Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50

Opis grupy

Terapia grupowa skierowana jest do osób w wieku od 20 do 50 roku życia. Zapraszamy osoby, które chcą poprawić relacje zarówno z bliskimi osobami, jak i współpracownikami. Chciałyby dowiedzieć się jak mogą być odbierane przez inne osoby. Zapraszamy również osoby zainteresowane zrozumieniem jaki wpływ mają stany depresyjne i lękowe na ich życie i relacje a także chcących lepiej rozpoznawać i wyrażać swoje uczucia. 


Irena Staszczyszyn / Joanna Sobczyńska

Pani Irena Staszczyszyn oraz Pani Joanna Sobczyńska to psychoterapeutki pracujące z pacjentami w oparciu o nurt psychodynamiczny. Specjalizują się w pomocy pacjentom, którzy mają zaburzenia osobowości, objawy lękowe, depresyjne. Terapeutki mają duże doświadczenie w udzielaniu wsparcia w zakresie relacji interpersonalnych. Obie Panie cenione są przez pacjentów za duże zaangażowanie jakie wkładają w każdą prowadzoną terapię. 

Termin:

środy, godz. 18.30
 

Koszt:

90 zł za spotkanie (90 min.)

Zapisy do grup terapeutycznych

Przed rozpoczęciem udziału w grupie zapraszamy na indywidualne konsultacje do terapeutów prowadzących grupy. Na spotkanie można się umówić on-line lub telefonicznie.


Zadzwoń: 22 436 83 5022 436 83 50


Napisz: przychodnia@terapiadialog.pl


Napisz: fb