Umów się na wizytę:
22 436 83 50
22 436 83 50

Opis grupy

Do udziału w grupie zapraszamy osoby, które doświadczają trudności w obszarze relacji z innymi ludźmi, zmagają się ze stanami depresyjnymi i lękowymi jak również te, dla których problemem jest poczucie własnej wartości. Terapia grupowa umożliwia przyjrzenie się własnym wzorcom wchodzenia i funkcjonowania w relacjach, otrzymanie informacji zwrotnej od innych uczestników w bezpiecznym środowisku, jak również przyjrzenie się własnym emocjom i stanom psychicznym.


Katarzyna Czajkowska-Łukasiewicz / Adam Wolniak

Grupa jest prowadzona przez dwójkę terapeutów reprezentujących dwa nurty terapeutyczne - Gestalt oraz psychoterapię psychodynamiczną, co zapewnia uczestnikom możliwość uczestniczenia w wielowymiarowym doświadczeniu łączącym perspektywę rozumienia teraźniejszych problemów w kontekście wcześniejszych wzorców relacyjnych z doświadczaniem rzeczywistości tu i teraz i pracą na zasobach. Adam Wolniak i Katarzyna Czajkowska-Łukasiewicz mają doświadczenie prowadzenia grup terapeutycznych na oddziałach dziennych szpitali psychiatrycznych, jak również wspierania osób doświadczających kryzysu psychicznego

 

Termin:

środy, godz.: 20:15 - 21:45
 

Koszt:

100 zł za spotkanie (90 min.)

Zapisy do grup terapeutycznych

Przed rozpoczęciem udziału w grupie zapraszamy na indywidualne konsultacje do terapeutów prowadzących grupy. Na spotkanie można się umówić on-line lub telefonicznie.


Zadzwoń: 22 436 83 5022 436 83 50


Napisz: przychodnia@terapiadialog.pl


Napisz: fb