Staż, praktyki dla psychologów

Staż "Psycholog w praktyce"

Staż „Psycholog w Praktyce” to nasza odpowiedź na potrzeby młodych psychologów i psychoterapeutów, dla których na początku drogi zawodowej najważniejsze jest zdobycie profesjonalnego doświadczenia. W NZOZ Centrum Terapii Dialog chcemy dzielić się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z młodymi specjalistami. Program stażu został skonstruowany tak, aby wyposażał w podstawową wiedzę oraz w praktyczne umiejętności niezbędne do pracy z pacjentami.

Staż kliniczny dla psychoterapeutów ubiegających się o certyfikat PTP

Centrum Terapii Dialog posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego na prowadzenie obowiązkowych staży klinicznych dla psychoterapeutów ubiegających się o certyfikat PTP. W Polsce funkcjonuje zaledwie 30 takich ośrodków m.in w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, w Szpitalu Uniwersyteckim Krakowie.
Aktualnie nie jest prowadzony nabór na ten staż.

Praca w Dialogu a staż kliniczny

Praca w Dialogu może zaliczyć 240 z 360 godzin stażu, niezbędnego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty PTP (możliwość wyłącznie dla osób po drugim roku całościowego szkolenia psychoterapeutycznego).Zgodnie z Uchwałą SNP i SNTR PTP nr 1/06.09.2023, osoby po drugim roku całościowego szkolenia psychoterapeutycznego mogą zrealizować 240 godzin stażu klinicznego w placówkach zajmujących się psychoterapią, w których spełnione są wszystkie warunki określone w dokumencie PTP: „Warunki uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego” (punkt 6).

Centrum Terapii Dialog spełnia wszystkie warunki z ww. dokumentu, dlatego praca w Dialogu może zaliczyć 240 z 360 godzin stażu niezbędnego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty PTP.

Zapraszamy do współpracy osoby po drugim roku całościowego szkolenia psychoterapeutycznego.

JEŚLI MASZ PYTANIA SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 staz@terapiadialog.pl

22 436 83 50

Staż zawodowy „Psycholog w praktyce” – praktyki psychologiczne

Z myślą o specjalistach pragnących doskonalić swój warsztat zawodowy przygotowaliśmy w Centrum Terapii Dialog wyjątkowe praktyki psychologiczne. Organizowany staż zawodowy dla psychologów oraz psychoterapeutów to cykl spotkań z uczestnikami, a także z pacjentami, realizowany pod okiem i przy wsparciu doświadczonych specjalistów.

Praktyki psychologiczne Warszawa – co zapewniamy?

Podstawowym celem organizowanych praktyk psychologicznych w Warszawie jest wsparcie specjalistów w ich początkowej drodze zawodowej. Uczestnictwo w programie to doskonały sposób na uzupełnienie wiedzy oraz na zdobycie potrzebnych w tym zawodzie umiejętności praktycznych.

Ogromną zaletą naszego programu stażowego jest możliwość ciągłego kontaktowania się zarówno z pozostałymi praktykantami, jak i przydzielonym do danej grupy opiekunem – specjalistą mogącym pochwalić się wieloletnią działalnością zawodową. Opiekun pomaga stażystom w trakcie omawiania poszczególnych przypadków, w sposób bieżący analizuje postępy uczestników i służy niezbędnym wsparciem merytorycznym.

Staż dla psychologów – dla kogo?

Centrum Terapii Dialog organizuje staż dla psychologów i psychoterapeutów ubiegających się o certyfikat PTP. Praktyki dla psychologa (Warszawa) to odpłatna forma stażu przeznaczona w szczególności dla:

  • absolwentów studiów wyższych kierunkowych,
  • studentów ostatnich lat studiów wyższych kierunkowych,
  • osób, które po dłuższej przerwie w wykonywaniu zawodu planują odświeżyć swoją wiedzę,
  • osób uczestniczących lub planujących udział w szkoleniach psychoterapeutycznych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na temat organizowanego stażu psychologicznego. Zapewniamy jasny proces rekrutacji i udostępnienie wszystkich niezbędnych informacji jeszcze przed rozpoczęciem warsztatów praktycznych.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji
7 dni w tygodniu

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
sobota-niedziela:
7:30–22:00
8:00–20:00

icon-godziny-otwarcia

poniedziałek-piątek:
7:30–22:00
sobota-niedziela:
8:00–20:00

Logo_jakosc_1
Logo_jakosc_5
Logo_jakosc_2
Logo_jakosc_4
Logo_jakosc_3
Logo_jakosc_6