Anna Małkowska

Anna Małkowska

lekarz specjalista psychiatra

lek.
Posiada ponad 15-letnie doświadczenie

Przyjmuje w:

 • DIALOG Ursynów - Stryjeńskich 19 (Metro Natolin),DIALOG Mokotów Domaniewska - Bukowińska 26B (Metro Wilanowska)

Doświadczenie w pracy z Pacjentami:

 • ponad 15 lat doświadczenia.

Praca w szpitalu:

 • 2011-obecnie – Zespół Leczenia Środowiskowego w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego, Warszawa.

Doświadczenie zdobywała:

 • w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie,
 • na Oddziale Psychiatryczno-Psychosomatycznym w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego w Warszawie,
 • na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie,
 • w Fundacji Alzheimerowskiej.

Wykształcenie:

 • 2011 – specjalizacja z psychiatrii dorosłych,
 • 2010 – absolwentka Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji certyfikowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne,
 • 2004 – Akademia Medyczna (I Wydział Lekarski) w Warszawie.

Specjalizuje się w:

 • diagnostyce i leczeniu nerwic, lęku i fobii,
 • diagnostyce i leczeniu psychiatrycznym kobiet w ciąży i połogu,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń nastroju,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń odżywiania,
 • diagnostyce i leczeniu zaburzeń osobowościowych,
 • leczeniu psychiatrycznym dorosłych z uwzględnieniem psychodynamicznego rozumienia objawów,
 • pomocy i wsparciu osobom LGBTIQ.

Posiadane uprawnienia:

Wypowiedzi w mediach i publikacje:

Dodaj swoją opinię
1
2
3
4
5

Informujemy, że wystawiane opinie mogą dotyczyć jedynie wizyt zrealizowanych w przychodniach Centrum Terapii Dialog. W związku z tym, wszystkie opinie przechodzą przez system weryfikacji. Jeżeli podczas procesu weryfikacji nastąpi wątpliwość dotycząca wiarygodności opinii, Centrum Terapii Dialog może kontaktować się z autorem opinii w celu potwierdzenia jej autentyczności. Informacje dotyczące daty wizyty oraz danych kontaktowe potrzebne są wyłącznie w celu weryfikacji i nie beda nigdzie publikowane.

Prześlij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NZOZ Centrum Terapii DIALOG Warszawa
Average rating:  
 18 reviews
 by Anna L

Pani doktor po latach postawiła mi właściwą i kompletna diagnozę. Jestem za to bardzo wdzięczna
[źródło: znanylekarz.pl]

 by Doświadczona

Pani Doktor jest pierwszym lekarzem psychiatrą, do którego przychodzę bez stresu. Nigdy nie komentuje mojego życia. Jest empatyczna. Odpowiada na wszystkie moje pytania, tłumaczy czemu zmienia dawkę, albo lek. Przychodzenie do niej na wizytę jest dla mnie tez wsparciem.

 by Adriana

Pani Doktor przesympatyczna, profesjonalna. W gabinecie czuc było ze chce dokładnie zanalizować temat, a nie „na szybko” odprawić pacjenta. Jednoczenie nie czułam się w żaden sposób oceniana.
Bardzo polecam wizytę u tego specjalisty.

[źródło: znanylekarz.pl]

 by darek.sk

Pani Doktor jest pełna spokoju, zrozumienia. Polecam pacjentom z depresją, brakiem poczucia własnej wartości. Umie pomóc.

 by ewela90

Bardzo miła, sympatyczna pani doktor. Polecam wszystkim pacjentom z problemami psychicznymi taką ciepłą, spokojną i profesjonalną osobę. Jestem jej bardzo wdzięczna.

 by irmina

Doktor jest bardzo miła, cierpliwa, stwarza przyjazną atmosferę co ułatwia rozmowę. Polecam szczególnie osobom w depresji, mnie bardzo pomogła.

 by pikos

Świetna i profesjonalna relacja z pacjentem. Bardzo precyzyjna w rozumowaniu i niezależna od opinii innych - potrafi zmienić zdanie w miarę napływu nowych faktów. Bardzo trudno znaleźć kogoś równie profesjonalnego.

 by Anioł Prawdy

Ten lekarz był dla mnie bardzo miły. W razie potrzeby robiła skierowanie i była empatyczna wobec moich obaw. Była profesjonalna i uprzejma.

(źródło: znanylekarz.pl)

 by Stały klient

Niestety nie mogę napisać nic pozytywnego. Odmówienie wystawienia recepty kilka dni przed moją umówioną wizytą u lekarza prowadzącego. Przez długie terminy i tę decyzję właśnie mam ostre objawy odstawienia niebezpiecznego leku. Rozumiem gdybym przyszedł z ulicy i prosił o receptę, ale jestem pacjentem od lat a historia mojej choroby jest udokumentowana. Skrajnie nieodpowiedzialne podejście. Jak będę miał ochotę, żeby ktoś mi robił łaskę, jednocześnie biorąc moje pieniądze, to pójdę do NFZ.

Szanowny Panie,bardzo nam przykro, że poczuł się Pan gorzej po odstawienie leków. Rzeczywiście w czasie pandemii wzrosło zainteresowanie wizytami u psychiatrów i wydłużył się czas oczekiwania na wizytę. Jednak bardzo zależy nam na tym, aby każdy Pacjent otrzymał pomoc, której potrzebuje. W przypadku, gdy kończą się leki, a wizyta u lekarza prowadzącego jest za kilka dni, warto skontaktować się z Rejestracją, która może zaproponować np. wizytę u innego lekarza w najbliższym terminie lub wystawienie recepty przez lekarza dyżurnego. Jednak warto pamiętać, że to zawsze lekarz decyduje o tym, czy wypisze receptę na dany lek, kierując się przede wszystkim dobrem pacjenta.

 by A.

Jestem zadowolona z wnikliwego wywiadu przy pierwszej wizycie. Następne wizyty kontrolne były szybkie, jednak pani Małkowska z uważnością słuchała o tym jak się czuję i dopytywała o szczegóły. Jestem bardzo zadowolona z dobranego leku, który również został dopasowany pod kątem tego, że jestem sportowcem. Już za pierwszym razem strzał w dziesiątkę, a znam historię, gdzie trochę to trwało u znajomych aby dobrać odpowiedni lek. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Również nie ma problemu z tym żeby pani doktor wypisała mi receptę na dłuższy okres czasu (5 miesięcy) jeśli nie ma niepokojących objawów.

(źródło: znanylekarz.pl)

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00