Iwona Makowska

Iwona Makowska

lekarz specjalista psychiatra dzieci i młodzieży oraz dorosłych

dr n. med.
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

 • Dialog Online,DIALOG Żoliborz - Gwiaździsta 5

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • ponad 20 lat doświadczenia.

Praca w szpitalu:

 • 2015-obecnie – Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży; od 2018 jako specjalista kierujący oddziałem psychiatrii młodzieżowej,
 • 2004-2015 – CSK UM w Łodzi, Klinika Psychiatrii Wieku Podeszłego i Zaburzeń Psychotycznych,
 • 2009-2010 – Szpital Uniwersytecki St. Olav w Trondheim, Norwegia (specjalista na oddziale zaburzeń psychotycznych i podwójnej diagnozy).

Doświadczenie zdobywała:

 • w Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łodzi,
 • w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dorosłych w Łodzi, Brzezinach, Pabianicach i Tomaszowie Mazowieckim,
 • w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Łodzi i Brzezinach,
 • w prywatnym centrum psychologiczno-pedagogicznym w Łodzi.

Wykształcenie:

 • 2012-2015 – szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii dzieci i młodzieży,
 • 2003-2008 – szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii dorosłych,
 • 2004-2007 – studia magisterskie na kierunku psychologia kliniczna w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie,
 • 2003-2005 – Podyplomowe studia profilaktyki uzależnień – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie,
 • 2002-2006 – studia doktoranckie UM w Łodzi, Klinika Psychiatrii Wieku Podeszłego,
 • 1995-2001 – Uniwersytet Medyczny w Łodzi, wydział lekarski.

Dodatkowe szkolenia:

 • poziom A szkolenia z Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (BSFT) w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi,
 • szkolenie z „Psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży”,
 • certyfikowany diagnosta ADOS-2 (protokołu obserwacji do diagnozy autyzmu).

Specjalizuje się w:

 • pracy z dziećmi: w kryzysie samobójczym i zachowaniami autoagresywnymi, zaburzeniami lękowymi i nastroju, PTSD a także z zaburzeniami odżywiania, psychozami, ADHD i innymi zaburzeniami wieku rozwojowego,
 • diagnozie i leczeniu osób dorosłych, w szczególności z zaburzeniami nastroju, nerwicowymi, ASD i ADHD.

Posiadane uprawnienia:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5
Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Średnia ocena:  
 10 ocen
 by Agnieszka

Pani Doktor to świetny lekarz i profesjonalny specjalista z ogromną wiedzą i rewelacyjnym podejściem do pacjenta. W pełni poświęca się swojej pracy. Polecam z całego serca.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Krystyna

Doktor Makowska to specjalista, którego cechuje profesjonalizm i wyjątkowy kontakt z pacjentem. Z wyczuciem prowadzi wywiad, zadaje pytania i to wszystko w atmosferze empatii i zrozumienia. Bynajmniej wizyta nie polega tylko na wypisaniu recepty; jest tu przestrzeń na rozmowę i pytania ze strony pacjenta. Gorąco polecam !

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Bernadeta

Trafienie pod opiekę Pani Doktor jest najlepszą rzeczą, jaka może przytrafić się osobie potrzebującej pomocy specjalisty. Jednymi słowy - zaangażowanie, rzeczowość, empatia - niezwykle mocno motywujące na dalszy ciąg leczenia.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Krzysztof

Z pewnością Pani doktor jest miłą osobą, ciepłą w kontakcie z pacjentami. Mój problem polegał na tym, że leki były nie trafione i kilkukrotnie zmieniane. Więc w którymś momencie Pani doktor zaczęła doszukiwać się innych chorób na swoje usprawiedliwienie. A szkoda. Pomimo tego nie zniechęcam innych pacjentów do wizyt, bo jedną z kluczowych rzeczy w kontakcie z psychiatrą jest jego umiejętność okazania empatii i zrozumienia w stosunku do chorego, czego z pewnością Pani doktor nie brakuje.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by kmaria6

Pani doktor jest bardzo sympatyczna i pełna empatii. Szczegółowo i dogłębnie starała się poznać przyczyny moich problemów. Jest to drugi lekarz psychiatra do którego zwróciłam się po pomoc w uporaniu się z moimi problemami. Pani doktor nie ograniczyła się tylko do wypisania recepty ale autentycznie stara się pomóc i wspólnie zdiagnozować przyczyny. Polecam.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Tomasz D.

Znam Panią doktor już sporo czasu, najpierw leczyła mnie w szpitalu na nfz a obecnie leczy mnie w swoim gabinecie. Pani doktor podchodzi zawsze bardzo profesjonalnie do pacjenta. Jest miła i troskliwa. A przede wszystkim zna się na rzeczy i potrafi pomóc. Krótko mówiąc Polecam!

[źródło: znanylekarz.pl]

 by martyna p.

Uwielbiam Panią doktor. Wizyty są wielką przyjemnością, a zarazem bardzo profesjonalne. Widać, że Pani doktor podchodzi do pacjenta fachowo ale i bardzo ciepło. I leczenie przynosi odpowiednie efekty, czego inni psychiatrzy nie potrafili dokonać.
Polecam Panią doktor z całego serducha!

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Marcin89061

Pani doktor jest świetnym fachowcem. Potrafi rozmawiać z pacjentem w sposób bardzo koleżeński, co ułatwia pracę z lekarzem oraz zmniejsza stres. Pani doktor potrafi idealnie dobrać leki, gdyż już po drugiej wizycie zauważyłam poprawę. Największym atutem Pani doktor jest to, że stara się pomóc pacjentowi całym sercem oraz poświęca mu wiele czasu. Serdecznie polecam Panią Makowską!

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Dorota

To trzeci lekarz psychiatra, z którym mam styczność i myślę, że ostatni. Pani Doktor wierzy się od pierwszego wejrzenia; budzi zaufanie, jest rzeczowa, jest profesjonalistką, tworzy niesamowicie przyjazną atmosferę, prowadzi wywiadyz wycziciem i naprawdę słucha. Ani przez sekundę nie czułam skrępowania.Bardzo polecam tym, którzy się wahają. Zawsze warto spróbować poszukać pomocy a pod tym adresem warto szczególnie 🙂 od dzisiaj zaczynam brać nowe leki i czekam na efekty.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by Agnieszka

Pani Doktor to świetny lekarz i profesjonalny specjalista z ogromną wiedzą i rewelacyjnym podejściem do pacjenta. W pełni poświęca się swojej pracy. Polecam z całego serca.

[źródło: znanylekarz.pl]

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Umów online