM WIĘKSZYM ZAUFANIEM I SZACUNKIEM ORAZ SYMPATIĄ - naprawdę idę na wizytę z przyjemnością i wiem , że otrzymam pomoc. Dziekuję Pani z całego serca.

Ocena
Milva

Bardzo dobry specjalista, już na pierwszej wizycie zdiagnozowała u mnie chorobę (tężyczkę utajoną) Na forach internetowych czytałam że wiele osób się skarży na lekarzy że nawet przez trzy lata nie potrafili zdiagnozować tej choroby. Teraz jestem po trzy miesięcznej terapi i zupełnie zdrowa, a nawet Pani doktor poleciła mi doskonałego ginekologa. Można z Nią o wszystkim porozmawiać, nawet o kłopotach w domu i zawsze wysłucha. Ciepła, cierpliwa, kompetentna, neurolog-psycholog :))

Ocena
bardzo dobry lekarz

bardzo polecam!!!

Ocena
mm

Także bardzo polecam. Mojej Mamie uratowała życie po bardzo ciężkim udarze (byla jej lekarzem prowadzącym w Szpitalu czerniakowskim przy ul. Stępińskiej w Warszawie). Przejmuje się pacjentem na oddziale. Jest cierpliwa i ciepła w kontakcie z pacjentem.

Ocena
~Ania

Pani Doktor Grochowska jest jednym z najcierpliwszych lekarzy, z jakimi miałam styczność. Nie tylko odpowie na każde pytanie, ale jeszcze zrobi to w sposób przystępny dla kogoś nieznającego się na medycynie. Od razu trafiła w lek, który mi pomógł - analizowała szczegółowo historię choroby, co kilku neurologów jednym słowem zlekceważyło. Polecam tego Neurologa!

Ocena
~Gość

Lekarz, ale i człowiek. Zawsze cierpliwa, wnikliwa, ciepła, serdeczna. Osoba, która pomogła nie tylko mnie ale moim najbliższym. Bardzo dziękuję Pani Doktór. Sylwia Jurczuk

Ocena
~Gość

Milva napisała: Bardzo dobry specjalista, już na pierwszej wizycie zdiagnozowała u mnie chorobę (tężyczkę utajoną) hmm. u mnie też. może diagnozuje to u wszystkich? :) zgodzę się z tym, że jest bardzo dobra - analizowała wyniki innych badań i zauważyła nieprawidłowości w wynikach hormonów tarczycy, co inni zlekceważyli. Polecam.

Ocena
~Gość

Trafiłam do pani doktor w ciąży bo mdlałam Pani doktor potraktowała mnie wspaniale wszystko wytłumaczyła zbadała, wysłała na badania, nie ograniczała sie do swojej dziedziny ale tez doradziła konsultację endokrynologiczną która okazała sie potem niezbędna. Bardzo dobry kontakt z pacjentem usmiechnięta wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Bardzo polecam!!!

Ocena
~Gość

Najlepszy i najmilszy lekarz jakiego spotkalam w zyciu Po prostu ludzka Serdeczna ,ciepla Dobry lekarz dobry czlowiek Czuc ze stara sie pomóc /Poszukuje kontaktu prywatnego/ marzanna Wierzowiecka LOT

Ocena
~Gość

Cudowny lekarz, zawsze uważnie wytłumaczy i wysłucha... Zawsze ma czas dla pacjenta. Leczyła mnie bardzo długo, lecz teraz też nie wiem gdzie Pani dr przyjmuje. W Szpitalu Czerwniakowskim nie pracuje, również szukam kontaktu z Panią dr.

Ocena
kolcz

Również wystawiam "bardzo dobry". Przeprowadziła szczegółowy wywiad, zbadała, dała skierowania tam gdzie potrzeba. A nie jak inni lekarze mówi że "przyczyną Pana dolegliwości jest stres" i nie serwuje "leków na wyciszenie". W mojej opinii żeby zacząc leczyć trzeba najpierw postawić odpowiednią diagnozę i nie zbywać pacjenta z receptą na leki przeciwbólowe. I dr Grochowska zaczęła właśnie od badań - tak jak, przynajmniej w mojej opinii, potrzeba.

Ocena
Koletta Olszewska

Bardzo dobry lekarz. Ponad to bardzo ciepła, poświęcająca pacjentowi tyle czasu ile tego pacjent wymaga. Nie wykazuje oznak zniecierpliwienia. Przekazuje pacjentowi informacje w sposób zrozumiały i wyczerpujący. Takich lekarzy nam potrzeba. Polecam z czystym sumieniem.

Ocena
Mariusz

Świetny lekarz. Traktuje pacjenta indywidualnie i naprawde pomaga w rozwiazywaniu problemu. Nie olewa sprawy i zleca potrzebne badania. Jestem bardzo zadowolony.

Ocena
siaba

Sympatyczna, doradcza. Ale są pewne nieprawidłowości, zupełnie nie związane z usługą Pani doktor. Po pierwsze aktualności o pracy lekarzy w rożnych szpitalach, klinikach są nieaktualne.Po prostu tam nie pracują !!!. A w opisach lekarzy na stronie głównej każdego z nich takie nieprawdziwe informacje są zamieszczone. Następnie, wręcz nagabywanie z potwierdzeniem wizyty doprowadza do nerwicy. Nie trzeba mi codziennie mailowo o tym przypominać ile to dni, godzin itd zostało do wizyty. Jeszcze telefon dzień wcześniej i sms dnia bieżącego. Litości !!!!!!!! Kolejna sprawa to jak się podaje na jakiej ulicy jest wizyta , przydało by się podać NAZWĘ !!! kliniki, poradni, przychodni etc a nie szukanie wiatru w polu. To tyle

Ocena
Iwona W.

Pani dr Grochowska to bardzo dobry lekarz neurolog, a przy tym wspaniały i cudowny człowiek. Poświęca dużo czasu na zbadanie, wyjaśnienie metod leczenia. Bardzo cierpliwy i wyrozumiały lekarz, przy którym czuje sie bezpiecznie i mam gwarancje skutecznej diagnozy. Najwspanialszy lekarz neurolog pod słońcem :)

Ocena
utah88

Lecze u Pani doktor tezyczke utajona. Po 3 miesiacach odczuwam juz duza poprawe. Przyznam, ze jak na tezyczkowca-hipochondryka (odwiedzilam poza tym 2 innych znanych od tezyczki neurologow) to wlasnie Pani doktor Grochowskiej wystawiam najlepsza opinie. Dobrze dopasowane leczenie skutkuje lepszym samopoczuciem. Polecam tezyczkowcom:)

Ocena
Ocena
(1) (2) (3) (dobry) (bardzo dobry)
Pozostało: 1000 znaków
Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali w tej sprawie? Proszę o kontakt
Nie wiesz do
kogo się zapisać?
ZADZWOŃ: 22 436 83 50
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ »