Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50

Opis grupy

Miejsce: Wola (aktualnie online)
Tytuł: Opanuj swój lęk zmieniając myślenie

Grupa kierowana jest do osób borykających się z zaburzeniami lękowymi. Skarżącymi się na stałą obawę, zamartwianie się, ciągłe poczucie zagrożenia, koncentrujących się na negatywach, czarnych scenariuszach. Spotkania są dedykowane osobom, które mają nadmiarowy lęk w relacjach z innymi, obawę przed oceną, zawstydzeniem. Również przeżywają nadmiarowy lęk w zwykłych, codziennych czynnościach.

Celem grupy jest zmniejszenie lęku i intensywności innych trudnych emocji oraz poprawa jakości życia i funkcjonowania. Zajęcia obejmują cykl spotkań terapeutycznych trwający 6 miesięcy.

Do grupy przyjmowane są osoby:
z zaburzeniami lęku uogólnionego, lęku panicznego, z zaburzeniami lękowo-depresyjnymi, zamartwiające się, mające trudności w relacjach interpersonalnych oraz z rozpoznaniem zaburzeń nastroju.
W założeniu specjalistki nie kwalifikują fobii specyficznych i pełnowymiarowej fobii społecznej (tylko cechy lęku społecznego).


Magdalena Piasecka / Kamila Deska 

Pani Kamila Deska oraz Pani Magdalena Piasecka to terapeutki pracujące z pacjentami w oparciu o nurt poznawczo-behawioralny. Każda z nich posiada duże doświadczenie i specjalizuje się w udzielaniu wsparcia osobom zaburzonym na tle nerwowym oraz lękowym. Posiadają szeroką wiedzę, którą stale poszerzają korzystając z kursów i warsztatów dla psychoterapeutów.

Termin:

środy, godz.: 19:00 

Koszt:

100 zł za spotkanie (90 min.)

Zapisy do grup terapeutycznych

Przed rozpoczęciem udziału w grupie zapraszamy na indywidualne konsultacje do terapeutów prowadzących grupy. Na spotkanie można się umówić on-line lub telefonicznie.


Zadzwoń: 22 436 83 5022 436 83 50


Napisz: przychodnia@terapiadialog.pl


Napisz: fb